29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Sanyo
    #757
    Korai volt az öröm, csak a setupot tehetem magyarrá, azért így sem rossz.
  • otiq
    #756
    Én ma próbáltam. 1400x1050 maxon vsync-el a 30 fps leesett 24-25-re felvétel alatt. Szerintem nagyon sokat javítottak a processzor terheltséget illetően. Mondjuk a 3 perces felvétel 3 giga lett, nade ilyen nagy felbontású felvételnél tömörítés nélkül nem is rossz.
  • Sanyo
    #755
    Mindjárt, pár napja jött ki a fraps 2.9.9, még azt is be kell repülni. :)
  • LeonSilver
    #754
    Próbálta már valaki, hogy a Fraps mennyire lassítja le a gémet?
  • otiq
    #753
    Tényleg bejön az egyszerű műszerfal ctrl+i-vel, kösz.
    A mostani patchel kijavították az fps esést, kipróbáltam, szuper.
  • Sanyo
    #752
    Ez egész jó. :)
  • LeonSilver
    #751


    Semmi aim help, semmi végtelen töttény ( az utolsót éppen lelőttem amikor elfogyott ).Eddig ez a legjobb eredményem :



  • Sanyo
    #750
    Végre külön vannak a nyelvi fájlok, már neki is álltam lokalizálni. :)
  • LeonSilver
    #749
    Fincsi..!
  • Sanyo
    #748
    Jött egy 199 megás frissítés, az 1.006 javításai.
  • otiq
    #747
    Kösz, otthon megnézem. Van valahol teljes billentyűkiosztás leírás? Ami a dobozban volt ott az alap dolgok vannak csak felrajzolva. Például most olvastam a rof oldalon, hogy a Shift+a meg a j gomb is csinál valamit, szintbe hozza a gépet ha jól értettem.
  • RedRiot
    #746
    Az lesz az. Simple gaugest játék indításakor engedélyezd. Aztán mikor már betöltődött maga a szimuláció, akkor asszem Ctrl+I kapcsolja be.
  • otiq
    #745
    Na ezt jó hogy felhoztad. Hol kell azokat a kis műszereket bekapcsolni? Képen láttam már a neten de nekem még nem sikerült előhoznom. Van egy simple gauges nevű a helpekben de nekem azzal nem jött be semmi.
  • RedRiot
    #744
    Ja ja. Vagy az egyszerűsített műszerfalat úgy megcsinálni, hogy külön, egyesével is be lehessen kapcsolni műszereket.
  • otiq
    #743
    Biztos jó volt ez akkor, de ha tényleg nem volt beszerelt iránytű akkor a játék készítők miért nem tettek bele a térkép mellé egy kis kézit vagy ott mutassák meg merre van észak mintha a pilóta a sajátját nézné.
  • RedRiot
    #742
    "Ez a Nieuport 17 egy vicc."

    Nem vicc, mikor '16-ban kijött, a legjobb gép volt. A Fokker Eindeckernek nem sok esélye volt ellene. A többi RoF-gép '17-18-as, azokhoz képest már nem sok esélye van.

    "Akik ezzel felszálltak valóban bátor emberek voltak."

    Így van! Itt van pl. Nungesser, szerintem nagyon állat filmet lehetne forgatni az életéről:

    Charles Nungesser

    Mostanában sok pilóta-életrajzot olvasgatok, és asszem Charles bátyó volt az egyik legdurvább arc közülük. Méltán van benne a gépe festése a RoFban.
  • Papa01 #741

    OFF:
    Nem durva, jó hűtő kell hozzá. :) Nekem több mint 2 éve megy úgy.
    A haverom a Intel Core 2 Duo E7400-ast hajt 3,8GHz-en.

    Az új i7-es masinámat is szépen lehet tekerni 2,66Ghz -> 3,5Ghz. És ez közel sem a vége.

    Csak tényleg jó hűtőt és házat kell venni.

    Üdv:Papa01
  • otiq
    #740
    Ez a Nieuport 17 egy vicc. Akik ezzel felszálltak valóban bátor emberek voltak. A scenariok között van egy küldetés amiben egy csomagot kell elvinni egyik helyről a másikra esős rossz időben. Namost én ezt próbáltam ki full realisztikus módban (minden segítség ki) és miután felszálltam akkor derült ki, hogy nemcsak a kijelzők de még egy nyomorult iránytű sincs benne. Azt se tudtam merre vagyok. :)
  • Papa01 #739
    Nem kell miatta aggódni, nincs vele semmi gond. De ahogy otiq írta, dobozosban is megrendelheted.. :)
  • sakkay
    #738
    Köszönöm. Bár ez a letöltős téma nem a kedvencem.
  • otiq
    #737
    2,13 -as 3,2-ön? Nem túl durva az? Próbáltam én húzni de nem volt stabil, vagy nem jól állítottam az értékeket.
    Off-on kívül, a te gépeden nincs probléma a map-ikon összeeresztéssel? Én fraps-el ellenőriztem le.
  • Papa01 #736
    Köszi! :)

    A procidat miért nem tekered meg?
    Nekem az ezelőtti E6420 2,13Ghz-es C2D simán ment 3,2Ghz-en...
    Sokat dobna a teljesítményen.

    Bocsi az OFF-ért. :)
  • otiq
    #735
    Asus alaplap, core2 duo 2.4GHz proci, 3 giga ram és olyan videókártya mint a tied :). Xp pro 32bit.
  • otiq
    #734
    Én megrendeltem, van hozzá egy térkép meg billentyűkiosztás a kézikönyv mellé. 40 euró a dobozos ára, (a letöltősé asszem 38) plusz a szállítás ami vagy posta vagy futár (DPD, UPS). Nincs belőle crackes verzió, mert rögtön neten ellenőrzi magát és anélkül el se indul.
  • Papa01 #733
    Milyen gépet használsz?
  • Papa01 #732
    Szia!

    A játék hivatalos honlapja:
    Itt plusz repcsiket tudsz venni.

    Rise of Flight


    Magát a játékot innen tudod beszerezni:

    Aerosoft hivatalos oldala

    A játék jelenlegi árfolyamon valamivel több mint 10ezer forint. (letöltősben.)

    Üdv:
    Papa01



  • otiq
    #731
    Nekem van sajnos fps visszaesés. A másik ami nagyon zavar, hogy vagy ikonokat használom vagy a térképet, mert 30-ról visszaesik 18-20-ra az fps és map bezárása után se áll vissza, de ezt írta valaki is itt előttem.
  • sakkay
    #730
    Hali. Honnan szereztétek be ,és mennyiért? (mármint a progit)Köszönöm.
  • LeonSilver
    #729
    "Elkészült az első Rise of Flight skin, amit nem a neoqb grafikusai álmodtak meg. A festés Ernst Udet Albatros D.Va gépét mintázza, amivel a Jasta 37 repülőszázadban harcolt. (thx David)"

    Forrás
  • Papa01 #728
    Csodaszép... :)
  • RedRiot
    #727
    Nagyon szép! Ez történelmi festés, vagy kitalált? Kijöhetnének a PS template-ek, akkor biztos sok skin készülne.
  • LeonSilver
    #726
  • Papirzacsi
    #725
    Mi 2-en próbáltuk a multit + 6 AI, de nálam minden olyan volt mintha offline repültem volna. Persze ez nem zárja ki, hogy sok fős multiban ez változzon. Csak a gépek mozgása volt darabos.
  • Papa01 #724
    Még nem volt szerencsém kipróbálni a multit.. :(
  • otiq
    #723
    Nektek nem kell a grafikát alacsonyabbra venni ha multiztok?
    Nekem minden maxon van 1400x1050-es felbontáson és tök jól fut ha single-t repülök. Multiban (5v5) meg beszaggattam.
  • Papa01 #722
    Érdekes, ha generátoros missziót repülök, és simán elrepülök az ellen mellett, ő is egyenesen továbbrepül.. :)
  • LeonSilver
    #721
    Ez az a bigyula.

  • LeonSilver
    #720
    Igaz.Én úgy oldottam meg ( nem is néztem, hogy van ez az izé amíg nem mondtátok ), hogy a hűtőn van az a bizbasz, azzal megcéloztam a földön egy út szélét és néztem, hogy hol csapódnak be a lövedékek.Ezután már tudtam, hogy kb. hol kell céloznom ;)
  • RedRiot
    #719
    Azért annyi értelme van, hogy megmutatja mégis kb. "hol a célkereszt". Pl. az N28-ban -hogy stílszerű legyek- lövésem nem volt hogy hova mennek aaaa... a lövések. :)
  • RedRiot
    #718
    Légiharcok időtartama? Nagyon változó! Negyedóra körüli nekem is volt már. A Russian Ruletteben mikor egymás után jönnek a gépek egyre már egyre rövidebb idő elég egy-egy killhez, de a generátorral készített harcok már sokkal nehezebbek.

    Nem tudom írtam-e már, de ha nem 500 méteren van az összecsapás, hanem kicsit magasabban, az AI sokkal offenzívebb, jobban támad, ha pedig nem egyedül van, egész ügyesen taktikáznak. Volt már hogy az egyik vadász elkezdett süllyedni, én utána. Utána szűk fordulókkal lecsökkentette a sebességet. Ezután jött egy másik vadász, magasból, nagy sebességgel, én pedig ott voltam energiahátrányban. Le is szedtek az égről ahogy kell!

    A Russian Rulettben inkább védekező módon repülnek.

    Ügyesebb, emberszerűbb az AI mint az Il2-ben, bár a "ha a parancsnok lezuhan én utánazuhanok" dolgot azért ki kéne javítani... Bár lehet hogy ez a barkács Mission Generator hibája.

    Nagyon örülök, hogy rendes AI-t programoztak a játékba. Ma elég divatos ezt a részt összecsapni, hanyagolni, és benyögni hogy a játék elsősorban multiplayer. :/