29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • LeonSilver
    #797
    Ez még nem egy nagy posszanás de az első videóm és ezért gondoltam, hogy felteszem.Illetve a második de annak szar lett a hangja ( sajnos, pedig az fasza volt ) és inkább letöröltem ;)
  • LeonSilver
    #796
    Látod azt nem észre sem vettem, hogy van forrás ;)
  • Sanyo
    #795
    Te vagy megadva forrásnak. :)
  • LeonSilver
    #794
    #787

    :P ;)
  • Sanyo
    #793
    Egy rövidhír, lefekvés előtt. :)
  • Sanyo
    #792
    Egy kicsit lassan ment át a rendszeren, a choronopay oldala úgy látszik kissé túl van terhelve. Egy levonás, egy gép, minden oké eddig. :)
  • LeonSilver
    #791


    ( ezt csak úgy )
  • otiq
    #790
    Küldtem a [email protected] egy levelet, mellékeltem a printscreenelt shopping listámat az oldalukról.Meglátjuk mit reagálnak.
  • LeonSilver
    #789
    Hát lehet, hogy levonják.
    Ha így történik keresd meg emilben a srácokat és tuti visszautalják a zsét.
    Ezt a sync izé minnyá megnézem.Nem nagyon szoktam használni ezt a sz*rt, nem tudom mit kell rajta bazirgálni.
  • otiq
    #788
    Igen láttam ma és meg is vettem de lenne egy problémám. Amikor először beírtam az adataimat fizetésnél valami böngésző hiba történt. Újra beléptem az oldalra és megint kijelöltem beírtam az adatokat és akkor már jó lett, meg is jelent a játékban, ellenben a netbank rendszerben 2 összeg zárolás került be. Ugye nem fogják kétszer ugyanazért a gépért leszedni a pénzt?
    A Frapssel kapcsolatban akkor csúszott nekem a hang ha benyomtam azt , hogy no sync.
  • LeonSilver
    #787
    Megjött az új gép.

    Albatros DIII
    Manufacturer: Albatros Werke & Ostdeutsche Albatros Werke / Germany / 1917
    Number Built: 1346




    Mondjuk az nemtudom, hogy milyen elgondolás alapján kerül be először a D V. és utánna a D III..
  • LeonSilver
    #786
    Kipróbáltam az új frapset.
    Valami nem fasza mert késik a hang.A végén már nem kicsit.
  • LeonSilver
    #785
    Éppen most néztem egy másikat ezen ment minden jól.
    Lehet valami szar nettel indította a manus.Már kezdtem megrémülni, hogy játszhatatlan lesz.
  • Papa01 #784
    Nem esetleg a szerverrel volt valami gond? :(
  • LeonSilver
    #783
    Hát kérem kiba***ttul laggolt a gém.A végén már tökre visszavettem a beállításokat de akkor is.Egyszerűen játszhatatlan volt, mint egy kib** diavetítés.
  • Papa01 #782
    Bocsi, elrontottam a félkövér beállítást. :)
  • Papa01 #781
    Köszönöm a válaszokat! :)

    Nehéz beállítani a multit?

    [b]Leon:[/] Miért, mi a gond? :(( Nagyon nem jön be?
  • sakkay
    #780
    Mi volt a gond? Vagy csak kemény?!
  • LeonSilver
    #779
    Kipróbáltam onleány ... egy katasztrófa.
  • RedRiot
    #778
    "Szerintem a mixture, radiator beállítások folyamatos állítgatása nélkül is lehet repülni."

    A német gépeken a keverékállítás automatikus, és ha nem megy magasra az ember, akkor nem probléma más gépeken sem. De egy SE5a vagy egy N28nál már fullad a motor legdúsabb keveréken, akár már pár száz méter magasan.

    A hőmérséklet problémáim még nem nagyon voltak, de a patch állítólag változtatott ezen a téren is: a hideg motorral való felszállás már könnyebben okoz károsodást a motorban.
  • LeonSilver
    #777
    " Egyébként meg papa01 ha te leszel a szerver olyanra állítod a segítségeket amilyenre akarod. :) "

    Így van!!Ez nem az a hely ahol bárki is megszólna amiatt, hogy hogyan repülsz Te vagy bárki más!Remélem ez így is marad és ( hála a warezmentességen ) elkerülnek minket a Vér Istvánkák..
  • otiq
    #776
    Az a 20Mbit/s jól hangzik.
    Akár felmehetnénk teamspeak szerverre és ott szóban is lehet segíteni a beállítások miatt. Tegnap nyomultam olyan multis szerveren ahol minden help ki volt kapcsolva. Szerintem a mixture, radiator beállítások folyamatos állítgatása nélkül is lehet repülni. Én csak a felszállásnál állítottam radiátort vagy mixturet aztán csatában hozzá sem nyúltam. A motor felmelegítésére is csak az elején kellett kicsit várni, hogy ne menjen tönkre. Az ikonok persze először gond de egy szembe jövő gépet nem kezdek el először lőni hanem elszállunk egymás mellett és megnézzük a felségjelet és aztán kezdődhet a harc. A kamera követést én a joystickon lévő nézetváltóval teszem. Egyébként meg papa01 ha te leszel a szerver olyanra állítod a segítségeket amilyenre akarod. :)
  • RedRiot
    #775
    "Egy 2 pixeles légypiszokról nem hinném, hogy bárki is megmondaná, hogy az most valami vagy csak pixelhiba.."

    Így igaz. Ikonokkal már egyszerűbb:
    -mozdulatlan pötty: tüsszentésnyom
    -mozgó pötty: muslicát odavonzotta a monitor fénye
    -mozgó pöttya alatta számokkal: no ez lesz az enemy, géppuska élesít :)))
  • LeonSilver
    #774
    Szerintem az ikonok is twljwsen rendben vannak.AZ nekem is be van kapcsolva ( az ellenség mutatása ) ugyan is ez nem egy IRL játék.A monitor elég erősen korlátozza a látást és a felismerhetőséget.Mondták már nekem is egyszer, hogy jujjj be van kapcsolva lonciban az a szar..??Igen, be.Egy 2 pixeles légypiszokról nem hinném, hogy bárki is megmondaná, hogy az most valami vagy csak pixelhiba..

    Padlockilag én megint könnyebben vagyok mert itt figyel a TIR5 a monitor tetején ;)
  • RedRiot
    #773
    Nekem OK. A köv. segítségeket használom, remélem ennyi még belefér:
    -Mixture Controll" automatikus
    -ikonok
    -padlock (utóbbi kettő csak azért, mert nincs TrackIR/Freetrack)
    -asszem ennyi :)

  • LeonSilver
    #772
    Én qrva könnyen vagyok mert a német gépeketz szeretem és nekem csak a radiátor vezérlést kell átadnom a gépnek ;) Azt sem mindig.Engem például a legkevésbé sem zavar ha valaki így repül.Ez a legkevesebb.
  • Papa01 #771
    Sanyo: Akkor megnyugodtam... :)
    Csütörtök este 9 óra nektek mennyire késő? Egy próbát lehetne tenni akkor is. :)
  • Sanyo
    #770
    Egyedül péntek este érek rá, de akkor is csak 1-2 órát max. 20/10MBit, ha addig nincs .hu-ra végzödő szerver, csinálok egy flyonline.hu nevűt, jelszó nélkül.

    Én is motorvezérlés mankóval repülök, nagyon szeretem a kihívásokat, de most nem annyira. :)
  • Papa01 #769
    Nekem az up 20Mbit/s. Én is nagyon szívesen kipróbálnám a multit. :) de van néhány probléma.. :(

    - Este 9-ig dolgozom.
    - Soha nem multiztam még RoF-al, segíteni kéne, hogyan kell beállítani a RoF-ot, hogy menjen multiban.
    - Még erősen tanuló fázisban vagyok, ez azt jelent, hogy a repülő motorvezérlését még nem vettem át a géptől. Benneteket ez nagyon zavarna? Nagyon bonyolult megtanulni? :)

    Papa01
  • LeonSilver
    #768
    Nekem 512 :(
  • otiq
    #767
    Alakul a dolog. Nekem sincs szuper joystickom, egy x52 jobb lenne, ez csak egy 9k-s sima saitek. Akinek a legnagyobb a feltöltési sebessége annak kellene a szervernek lenni. Nekem a feltöltés 1 Mbit/s.
  • RedRiot
    #766
    Nekem kb. este 8tól jó, de lehet hogy hamarabb is benézek.
  • Pluskast
    #765
    Én mennék de az a baj, hogy kellene egy normális joystick. Billentyűzettel ezt eléggé nehéz irányítani...
  • LeonSilver
    #764
    Én délutántól simán ráérek.
  • otiq
    #763
    Rendben. Mikor érne rá valaki?
  • LeonSilver
    #762
    Kicsinyt korábban azt a szervert ha lehet ;)
    Én 22:48-kor már nem is látok :)
  • RedRiot
    #761
    Most nem, de vmelyik este benézek. Amúgy azt írják a peccsről, hogy már nem nyírja ki magát az AI, ha lezuhan a parancsnoka.
  • otiq
    #760
    Miért nem jöttök online szerverre?
    Csinálhatnánk egy magyar nevűt és oda belépni aki fent van
    Sőt csinálok is most, a szerver az lesz, hogy Prepumas és a jelszó puma.
    várok rátok.
  • Papa01 #759
    Sikerült nekem is 3-ig eljutnom légiharcban!! :) El se hiszem!!! :) (1vs1-ben). Úgy érzem a RoF_QuickDogfight-ban keményebbek az ellenfelek...

    Szerintetek, létezhet, 1.006-ban jobban látszanak a nyomjelzők? Én úgy érzem.
  • LeonSilver
    #758
    Ígyvan!