94802
  • RICCS98
    #52757
    Máig sok alfával találkozom.
    Az LMS-t 2héten át vezethettem egy, egy barátom utazásra ment, és gyűjtögettem neki a kavicsokat.
    Szerintem 2hét alatt eléggé megismertem: Egész jó kezelhetőség
    Egy kicsit lehetne jobb a végsebessége
    Gyorsulása, 250ig húz aztán Úgy ahogy megy....,
    Gyatra fék
    Rossz nitro
    Szóval egy kicsit többet vártam vólna egy S osztályú autótól.
    Valóban fölös a zonda..., De he így logikázunk akkor szinte minden eggyes "úgymond kiegészítő autó"
    Teszem azt : A legtöbb Rendőr autó,Trauserek,a drag autók.
  • chris1997
    #52756
    Hát a 959 az igaz, 996 GT2-met terelted néha a francba. Boss B spec egy hatalmi lehúzás. Alfa A spec dettó. R8 LMS-re meg nem elég egy pár nap.
  • Hunn1a
    #52755
    Az R8 LMS-ről én is csak jót tudok mondani (mondjuk én nemigen vagyok ebben kompetens, mert egy 959-est is versenyképesen vagyok képes terelgetni, kérdezd a főnököt), nem egy atomrobbanás, de kellemes. Boss B-specet én azért nem fogom megvenni, mert csúnya és mert egy alap '69-es Bossot is fel lehet húzni simán B-csúcsra (olyanom van). Az Alfa is jó, bár nem versenyeztem vele. Ugyanaz áll rá, mint az R8 LMS-re.
  • chris1997
    #52754
    De bizony, rental miatt van ennyi Alfa. Az LMS-ről annyit, van neked örökbe? Megvetted? ha igen: Ismerd ki jobban, ha nem: . . . . . . . . A Zonda.. fölös, a Dragos szerintem. A boss meg lehúzás.

    Pont.
  • RICCS98
    #52753
    Hát ha neked az alfa CSAKrental kódért van OKÉ
    Képzeld tudom, mit tud az LMS vezettem, és nemcsak a Rental kódósat,
    Nem azt, montam, hogy valakinek közüllünk legyen, meg a boss . de én személyszerint egy csomóval találkoztam.
    Szó mi szó, valóban a "javítás" szót mondtam, de akk másképp mondom: Ugye van az alap 5ös Zonda, annak a Tuningolt változata a Dragos zonda (Gondolom nem montam sok újat...,)

  • chris1997
    #52752
    1. Alfa rental kód volt
    2. Te akkor nem tudod mit tud az LMS, de kritizálod fakje
    3. BOSS69 sehol nincs, senki nem vette még meg közülünk
    4. Cinquen mit kell javítani?

    Én vettem LMS-t úgy megy, ahogy kell. Boss 69 B Spec nekem a büdös életben nem lesz.. de szerintem sok mindenki ugyan így van vele. Én értem a logikáját, úgy is kezelem.
  • RICCS98
    #52751
    Van valami amit nem értek.
    Miután berakták a tuningolt Alfát, (ami még mindig A osztályos alapból...,)
    Hírtelen egy csomó Alfával találkoztam versenyek alatt.
    De mégis mia fenét gondoltak ezek???? Az csak egy alfa, aki vezette az alap modellt az tudja, hogy elég gyatra autó, attól még, hogy felvan tuningolva és címkézve, mit várnak?
    Ugyan ez a véleményem az Audi LMS-ről az csak egy béna R8as, más névvel.....,
    Vagy a Boss69...,

    De ha egy alapból jó autó, mint például a pagani 5-öt adják el feljavítva. Jelen esetben ugye dragsterként.
    Azt teljesen megértem, jó nitro jó gyorsulás stb...,

    Persze tudom, hogy ez mind az NFsnek bevétel, de egyszerűen nemértem azoknak a logikáját akik megveszik
  • IDFMAXIMUS
    #52750
    Lamborghini Aventador versus Countach
  • chris1997
    #52749
    2800Ft
  • nfsmw4ever
    #52748
    Nálam is ez van. Volt már régebben ez a hibaüzi. Pár nap és elmúlik :-). Csak bosszantó, ha most akarsz venni.
  • Driverkiller30
    #52747
    És így mennyibe kerül egy 8ezer boostos csomag?
  • KillerBlue
    #52746
    Így sem működik! :( Berakom a pipát a a feltételek elfogadásához kikapcsolom a proxy-t klikk a place your order-re és ezt kapom : "An error has occurred while trying to process your request. Please, try again later."
  • zoji
    #52745
    Még valami. Ha valaki még soha nem vett így boostot, akkor a PayPal adatainál ezeket kell beírni:

    Address1: ide íri 3-4 bármilyen betüt
    Address2: ezt hagyd üresen
    City: WARSAW
    State/Province: Poland
    Zip/Postal code: 95008
  • KillerBlue
    #52744
    Kösz majd kipróbálom :D
  • zoji
    #52743
    Boost vásárlása PayPal-lal.

    Töltsd le a Proxy Switcher nevü programot. (google)
    Indítsd el, majd válaszd a basic anonim listát.
    Ezen belül dupla klikk egy tetszőleges Poland szerverre.
    Ha csatlakozott, akkor lépj be a World oldalára és klikk a boost vásárlásra.
    Itt feldob egy ablakot hogy valoban el akarod menteni a Lengyel beállításokat?. Nyomj a Save gombra.
    Válaszd ki a megfelelő boost csomagot, majd tedd be a pipát a kis négyzetbe.
    Most a Proxy Switcherben szakítsd meg a kapcsolatot, vagyis visszaállsz a saját ip címedre.
    Ha ez megvan akkor nyomj továbbot a vásárlásnál.
    Ha jól csináltad, akkor azonnal átdob a PayPal oldalára és már írhatod is a vásárláshoz szűkséges PayPal adataidat.

    Remélem érthető volt.
  • KillerBlue
    #52742
    Ezt most nem értem :S
  • Driverkiller30
    #52741
    Az nekem is jóljönne ;)
  • chris1997
    #52740
    Kéne fejlécbe majd infó? Mert akkor írok egyet
  • KillerBlue
    #52739
    Valaki tudna segíteni? Lengyel sb-t próbálok venni de nem sikerül
  • RED BULL F
    #52738
    Ezt egyébként én is tapasztaltam, Spade Street-en. Tegnap nem egy versenyt buktam el amiatt, mert rögtön a pursuit braker utáni kanyarban kb 6 civil volt bezsúfolódva. Hát persze, hogy orbitális karambol lett belőle...
  • nfsmw4ever
    #52737
    Hasonló tapasztalatok... A hatsávos úton is olyan elszórtan vannak a kanyarban, hogy nem lehet köztük elmenni, bárhol is kezded az ívet. Esetleg lehet csúszni a falon, vagy fennakadni a tereptárgyakon. Lehet egyedi eset, de ezzel az alattomos viselkedéssel egy időben tűnt fel, hogy kisebb a ramja az autóimnak., ami eléggé gáz, főleg ha azt vesszük, hogy ha elrugaszkodik autóm a talajtól, biztos felbukkan egy civil... Ami a leginkább felcseszett, hogy 300 feletti tempónál látom oldalt, hogy a kereszteződés felé tart a taxi. Simán elhúzok előtte - gondoltam... Hát nem. Mert amikor már majdnem odaérek, hát nemhogy 200 feletti sebességgel megugrik a kis aranyos, és amikor elém ér, (pont elhúzna előttem) satufék és kb egyméteres féktávon megáll a szrosgatya. A Gardenboulvardon is hemzsegnek az összevissza kapkodó, a hirtelen gyorsuló, simán leszorító, keresztbeálló civilek.
    Amúgy a worldben minden rendben, száraz, kellemes idő várható, csapadék nélkül, sok napsütéssel. Legyen szép a napotok!
  • KillerBlue
    #52736
    Valaki segítsen nem tudok paypal-al sb-t venni! :(
  • noxwill
    #52735
    Mondjuk inkább rá hogy rafkós.
  • noxwill
    #52734
    A fejlesztők megint trollkodós kedvükben vannak? Mert már megint elveselhetetlenül troll módjára sorakoznak a trafficok és ezt nem csak én vettem észre. Zsinorban 3x vesztettem el az első helyet mert egy beláthatatlan kanyarban ott ólálkodott egy neonos nyomi civil....
  • RED BULL F
    #52733
    Szerintertek ez a gyerek normális? (Jó, mindenki olyan skillt használ, amilyet akar, na de ez azért kicsit mégis meggondolatlan) A "cápafog" viszont kifejezetten tetszik :)

  • chris1997
    #52732
    Szép kép.
    #52731
  • Gyuszopapa
    #52731
    A középső gyerekem keresztapja az Audi-nál fejlesztőmérnők németbe,nálluk készítik az R8-okat.
  • veszettróka
    #52730
    Tessék még 1,hátha nincs még meg (laptopon lementve találtam karácsonykor, aztán weben újramegtaláltam): > R8-asok <
  • chris1997
    #52729
    Köszönöm szépen :D
    Megy háttérkép témába.
  • noxwill
    #52728
    azannyalazannya
  • SUNNY84HUN
    #52727
    nesze Chris mert jól viselkedtél :D

  • SUNNY84HUN
    #52726
    ha azt nézed most per pill a nat geon akkor az
  • Ryder159
    #52725
    A Most Wantedes M3 GTR még mindig nincs bent. Ez is jöhetne mondjuk rögtön új king-nek
  • chris1997
    #52724
    Ha Ave, akkor láttam.
  • SUNNY84HUN
    #52723
    nat geon a lambot mutatják be
  • chris1997
    #52722
    Meg az IS300-ra. Úgyhogy remélem Gallardo Time lesz.
  • Hunn1a
    #52721
    Ehhez képest mennyit kellett várni mind a Zondára, mind a Carrera GT-re.
  • Dealcsy
    #52720
    Szerintem nem. Csak annyi, hogy a raptr ismerőseid látják, hogy fent vagy xfire-ön. Inkább azt modanám, hogy közösségi oldalba csomagolt reward honlap.
    Ha jól értem, akkor azt mondod, hogy kiad játékokat a raptr. Nem. Csak a feltelepített játékokat nézi. Van egy terjedelmes adatbázisa benne egy csomó játékkal, és ahogy feltelepíted az alkalmazást, átnézi a gépet a játékok után.
    Értelme csak akkor van - szerintem - ha lesz majd starter pack is a rewardok között. Addig meg elmegy szórakozásnak.
  • RICCS98
    #52719
    Igen, énis a murcira gondoltam.
    De van bossom is. És valami kegyetlen kafa járgány.
    Egyedül a nitro ami elég gyatra....,
  • kanyesz07
    #52718
    amikor még nem volt nagydobra verve se igc. És jóformán senkise vett mert nem tudták milyen. VEttem egy murci roadstert. Jól megy, de kicsit se nkm való úgy hogy el is adtam...