186
Trainz Simulator 2009: World Builder Edition (PC)
  • Sebast
    #186
    Sziasztok! Trainz Simulator 12-höz keresek InterCity kocsikat, találtam egyet, de olyan dolgokat kér hozzá, amit nem találok. Valaki át tudja küldeni a kocsit? trainz.hu-t nem érem el. Onnan is jó lenne. Valakinek valami ötlete?
  • Edmond14
    #185
    Trainz 12-höz tud valaki egy letöltési linket?
    Utoljára szerkesztette: Edmond14, 2014.12.21. 18:28:28
  • Edmond14
    #184
    Hogy lehet megoldani, hogy egy villamosnak ajtózáródási-és nyitási hangjai is legyenek?
  • kobi14
    #183
    Szép képek.
  • V43 1105
    #182
    Rossz tudni, hogy senki nem foglalkozik már itt a játékkal.. :(



  • V43 1105
    #181


  • fcbarcelona1
    #180
    Sziasztok!
    Hogy lehet belerakni a játékba a kiegészítőket?
  • bazsi25
    #179
    http://youtu.be/4PCoJkAomas Sziasztok volna egy kis problémám ha segitenétek akkor meg köszöném az nyvkv ről töltötemle ezt de nem tudom hogy mi baja ha v.ki láta ezt a videot akkor légyszi help kösz elöre is minden segitséget
  • halaszfi
    #178
    Akkor jó. Jó játékot. A TrainzDiagban nem igazán találtam sok problémát.(a régiben.)
  • gcs7e7
    #177
    a BpVH-t direkt tervezőben jeleníti, mert neked kell rá villamost pakolni!
  • Tirdi
    #176
    De így sincs minden rendben...a vonatokat pirossal jeleníti meg, és beraktam a budapesti villamoshálózatot de csak tervezőbe jeleníti meg...
  • Tirdi
    #175
    Frissítettem a videokártya drivert.Most már végig pipa van. Igaz, újraindítás után jött egy kékhalál (mármint gép újraindítás után), de remélem csak kivételes eset volt.
  • Tirdi
    #174
    Így jó?
    TrainzDiag.txt
  • Tirdi
    #173
    Ja hogy az...És azt hogy tudom elmenti, hogy földobjam?
  • halaszfi
    #172
    Auran/Ts_2009/bin/TrainzDiag.exe
    Ez egyfajta tesztelő, hogy mennire bírja a géped. Ha piros x-et, vagy sárga felkiáltójelet kapsz, akkor nem működik tökéletesen a Trainz.
  • Tirdi
    #171
    Mit? Mi az a TrainzDiag?
  • halaszfi
    #170
    Csinálj egy TrainzDiag-ot, és dobd fel a fájlt. Megmondom a hibát. És szerintem vedd meg Media Markt-ban. Nem drága 2000Ft-ért.
  • Tirdi
    #169
    Sziasztok, megint én! Megvan a magyar verzió, magyar is csak sérült valami koponensadatbázis azt írja, és hogy indítsam a tartalomkezelőt, de ugyan az, semmit nem csinál a tartalomkezelő! Segítsetek!!!!!
  • Tirdi
    #168
    Sziasztok, új vagyok még, tegnap töltöttem le a TS2009 WBE-t, angol nyelvű, végül rájöttem hogy a SP2 javítóval magyar is lesz,csakhogy mikor megnyitom a patch-et, kékhalál. És még egy probléma, hogy cdp fájlt akarok megnyitni, kicsit homokórázik, és semmi. Nem is rakja be. Most töltöm dangerous.cc-ről a magyar verziót, remélem az működni fog. Addig is vélemény miért lehetett a hiba? Volt reinstall.
  • gcs7e7
    #167
    sziasztok!

  • Amicus Brno
    #166
    Sziasztok!

    Megtudja e valaki mondani,hogy a Trainz Simulator 2009 verzióban,ha a Suryevorban vagyok és épp vasúti kocsikat teszek le meg mozdonyokat és egyébb dolgokat hogyan tudom mozogni menni előre hátra oldalra azzal a csillag szerű álló sárgás fényű ábrával az ábra csúcsa tetején egy N betű van ha vizszintesen levisszük a képet a sinpályához.Kissé eltünik de vissza jön.Föntről nézve 4 betű található minden egyes csúcsában.Fent N,alul S,balra W,jobbra E.Ezt az ábrát akarom mozgatni hogy további részeket tudjak megközeliteni és dolgokat lerakni és szerkeszteni.Tud ebben valaki segiteni?
  • Mikoyan
    #165
    Sziasztok!Tudja valaki hog a mozdonyokat hogyen kell beleraki a játékba??
  • nono28
    #164
    Szisztok!

    Iker Bzmot van a játékhoz?Honnan lehet kiegészitőket letölteni?
  • deutsch96
    #163
    Sziasztok !

    Nem spam üzenetként szeretnék itt hirdetni, de ha esetleg valakit érdekel a dolog, akkor várjuk. :)
    (Ha esetleg ezt a hozzászólást spam, vagy egyébb ,,sértő" üzenetként veszitek, akkor töröljétek, és elnézést kérek.)

    Nos. Elsősorban szeretnék nektek bemutatni egy virtuális vasúttársaságot, a VMÁV-TRAKCIÓt.

    A VMÁV-Trakció 2012 márciusában alakult. Legfőbb szempontunk az, hogy minden korosztály kipróbálhassa milyen is lehet a ,,vasúti munka” egy mozdony-vezető szemszögéből. Vezetéseinket valós vonalvezetésű pályákon, valós(főként magyar) mozdonyokkal, kocsikkal, és menetirányítással összehangoltantartjuk.
    Mint mindenhol, azért itt is elvárjuk az ,,alapokat”. Nem kell éveken át tanulni, de egyes jelzők, és jelzések ismerete elkerülhetetlen a pontos, profi vezetésekhez.

    Mint már beszámoltunk “Vezetéseinket valós vonalvezetésű pályákon, valósmozdonyokkal, kocsikkal, és menetirányítással összehangoltantartjuk.
    ”Például: (MSTS) Alföld 6: Budapest-Nyugati - Monor - Cegléd - Szolnok - Debrecen - Nyíregyháza
    (-Szeged, Kelebia, Vác/Szob... stb.)

    De ezek melett fiktív menetrend összeállítást is készítettünk.

    Például: Budapest-Nyugati - Békéscsaba - Lőkösháza (-Timisoara-Bucuresti Nord)

    A VMÁV-TRAKCIÓ inulásával egy időben belekezdtünk a Trainz 2009-es projektünkbe,amely Magyarország vasúthálozatát foglalja magába. A kivitelezést ütemekre osztottuk le a könyebb, és gyorsabb kivitelezéshez.

    Részletek.:
    1. Ütem: 2012.03 - 2012.05: 120a Budapest-Keleti - Nagykáta - Újszász - Szolnok (Jelenleg Tápiógyörgye és Pusztaszentistván között járható)
    2. Ütem: 2012.05 - 2012.06: 120 Szolnok - Békéscsaba - Lőkösháza
    3. Ütem: 2012.06 - 2012.08: 100a/100 Budapest-Nyugati - Cegléd - Szolnok - Debrecen - Nyíregyháza - Záhony
    4. Ütem: 2012.08 - 2012.09: 80 Nyíregyháza - Miskolcs-Tiszai - Hatvan - Gödöllő - Budapest-Keleti
    5. Ütem: 2012.09 - 2012.09: 80 Szerencs - Sátoraljaújhely (befejező szakasz)
    6. Ütem: 2012.10 - 2013.01: 1 Budapest-Keleti - Tatabánya - Győr (-Wien)
    7. Ütem: 2013.01 - 2013.03: Lőkösháza - Bucuresti Nord
    8. Ütem: 2013.04 - 2013.04: 101 Püspökladány - Biharkeresztes
    9. Ütem: 2013.05 - 2013.07: Biharkeresztes - Cluj Napoca (-Sibiu)

    Ezzel, mint egy 4000 kilóméternyi vasúthálozatot építünk ki egy év alatt. A pálya fokozatosan, részletekben jön ki, javításokkal. (az ütemtervekbe nem kalkuláltuk bele, az esetleges csúszásokat.) A továbbiakban, melyeket még nem vetettünk papírra, szerepel benne a 70, 71-es, és elkészítjük a Budapest-Nyugati - Cegléd - Szeged vasútvonalat is.... és folytathatnánk. De nem kell aggódni a pályák részletekben lesznek kiadvan, így remélhetőleg elkerülhető lesz a több Gb-os méretek.

    Képek:
    [IMG] http://noob.hu/2012/03/24/Tommyalex10_20120219_0007.jpg
    http://noob.hu/2012/03/24/Tommyalex10_20120318_0004.jpg
    http://noob.hu/2012/03/24/Tommyalex10_20120321_0007.jpg
    http://noob.hu/2012/03/24/Tommyalex10_20120219_0002.jpg[/IMG]

    További információk, a www.vmav-trakcio.atw.hu oldalon, ahol a 120a pálya hivatalos BÉTA verziós teszteléséről is olvashattok/jelentkezhettek !
  • 5665
    #162
    Hello mindenki !! Valaki megtudná mondani hogy a Trainz Simulator 2009-hez honnan tölthető le a Romániai kiegészítő vagyy A teljes romániai játék ? Előre is THX
  • gernem1000
    #161
    lécc segítsetek serial kéne!!
  • longhaul
    #160
    nem. nincs.
  • Hay
    #159
    Ööö, nem regisztrálok, így nem tudom, van-e fórum... nyilván Te beléptél a letöltés miatt, így ismét kérdem: "fórumja" van?
  • nagykispeter
    #158
    Nemigen,elég bugos játék
  • longhaul
    #157
    TRAINZ 12 FULL iso
  • longhaul
    #156
    http://pirateisland.ws/tema-trainz-simulator-12-full-iso-6-12-gb-33-parts itt töltöttem le
  • Hay
    #155
    Szia, esetleg ahonnan letöltötted, ott van fórum? Hátha ott tudnak segíteni, ha itt nem sikerülne.
  • nagykispeter
    #154
    Akkor nem csak én jártam így......
  • longhaul
    #153
    Hol tegyem fel a kérdésemet? Nincs ilyen topic.

    Letöltöttem a TRAINZ SIMULATOR 12 játékot, és rámegyek az Indítás gombra, elindul és utána kilép. Mi lehet a gond? Crackeltem.
  • Gab920926
    #152
    Üdv! leszedtem a játékot anno windows Xp sp 3 ra magyar volt meg minden
    most leszedtem de angol jelenleg 64 bites win 7 em van esetleg van valahonnan letölthető magyar verzió??? vagy meg kell venni hzozá eredetiben?
  • jozsiking
    #151
    Sziasztok hová kell rakni a letöltött mozdonyokat és a vasúti kocsikat a Játékban köszönöm szépen.
  • nagykispeter
    #150
    Magyarul adták ki
  • jozsiking
    #149
    Sziasztok még új vagyok szeretnék segítséget kérni hogy tudom magyarosítani a Trainz Simulator 2009 mert így nem nagyon értem ja és hova kell a magyarosítást rakni ha van.előre is köszönöm szépen.
  • roblox
    #148
    tuttok egy ojan oldalt ahol lehet letölteni magyar vagy más vonatokat a trainz sim 2009 be? mert én nem találok. előre is kössz
  • Cream78
    #147
    Üdv!

    Én is 40040 pechez keresek serialt hátha valaki ad. Neten már jó pár kört futottam eredménytelenül.
    Szánjon meg vakali pls, mert álmatlan éjszakáim lesznek, hogy nem tudom magyar felülettel is használni a gamet! :)

    Thx!