29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • gabor41
    #5879
    Én itt vagyok :)
  • Papa01 #5878
    Váááááááááááááááááá elírtam a dátumot!!! Ma nem 8.-a van!!
  • Papa01 #5877
    Urak, van valaki? :)
  • Papa01 #5876
    Urak, frissült a skin telepítő belekerült Leon kollégia Pfalz és Zair Camel skinje! :) (Leon, ha meglesz az új Tevéd, frissítem! :) )
    A telepítő is módosult egy picit.
  • Papa01 #5875
    Zair., ha nem gond a skinedet az egységesítés miatt átneveztem Zair_Camel-re. :) Ha valakinek egy típusra több skinje lenne akkor pl Zair_Camel_2 és így tovább.. :)
  • Papa01 #5874
    @Leon: Oks, várom
    @Zair, rendben, köszi!
    Akkor ezt a 3 új skint együtt fogom feltenni!
  • Zair #5873
    Ment az e-mail Papa.
  • Fokker
    #5872
    rémlik nekem, itt a fórumon láttam valahol egy zöld(?) gépet, oldalán fekete macsekkal. visszalapoztam, de nem találtam. lehet hogy csak link volt hozzá.
  • Zair #5871
    Nem, de rögtön átküldöm e-mailen. lehet, hogy tényleg én felejtettem el....
  • LeonSilver
    #5870
    Még ne rakd be a telapítőbe Papa.Készítem majd az új Tevés szkinemet és ha készen lesz majd akkor.Ne kelljen állandóan újat csinálni, letölteni, telepíteni.
  • LeonSilver
    #5869
    Itt a link papa, van benne egy 300x100-as lép is, hogy legyen előnézete a szkinnek.Azért a Camelt is hagyd benne ;)
  • Papa01 #5868
    Köszi, kiteszem én is akkor! :)
    Skin: Nem rre gondoltál? :)




    De ezen nincs Z betű ezért free-nek tettem.. javítsam át foglaltra?
  • Zair #5867
    Természetesen mehet Papa, köszi!

    Tegnap írtam lentebb, csak a hétvégi forgatagban el is tűnt szem elől: egy Z jelésű macskás Sopwith Camelt hiányolok a pakkból, az első körben úgy emlékszem azt is elküldtem neked e-mailben. Ha az belekerülhetne még, hálás volnék. Ez egyéni skin volna.

    Köszi!
  • Papa01 #5866
    Köszi, Urak, végül is a korhúség miatt maradtam a fekete fehér színeknél. :)
    @Leon, Oks, jókat fokunk nyomni egymás ellen a Pfalz-al.. :)) Bár én egy picit úgy érzem rontottak egy picit a kis sebességű jellemzőin a gépnek, de alapvetően továbbra is nagyon jó gép!

    A skin-ed baromi jó!! (Egyre jobban érzem, hogy meg kéne tanulni. Bár én Gimp-el szerezném megcsinálni, a képet is azzal készítettem... :) ) Ha elküldöd a PSD-ét, belerakom a telepítőbe! :)
    @Zar: Ha hozzájárulsz, kitenném én is erre az oldalra. :) (Bár egyre jobban érik, egy Joomla alapú oldal készítése, pláne, hogy gyűlik az anyag! :))
    A skineket nézted? Minden munkád benne van? :)
  • LeonSilver
    #5865
  • Zair #5864
    Én köszönöm Sanyo, nagyon megtisztelő!
  • LeonSilver
    #5863
    Nyomhatod Papa.AZ én művem egyébként is ideiglenesnek készült.

    **--**

    Lehet átülök melléd egy Pfalzba mert a Teve szét idegel és a játék nem arra van, hogy idegroncs legyek.
  • Sanyo
    #5862
    Szerintem jó lesz, de nekem az eredeti színekkel jobban bejönne. :)
  • V Domino #5861
    Szép lesz,én támogatom.Valahogy arról a belógó kampóról mindig hátsó gondolataim voltak,szinte ráképzeltem valakit.:))
  • Sanyo
    #5860
    Kiraktam Zair írását a skin készítésről. Volt benne néhány apró hiba. Szóljatok, ha még találtok benne hibát. Köszönöm, hogy kitehettem az írást.
  • Papa01 #5859
    Radírral még tisztítottam rajta.. :)
  • Papa01 #5858
    Urak, ha Leon kolléga és Ti is belegyeztek, mit szólnátok egy banner Frissítéshez?? :)

    Én ezt raktam össze, tudom még méretileg nem az igazi, de ehhez mit szólnátok? :)

  • Papa01 #5857
    nem, gyárival is repülj nyugodtan! :)
  • kmarkdev
    #5856
    biztos vagyok benne... nem kötelező az egyedi skin, ugye?
  • Zair #5855
    én 99% igen:-)
  • Papa01 #5854
    A multi az más lesz.. :)
  • kmarkdev
    #5853
    d7f akart lenni
  • kmarkdev
    #5852
    a Ts-t már belőttem... éppen ma edzettem egy kicsit, Duel-ben (AI ellen) D8F-fel 22 ellent sikerült... kíváncsi leszek a multira
  • kmarkdev
    #5851
    :D
  • Papa01 #5850
    Ja, és olvasd el a nyomógombon lévő linket! :)
  • Papa01 #5849
    Oks, addig lődd be a TS-t! :)
  • kmarkdev
    #5848
    16:00 körül én is csatlakoznék...
  • gabor41
    #5847
    Én 80% ra igen.
  • Papa01 #5846
    Urak, Holnap 15:00-17:00-ig jönne valaki egy kicsit röppenni?
  • Papa01 #5845
    :(
  • Negwar
    #5844
    Nem.
  • Papa01 #5843
    Urak, fent van a frissített Skin telepítő.. :) aki tudja, tesztelje már meg! :) Köszönöm!

    @Laca: Összejött végül is a multi?
  • Papa01 #5842
    Újrafordítom és feltöltöm újra.. :)
  • Papa01 #5841
    Akkor a telepítő is megkapja a v1.0 verziót.. :)
  • Papa01 #5840