430
Milyen legális eszközökkel tudunk védekezni?!
  • Balo
    #430
    vagyonvédelem városban: riasztó+távfelügyelet
    önvédelem: gázspray+szerencse
  • Falcon87
    #429
    ön és vagyonvédelem?:D
    legális eszközök?:D
    VÉDEKEZNI?:DDDDDD
    Ebben az országban már az is baj, ha megütjük a támadót. Nem hogy még meg is védjük magunkat, pláne legális eszközökkel...
    A bűnözők paradicsoma sajnos Magyarország...
    Elég.
  • TomBond
    #428
    Ennyi az összes cikk, de sejthető hogy kik voltak.
  • MR ME
    #427
    13 éves fiút...ezek is biztos fehérek voltak
  • vidu01
    #426
    Kisebbségiek voltak e?
  • noti83
    #425
    mostmár papírgalacsinnal se szabad megtámadni a tolvajokat
  • Shifter
    #424
    xD

    HAJRÁ PAPA
  • TomBond
    #423
    Súlyos testi sértés kísérlete miatt indult eljárás egy 70 éves szolnoki férfi ellen, aki a tulajdonát védte a fatolvajok elől, eközben hátsón lőtte az egyik fosztogatót.
    Vasárnap észlelte az idős férfi, hogy az általa bérelt füves akácos területről idegenek több növendék akácfát vágnak ki. Elzavarta a tolvajokat, majd megpróbálta visszahordani telkére a kivágott fákat.
    Eközben a tolvajok kissé megnövekedett létszámban visszatértek, és elkezdték kővel dobálni az idős embert, akit a hátán és lábán el is találtak. A férfi a nála lévő légpuskából több lövést adott le a csoport irányába. Az egyik lövés hátsó fertályon talált egy 13 éves fiút, aki könnyű sérülést szenvedett.
    SZOLJON.HU
  • Lord Nomak
    #422
    késelés xD

    Epic.. még szerencse, hogy a helyszínelők mást mondtak. Ennyit a médiáról, volt több sérült is mert túl sok volt a helyszínelendő nyom.. csak szerintem azok vagy lepattantak vagy csak megvágták őket.
  • Scottt
    #421
    Sedó testvérei(Csak 2 büntit szeretnék,úgyis kapok szal csak 2-t)
  • qtab986
    #420
    Ezek kik?
  • vidu01
    #419
    Kössz, akkor már be is jelölhettél volna.
  • erexkiss
    #418
    Vida ***** Pápa

    innenstől csak iwiw-kapcsolatok stb....
  • SHADOWEYES7
    #417
  • vidu01
    #416
    Pont most voltak nálam a rendőrök fegyverellenőrzésen az előbb mentek el, remélem nem ti küldtétek őket.:D Minden évben egyszer megnézik a papírokat meg a szekrényt, bejelentés nélkül váratlanul szoktak megjelenni.
  • Lord Nomak
    #415
    Nem etikus, szerintem inkább erre gondol.
  • vidu01
    #414
    Miért, titkolnom kéne? Minden papírom meg van hozzá. Azon felül meg nem mutatkoztam be hogy ki vok meg hol lakom.:)
  • Lord Nomak
    #413
    Én a piszkos munkák híve vagyok, inkább egy minőségi damasztált katana. :)
  • Shifter
    #412
    repesz gránát :D 5000FT nálam!
  • Beast Machine
    #411
    sörétes puska nem túl jó, igaz, hogy jól szór, de ahhoz, hpogy a szórás mindnekit befogjon, messze kell lenni, és akkor már csak töredéke a lövedékek erőssége.

    Repeszgránátot inkább ajánlom, csak aztán futás fedezékbe!
  • Lord Nomak
    #410
    De ezek rajzanak szóval annyira nem egyszerű =D Na de komolyan ezek normálisak ? Rendőrségtől fél percre ahonnan kb 150 rendőr jön ki ha kell összeszurkálja egymást egy kisebb csoport ?! =D
  • nonicks
    #409
    sörétes puska leszedte volna mindet egyszerre:D
  • Lord Nomak
    #408
    Noh úgy is aktuális és rendőr szájból hallottam róla, annyira nem ide tartozik de mégis.

    8. kerületben lakom 2 utcára a rendőrségtől ami gyalog max 3-4 perc ha lassan sétálok, annak az utcának a végén van egy zenész kávézó (névből lehet következtetni, hogy 8.ker-ben zenész.. nem fehér bőrű emberek helye) ez olyan max 70 méterre van a rendőrségtől. Hajnalban 4 körül 6 rezervátumból szökött ember összeszurkálta egymást a kávézóban majd az utcán folytatták még most is tart a helyszínelés, van pár fincsi vérnyom mindenfelé..

    Kérdem én, ha kijönnek a kávézóból hatan késsel, és én arra jövök haza pont akkor hogy lehet reagálni egy ilyenre ? =D
  • erexkiss
    #407
    Egy vadászembertől nem bölcs dolog a fegyverét így nyilvánosan mutogatni.
  • Palinko
    #406
    #403
    azt hittem a csehek már nem is gyártanak mostanában ilyen típusú vadászfegyvereket, nekem nagyon tetszik.

    #405
    jaja m82 es volt.
  • Dick Riddick
    #405
    Ha jól emlékszem 0.50-es Barrett. És maximum 50-60 centiméter volt azt hiszem, bár még régebben láttam.
  • berlinboy6329
    #404
    Az jó,csak a vizi cigányt(ritka faj) ne lődd vele.1 méter alá nem visz.:)

    Nme látta vki a Msthbuster ehhez kapcsolódó részét?nem emléxek mi volt az utolsó puska amivel lőttek :S

    Vmi böszme nagy távcsöves.
  • vidu01
    #403
    Cseh puska CZ555, kalibel meg .30-06 Springfield. Mint az M1 Garand a Call of Dutyiban. :D
  • Scottt
    #402
    250-270[esetleg 300]re tippelnék^^
  • Palinko
    #401
    szerintem ez eddig a leghasználhatóbb ami lett linkelve végigolvastam tényleg jó meg lehet tudni sok más fórum, könyv elolvasásával ugyanezeket, de itt jól összevan foglalva.
    http://onvedelem.blog.hu/

    #397
    milyen típus? milyen kaliber? elősször azt hittem hogy légpuska :D
  • Ic3 m4n
    #400
    Baz...nemrég betörtek keresztanyámékhoz, pedig csak 1 bejárat van, ott is 3 méteres kapu, a betörők kpt kerestek ,mert számítógép meg minden megvolt.
    De azért szar érzés lehet mindent feltúrva találni :S
  • dragon11
    #399
    Csak ésszel legyél:D
  • tigeroo
    #398
    aha, akár 3utcával arrébb is kilőheted vele a csúnyánnézőt...
  • vidu01
    #397
    Nemrég vettem:




    Szorult helyzetbe önvédelemre is alkalmas lenne azt hiszem.
  • Adi
    #396
    hogy vkinél fegyver legyen és tényleg lelőjön ahhoz elég komoly dolognak kell lenni-e általában a háttérnek. :D
  • dragon11
    #395
    Most komolyan, mind szép és jó a harcművészetek ágazata, de most komolyan, akármit tudsz, nem biztos, h Te fogsz kijönni "győztesen" mert lehet h pofánver és elalszol.. akárki legyen.
  • David2
    #394
    istenem ne legyél már ennyire szakértől

    százszor inkább fog körbeállni, 3-4 támadó késsel, mint 15 mről csak úgy lelőnek, az ellen télleg nem tudsz mit tenni
  • Rundstedt17
    #393
    szart se ér a harcművészet agyonlő aztán szevasz:D
  • 0Fritz0
    #392
    Nekem elég ez, nem hódításra kell. :)

  • solo
    #391
    Hehe: D