94802
  • RoboKutya78
    #94802
    régi szép idők :)
  • Szabi #94801
  • bboyatty
    #94800
  • bboyatty
    #94799
    Átdolgozták pár autó fizikáját is a fiúk és az r34 esetében érezhető is a dolog, Sunny meg tutuhawer biztos örült volna annó neki.

    Utoljára szerkesztette: bboyatty, 2021.01.25. 19:25:20
  • bboyatty
    #94798
    Hát nem tudom mert én kb fél éve játszottam vele akkor nem ment semmi, most megy a multi elég jól, megy a TH, a chat. Újra játszható és ennek nagyon örülök.
  • JonasSandor
    #94797
    Nem raktak be semmi újat?
  • bboyatty
    #94796
    Újra egész játszható.
  • XENON57HUN
    #94795
    Én se léptem még be idén a Heat játékba. 3-4 hétig tartott.
  • JonasSandor
    #94794
    Elég drága még idén jön a hot persant is felújítva november 13-án pont péntek 13 XDXDXDXD
  • Szabi #94793
    2 hétig jó móka volt, amíg végig vittem a történetet, a legtöbb gyűjthető cuccot összeszedtem, megszereztem az autókat amik érdekeltek, de ennyi elég is volt belőle :D
  • tutuhawer #94792
    Szevasztok

    Nem játszotok páran a NFS Heat-tel, ami a legújabb?
    én hasítok benne, csak ritkán tudok öszefutni online versenyekre.
    Próbáljátok ki, hátha összefutunk ott
  • JonasSandor
    #94791
    Csináltam egy accountot de nem tudok belépni hibát ír ki.
  • Tarpi
    #94790
    Működik minden. Van több szerver. Az elején kiválasztod melyikre akarsz felmenni. (Ez nem hivatalos EA szerver)
    Utoljára szerkesztette: Tarpi, 2020.04.22. 22:03:38
  • Kicsizoli
    #94789
    Sziasztok,

    Egy kérdés a multiplayer a most kiadott verzióban sem működik? Vagy én rontok el valamit?
  • Tarpi
    #94788
    https://logout.hu/cikk/need_for_speed_world_reborn/veg_es_kezdet.html
  • Plata
    #94787
    Én szerettem azt a játékot.
    Kedvenc Ford-omat összevissza tunngoltam benne.
  • grebber
    #94786
    Újra játszható
  • Dunna
    #94785
    Amúgy, nyugodtan jöhettek ha gondoljátok, bombázhattok engem ötletekkel, több szem többet lát xD
  • Dunna
    #94784
    Itt is van a link ha valaki akar jönni, többnyire lehet már használni:

    https://discord.gg/23YhKMY
  • Dunna
    #94783
    Sziasztok, ma fogok csinálni a magyar NFSW communitynek Discord szervert, SG+PH NFS World community vagy valami hasonló lesz a neve, linket ezen a fórumon biztosan fogok bíztosítani.
  • NicoKoko759
    #94782
    Szervusztok!

    2 éve Windows 10 van a gépemen, azóta nem játszottam a játékkal. Nfswhun-on nem találtam telepítőt, gondolom nem az a verzió van már, ami jó 2 éve volt. Honnan lehet letölteni a játékot, esetleg egy telepítési segítséget is elfogadnék. Ahogy olvasom, van élő online része? Megvette valaki az engedélyeket vagy csak a saját szakállára?
    Köszönöm előre is a segítséget!
  • Kicsizoli
    #94781
    Üdv Próbálgatom a cuccot, nem rossz, de multija még nem működik??
  • balint9112
    #94780
    Nekem működik aftermarket boltból is, nem értem miért irod hogy csak pakliból lehet megszerezni.

    Közben próbálgatom, de továbbra is nagyon lassú bizonyos időszakokban (érsd:használhatatlan), multiból is 10 ből jó ha 1 db összejön.
    Viszont látom a folyamatos fejlődést, reméljük összeáll majd idővel.
  • Dunna
    #94779
    +gyakorlatilag fejlesztőkkel direkt kontaktban lehet lenni, fel lehet menni a discordukra (Soapbox community Discord: Soapbox community Discord , Apex US szerver Discord: Apex US szerver Discord ).
    Utoljára szerkesztette: Dunna, 2018.07.18. 12:16:27
  • Dunna
    #94778
    Szevasztok,

    Akik temették a játékot azoknak azt üzenem hogy eléggé vicckategória az amit írtatok, pont kb 10-11 hónapja kezdett feléledni, mostmár speedboostos hülyeség nincsen, kevesebbet kell farmolni, azt csinálsz amit akarsz.

    Már csak annyit kell farmolni, hogy amikor customizálni akarod aftermarket alkatrészekkel a kocsit, azt csak paklikból tudod megszerezni, azaz treasure huntolni és versenyezni kell, nincs mese.

    Dunna néven megtaláltok Apex US szerveren, 2011-2012-ben is ez volt a nevem, szóval ^^.
    Utoljára szerkesztette: Dunna, 2018.07.18. 12:06:20
  • SylarHun
    #94777
    Sziasztok!

    Leszedtem én is és fülégérő mosollyal ültem a gép előtt a boldogságtól.
    Nosztalgia, a régi szép idők.
    Apex szerón REALWEREWOLF néven megtaláltok.

  • bboyatty
    #94776
    Mai napid nem találtam ehhez hasonló játékot ami évenken keresztül lekötött volna. És tényleg jót tett neki a lengyel boost és a bugos porsche cayman amit annyitszor válthatták ki ahányszor nem szégyelted.
  • Szabi #94775
    jót tett a játéknak, amikor a lengyelektől 20-30.000 ft-os csomagokat vehettünk 200-300 ft-ért.. :DD
  • RED BULL F
    #94774
    Részben visszaadta a régi, tuningolós NFS-ek hangulatát. Jó ötlet volt összekapcsolni a MW és a Carbon térképét, nekem nagyon adta a feeling, hogy újra a régi utcákon száguldozhatok. Az itteni közösség által szervezett krúzolás közelebb hozott egymáshoz minket, és úgy alapjába véve is egész jó volt a közösség szerintem. Nagyon bugos volt, sok volt a csaló és a szerverhiba, amik idővel egyre csak rosszabbá váltak, de lett volna benne még potenciál véleményem szerint. Könnyed szórakozásnak jó volt, ha az ultimate versenyérzést kerested, nyilvánvalóan ez nem a te játékod volt. Mondjuk a pay 2 win model sem tett különösebben jót neki, de folyamatosan elérhetővé váltak játékpénzzel is azok a kocsik, amelyeket eleinte csak igazi pénzzel lehetett megvenni.
  • stalker001
    #94773
    Valaki leírja nekem mi volt olyan nagyszerű ebbe a játékba?
    Félre értés ne essék nekem a kedvenceim közé tartozik a carbon meg a most wanted, de ezt kb 1 óra után letöröltem.
    Az hogy ugyan azt a 3 versenyt kell csinálni folyamat és szintet lépni, meg egy rakat kocsi csak igazi pénzel volt megvásárolható, a traffic magnet, az irritáló rendőrök számomra mind agyhalál volt.
    Szóval nem értem mit szerettek annyira az emberek ebbe, láttam egy videót ahol az utolsó 10 percet nyomják a srácok, mintha valami isten tudja minek lett volna vége...
    Szóval aki ráér nyugodtan írjon pár sort hogy mi is volt ebbe olyan jó, csak kíváncsiságból.
    Én 100x jobban örülnék egy TDU remasternek vagy ha jönne a TDU3... abba legalább jók voltak a krúzok.
  • goregrind #94772


    Need For Speed World: SoapBox Race World infók Magyarul!
    Utoljára szerkesztette: goregrind, 2018.02.09. 12:57:36
  • CARBON96
    #94771
    Sziasztok!

    Honnan lehet leszedni a játékot? Ami lentebb volt linkelve, az sajnos már nem jó.

    Köszönöm!
  • Dunna
    #94770
    Szevasztok, Sopabox szerveren(legalábbis Apexen) van Freeroam, persze csak nagytérképen is csak X távolságig látod őket.

    Sajnos még csak 2 játékos Team Escapelhet/Versenyezhet, és még a Friend List sem él még.

    Egyelőre minden kocsi nagyon olcsó, minden tuningot el lehet érni boltból, valószínűleg ez addig lesz így ameddig összes featuret nem programozzák meg a fejlesztők, így addig ki lehet élni jobban a fantáziát :D.

    Szóval, lehet Cruiseot rendezni ismét, a régi idők emlékére, meg nem csak arra, mert mostmár az NFS World újra él :D.
  • Blacus27
    #94769
    majd jó lesz nyugi
  • balint9112
    #94768
    Egyenlőre elég használhatatlan... Talán pár hónap múlva. Néha már lehet multizni, de nem kapod meg amit kártyával kiforgatsz, gyakran más versenyre rak mint amire jelentkeztél, sokszor dobál, stb stb...
  • bboyatty
    #94767
    Nem tudom olvassa-e valaki de beírom azért hátha.
    Ma sikerült online keverdeni a játékba de sajnos pont elromlott a multizás...szóval maradt a chat meg a festés.
  • bboyatty
    #94766
    Unaloműzőnek még elmegy a játék, tuningolgatni, festegetni. Állítólag már működik, újra az online versenyzés csak még nem jöttem rá, hogy hogyan... pár héttel ezelőtt már a chaten tudtam beszélgetni de nem láttam másokat mostanra már az sem megy...:P
  • ets2mpHUN0519
    #94765
    skacok
    akinek van lementve profilja és akinek a legjobb autó festése van a profiljában,az nyugodtan elküldheti nekem a profilját ez e-mail cimemre: [email protected]
    de mindenki elküldheti nekem akiknek van
    köszönöm előreis mkinek ha külditek esetleg,várom
  • bboyatty
    #94764
    Kipróbáltam, igazából csak a chat működik, nem lehet látni senkit az utcákon, ugyan úgy szellemváros. Sajnos a mentéseim sincsenek meg és ha jól értem nincs is rá lehetőség, hogy onnan folytassam ahol abbahagytam. Ez így egy feljavított single player, ami kis plusz, hogy van chat.
    Nem fikázom csak leírtam, hogy aki ki akarja próbálni tudja, hogy mire számítson. Reménykedek, hogy fel tudják még pofozni a játékot működőképesre.
  • ets2mpHUN0519
    #94763
    Tényleg müködik, persze hibák vannak mivel ez BÉTA, de annak aki szerette ezt a játékot már ez is nagy örömet tud okozni! :)
    Itt egy tutorial videó:
    https://www.youtube.com/watch?v=2ad-yRp6YtQ
    Itt van az a discord cim, ahol az orosz szerverre lehet, vhogy TICKET.et szerezni:
    https://discord.gg/TUsXvVp
    Kell az alapjáték hozzá ami a videó alatt linkelve is van és ugyan ott a link a launcherhez is!
    Regisztrálni kell email cim, jelszó (kitalált email cim is lehet), csak utána meg kell jegyezni mert azzal email, jelszó kell mindig belépni ahhoz hogy ne keljen mindig új profilt létrehozni! Igen új profil teljessen új kezdet, elsőnek egy gyors alap verseny és utána lesz elérhető az online világ....
    Vannak bugok, hibák a többjátékos versenyzésekkel és a free room kivan kapcsolva ebbe a verzióba, állítólag az orosz szerveren ott az is müködik!