29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • otiq
    #516
    Nekem asus 8600GTS van. Szerintetek működne rendesen egy core2 2.4-es proceszorral?
  • bajsz
    #515
    OC -Overclocked --igen azt jelenti ,hgy kicsit húztak a kártyán bár minden cégnél máshogy van: BFG -nél ami nekem is van OC verziós a 8800GT-m ,de van OC2.
  • otiq
    #514
    Én az MSI-t választanám, nemcsak jobb gyártó de a típus végén lévő OC ha jól tudom azt jelenti , hogy már húztak valamennyit az órajeleken és tesztelték így. Javítsatok ki ha tévedek.
  • LeonSilver
    #513
    Itt érdeklődj.
  • pamcika
    #512
    Helló az utolsó kérdést megkérdem hogy ne szar videókártyát vegyek ok? Akkor megkérdem de létszíves válaszoljatok ok? melyik a jobb ez Powercolor HD4890 256 Bit 1GB DDR5 PCIE Vagy MSI Radeon HD4890 1GB 256bit DDR5 PCI-E R4890-T2D1G-OC Videokártya. Létszíves válaszoljatok erre mert ha jó akkor megyek az megveszek
  • LeonSilver
    #511
    Elképesztő ez a gém.
    Ha azt a néhány gyermekbetegségét kiküszöbölik az egyik legjobb szim lesz amit valaha is csináltak, ez tuti ;)

    Valaki piszkálta már a startup.cfg -t?Van valami benne amit kézzel kell variálni?
  • bajsz
    #510
    most lessz jövhéten hétfő kedd.
  • bajsz
    #509
    2 évig voltál?

    igen felkészültem rá,hogy durva lessz.
  • PhantomAss
    #508
    én 2002-2004 között voltam szerződéses Szentkirályszabadján:)
    a felvételi durva...2 napos volt Pesten és a fele bandát kiszórták szal készülj fel rá
  • RedRiot
    #507
    Lehet hogy holnap véreres szemekkel és nagyon nehezen fogsz ébredni. :))) Jó repkedést!
  • bajsz
    #506
    nah sztm benevezek énis lassan :D
  • LeonSilver
    #505
    Dede! :D És qrvajóóóó!! NAgyon megéri az árát!Csak az a joy konfigurálás az valami idegbeteg.
  • bajsz
    #504
    nah csak nem meglett?:DDD
  • LeonSilver
    #503
    Ééééésss igennn :D

    Date Ordered: Thursday 13 August, 2009

    Serial number(s):
    ------------------------------------------------------
    Rise of Flight (English version) : yxz fényóc :P
    ------------------------------------------------------
    Products
    ------------------------------------------------------
    1 x Rise of Flight (English version) (11083) = 37.95EUR
    ------------------------------------------------------
    Sub-Total: 37.95EUR
    included Tax: 6.06EUR
    Total: 37.95EUR

    Billing Address
    ------------------------------------------------------
    °°°°°° Ferenc
    °²²²²²²²²²²²²²
    Szombathely, H-9700
    VAS, Hungary

    Payment Method
    ------------------------------------------------------
    Saferpay - Creditcard (VISA, AMEX, Mastercard) or giropay
  • LeonSilver
    #502
    Hát mivel én ugye suliba jártam kicsit más volt és inkább felvételi volt.Persze volt pisszológiai alkalmasság meg állóképességi is de hát már a kis pöcölöm sem emlékszik rá ( 1982-ben felvételiztem tavasszal és augusztus végén vonultam ), hogy mi volt a konkrét mutatvány.
  • bajsz
    #501
    ejha:D szép-gratula:D

    Annak idején milyen volt az alkalmassági vizsga?
  • LeonSilver
    #500
    Én hivatásos voltam ;) Először Garasin, aztán lett 57. Dandi majd Savaria.Lövész szakaszparannok voltam :) Régi szép idők ..
  • Sanyo
    #499
    28000-es port legyen nyitva a routerben, igazából még én sem próbáltam a multit, de mostmár muszáj lesz. :) A log fájl beszédes lehet, mit ír?
  • bajsz
    #498
    igen
  • LeonSilver
    #497
    Szerződéses?
  • bajsz
    #496
    Hány ember játszik ,most a játékkal aktívan?
    csak kérdem mert akkor lehet megveszem ,főleg akkor a magyarhonba sikerül a besorozásom:D
  • L Viper #495
    Ez a Pamcika kölyök elképesztő.
    Még ő van kiakadva, hogy felnőtt emberek is játszanak, bár én ezt inkább szimulátorozásnak hívnám, semmint játéknak. Ők és kis barátai játszanak, gyanítom ezzel a progival nem sokáig.
    Szerinte egy felnőtt ember csak arra jó, hogy munka után füvet nyírjon a kertben. Döbbenetes.
    Meg van sértődve, hogy nem tetszik a helyesírása, ahelyett, hogy elfogadná, hogy ide olyan emberek járnak, ez egy olyan közösség, ahol megtiszteljük egymást azzal, hogy értelmesen fogalmazunk és a rohanás ellenére próbálunk helyesen is írni.
    Szegény tinik akik rohannak és nem érnek rá normálisan fogalmazni, kitenni egy nagybetűt. Szomorú.
    Pamcika belegebednél, ha olyan rohanó lenne az életed, mint itt néhányunknak.
    Utolsó mondatként: Ne ránk haragudj, hogy ilyenek vagyunk, hanem magadra, ha ezt ezt nem tudod elfogadni és köszönd meg tanáraidnak, szüleidnek, hogy a rohanó tini életed ellenére megpróbálnak embert nevelni belőled!
  • ZsozS
    #494
    köszi ez jó ötlet, megkacsintjuk
  • Richtofen
    #493
    Nem nagyon volt ötletünk, azért nem reagáltunk.

    Úgy emlékszem ír log fájlt a program, nem látszik benne valami indoklás?
  • ZsozS
    #492
    *okasat=okosat :\
  • ZsozS
    #491
    Sanyo! te se tudsz nekem valami okasat mondani erre?
    "online akarunk repülni! de amikor szervert csinálunk (mindegy, hogy ki) a betöltés után kivágja a csatlakozót a főmenübe..."

    mindenki ezzel a pöcsegér pamcikával van elfoglalva... hagyjátok már a fenébe! sajnos ezek a kis tetvek ilyenek lesznek ha nincsenek nevelve...
  • Richtofen
    #490
    "aki gép függő"
    Nem értem hogy hozod összefüggésbe azt, hogy valaki játszik, azzal, hogy gépfüggő?

    Én, munkahelyen 8-9 órát ülök gép előtt, otthon is még 3-4 órát, amiből 2-3 óra munka és tanulás. Akkor most gépfüggő vagyok?

    Persze helyette nézhetném a Győzikét, Balázst, Mónikát, Barátok köztet, Vacsora-csatát, nyomhatnám a WOW-t, CS-t, COD-ot, Sims-et. Az biztos sokkal tartalmasabb szórakozás.
  • Sanyo
    #489
    3-4000 látogató. Kösz a tippet, a hétvégére megpróbálom összehozni a szavazást, hány éves az átlag, milyen szimulátorral nyomja stb.
  • LeonSilver
    #488
    Sanyo, az oldaladat kb. mennyien látogatják többé-kevésbé rendszeresen?
    Nem kell pontos szám meg majd azt is elárulom, hogy miért vagyok kíváncsi. ;)
  • Trucker39
    #487
    Engedelmeddel én is a 40 év felettiek táborát erösitem. Még ha neked nem is teszik a dolog, bizony ez a korosztály is szeret "játszani" nem csak füvet nyírni, kocsmába járni, vagy asszonyt verni. Nekem például 21 éve van saját számitógépen, már megbocsáss hogy a korodat firtatom, de te még tervbe sem voltál véve, amikor én már játszottam.
    Az ilyen butaságokat meg, hogy kinek hány éves korig szabad játszani, meg messze felejtsd el. Az én családom igy fogadott el.
    Söt, ha az egészségi állapotom engedi még 60-évesen is szeretnék olyan játékkal játszani ami nekem tetszik.
    Ha ez neked gondot okozna, hagyd el a tábort, most !
  • bajsz
    #486
    Még mindig nem vágod miről irunk,szal vagy menj füvetnyírni vagy menj el valahova.Komolyan ..... :S
  • pamcika
    #485
    Találtam egy jó viccet:
    -Hogy hívják a fagyasztott pacit?
    -???
    -Igló.
  • pamcika
    #484
    Hát én biztos agyfaszt kapnék ha apám nem füvet nyírna hanem rohadna a gép elöttí. Ha van 2 óra szabad ideje nem a kibaszott gép elött ül hanem elvisz valahová.Pl-ne nevess ki a feleségetek lennék biztos kidobnálak titeket aki gép függő. Már bocs és erre ne válaszoljatok mert ez a befejező mondat térjünk át egy másik témára ok?
  • RedRiot
    #483
    Én egyszer a barátnőmnek csináltam egy rózsaszín I16-ost. :)))
  • Richtofen
    #482
    "... Hellokittys géppel. Van ugyanis egy ilyen fóka skinem..."
    Ez haláli lehet! :D Nem biztos, hogy tudnék célozni a röhögéstől ha egy ilyen gép elém kerül :)
  • RedRiot
    #481
    Képzeld, a harminc év feletti emberekkel is előfordul, hogy néha akad mondjuk két óra szabadidejük. Miért nem tölthetné ezt szimezéssel? Miért más ez mint mondjuk egy dvd-t megnézni?

    Én spec. jobban szeretem a játékokat, mert interaktívabb szórakozás mint a film, jobban kikapcsol.
  • Sanyo
    #480
    A lányom pl. gyakran piszkál azzal, hogy repülni akar a Hellokittys géppel. Van ugyanis egy ilyen fóka skinem, még VO101_Balázs csinálta, rengeteget repültünk vele online. :) Szóval kor és nemfüggetlen a dolog, csak érdekelje valamilyen szinten.
  • bajsz
    #479
    Nehogy azt hidd,hogy a 15éves a kor a minimum vagy a 12-es korosztály az aki játszhat a játékokkal.Mindenkinek van egy érdeklődési köre.
    PL van egy ismerősöm pilóta 55éves és imádja a szimulátor játékokat,kisebb pilóta fülke van a nappalijában:D

    Nem tudom te mit csinálsz ,de a dolgozó embernek is kijár egykis lazítás és ezt mindenki máshogy vezeti le.
    Ráadásul,hogy nem a gyerekükkel foglalakoznak?Pajti sztm egy kissrác legnagyobb élménye lehet mondjuk azis ,ha a fater megtanítja játszani egy ilyen játékkal.
    Gondolkozz el kicsit.Amíg családod eltart és nem a saját pénzedből veszel mindent addig maradj csöndben.
    KB ennyi.
  • Sanyo
    #478
    Ennél jobban én sem tudtam volna megfogalmazni.

    pamcika: Minden érdeklődőt szeretettel várunk, Te sem vagy kivétel. De egy gyenge kezdés után erős visszaeséssel, mit mondjak, nem látszol olyannak, aki sok-sok órát belenyomna ebbe a játékba. A COD2-4 is magas szinten űzhető, főleg csapatban/társaságban. Az egyik JETfly versenyen átjöttek hozzánk a csés emberek, éppen Pistu gyakorolt (akkor 15 éves), ők ezt mondták: "ez könnyű, ezt csak tépni kell". Hja. Ha úgy gondolod, hogy mégis megpróbálod, akkor miután megvetted a videokártyát, vedd meg az eredeti Rise of Flight-ot, nagyon sok segítséget fogsz kapni, csak értelmesen fogalmazz, ha kérhetem.
  • LeonSilver
    #477
    Hagyjátok már a fenébe.Nem kell válaszolni oszt jónapot.
    Egyébként is, szerintem valamelyik nagypofájú fasztalicska alregje aki csak akkor nagylegény ha a net arctalansága mögé bújik.Kár a szót vesztegetni.