29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Fokker
    #7049
    OK, köszi a válaszokat.
  • DummyBoy
    #7048
    Nem a Wattoktól függ a dolog, hanem a 12V-os ág terhelhetőségétől, de ettől függetlenül szerintem is elég ...

    A prohardver.hu-n van egy cikk, hogy Mire elég 400W ...

    És hogy mire? Egy 400W-os Enermax Liberty van a gépemben xD
  • Papa01 #7047
    Az is szép! :)) Repülni jössz csütörtökön? :)
  • Solt
    #7046
    Nekem 400-s FSP-n megy a húzott q9550, 4GB ram, 2 vinyó, meg a 4870... :)
  • Papa01 #7045
    Szerintem igen... én egy 550-est használok, ugyanabból a márkákból.. És a CPU igencsak meg van tekerve.. :)
  • Solt
    #7044
    Bőven! Ez max olyan 250W körül van teljes terhelés mellett... ;)
  • Fokker
    #7043
    úgy kérdezem, hogy maxon hajtva. pl. RoF.
  • Fokker
    #7042
    egy kis szakmai kérdés Dummyhoz(meg persze a többiekhez is): 400W-os csíftek táp elegendő ehhez a konfighoz?: Intel E5200, 2GB RAM, P43NeoF, 4850 OC 512, 320 SATAII.
  • DummyBoy
    #7041
    Na ha emellé még odacsapják a Respawn-t, akkor hepinessz lesz ezerrel xD

    @Papa: Ja, sajnos sokan így vannak vele ... De csak ha bekapcsolom a Skhval-t ...

    Mindegy, addig repülök sima Su25-el :) Beraktam a Ricardo féle HD cockpit-et, meg berakom at A-10es modot és nosza :)
  • Papa01 #7040
    Én arról is, hogy ne kelljen várakozni, egyből be lehessen csatlakozni a szerverre... :)

    Egyébként én is rettentően várom a rövidebb töltési időt.. :)
  • RedRiot
    #7039
    Mióta olvastam hogy készülnek a kisebb mapok multihoz elkezdtem nagyon várni az új peccst. Lerövidült töltési időkről és röccenésmentes futásról álmodom.
  • Papa01 #7038
    Ejj, gyerekek, de várom a csütörtököt!! :)) Kezdjünk később??

    @ Dummy: Nem bírtam a véremmel, megvettem az FC2-őt én is.. :) Képzeld, nekem van úgy hogy 15-re is leesik az FPS... :))
  • DummyBoy
    #7037
    Erről jut eszembe, emlékeztek, hogy örültünk anno, mikor dimbes-dombos lett valamelyik peccs után a teljesen sík vidék?

    Neccesebb lett a leszállás is ... de az is lehet hogy keverem valamivel ... xD
  • Fokker
    #7036
    no én is hazaértem. csütörtöki röppenés OK lenne, de még nem tudom hogy mikorra érek haza.

    ami a földművelő barátunkat illeti, én is Dummy véleményén vagyok. először legyen 100%-os a játék(multi+optimalizáció), utána jöhetnek az apróságok, finom kis részletek. ha már itt tartunk, én a domborzatot furcsállom kissé, hogy nincsenek hegyek csak dombok, de annyira nem zavar a dolog, hogy beírjam a RoF fórumra. nem ez a legfontosabb jelenleg. amikor megy az összes oprendszeren röccenésmentesen a cucc, jöhetnek a részletgazdag dolgok. persze csak úgy, ha kikapcsolhatóak.
  • Gascan #7035
    nem bánnám ha inkább 4 euró lenne egy gép :)
  • RedRiot
    #7034
    Én már itthon vagyok. Kicsit lightosabb a meló mint az elmúlt két hétben.
  • DummyBoy
    #7033
    xD

    Gárfildosan ... De én mindjárt megyek haza, tesztelgetem tovább az FC2-t :)

    Este meg röppenés ...
  • Gascan #7032
    amúgy hogy telik a hétfő? :)
  • RedRiot
    #7031
    De ha a takarítónő vödrében nem lesz minimum olyan vízfelület, mint a Silent Hunter V-ben, akkor uninstallom ezt az igénytelen szart! :DDD
  • Zair #7030
    Szerintem szemétség, hogy a reptér portásfülkéjébe nem raktak animált portást. Meg takarító meg mosodás asszonyokat. Pedig az is tökre látszana.
  • Gascan #7029
    lol :)
  • DummyBoy
    #7028
    Mondjuk ez még mindig nem olyan veszélyes, mint a WOP topikban az arcok akiknek az volt a legnagyobb bajuk, hogy a kiugrott ejtőernyősöket nem lehet lelőni ...
  • Papa01 #7027
    Nem én vetettem fel, én csak a véleményemet mondtam el. :))
  • Gascan #7026
    Ezzel fejezte be : "These are just my wishes, yours may, and probably are, different." ... szerintem ő se nem elmebeteg, se nem hülye :) Ilyen szempontból ti a fejlesztőket nézitek hülyének - mivel lehet hogy meg is csinálják - nem is ezt a srácot :)

    Szerintem már kitárgyaltuk a témát :)

  • Papa01 #7025
    De Gascan! :) Ilyen alapon beírhatnám én is, hogy "Óó akkor már hangyákat is rakjunk a bokrok alá.." Oké, hogy vélemény szabadság meg minden, de előtte használja már a józan eszét...
  • Solt
    #7024
    Te nagyon humánus vagy! :) Viszont mi jutott eszedbe amikor elsőre olvastad a véleményét? :)

    Nekem a Tajgetosz, meg, hogy túlnépesedünk! :D
  • Gascan #7023
    Én nem titulálom elmebetegnek a srácot, aki leirta a véleményét... ezen felül természetesen, ha "gec*skedne" és úgy viselkedne ahogy nem illik akkor megérteném amit mondotok... de mivel ő csak a véleményét irta le...

  • DummyBoy
    #7022
    Egy utópisztikus világban teljesen egyetértenék veled ... De sajna vad kapitalizmusban élünk ... Teljesen egyetértek veled, hogy mások véletményét tiszteletben kell tartani! De nem kell vele egyetérteni ...

    Ha 50 embernek vakondtúrás kell, 2-nek pedig dual core - win 7 kompatibilitás, akkor sajna a vakondtúrás a jobb befektetés ...

    És mint minden, ez is a pénzről szól ...

    Asszem az új peccs topikba írtam, mit is várok az új peccstől: Respawn-t és nagyobb stabilitást ... Ezt ráadásul úgy, hogy nekem ritkán van gondom a ROF stabilitásával, de bosszantó, hogy hiába vagyunk fent 6-an multizni, minden 2-ik kör után valakit kivág a proggi ... Erről nem ők tehetnek ...

    Nem az zavar, hogy várnom kell másokra, nehogy félreértsétek ... Attól félek, hogy ezeknek az embereknek ez a szarakodás elveszi a kedvét a játéktól ...

    Szuper kis társaság gyűlt itt össze, és sajnos elmondható hogy páran közülük többek között ezért sem repkednek velünk ...

    Nekem nem kell új repülő, nem kell vakondtúrás, nem kell szélzsák és hasonló dolgok ...

    Stabil - gyors és pörgős multit akarok ... Utána jöhetnek a vakondtúrások is ... De először ez legyen meg!

    Egy csomó olyan kommentet olvastam, hogy simán leírták az arcok, hogy őket nem érdeklik a multis javítások, nekik SP update kell, új gépekkel, szebb tájjal, ésatöbbi ... Én fordítva vagyok ... kampányt meg mission-öket jóformán nem is repültem ROF-al ... leginkább rulettezni és skirmish-elni szoktam ... Valahogy a ROF single része nem az igazi ... Arra ott a WOP, a Lonci és a BS ...
  • Papa01 #7021
    Miért is nem tudok én ilyen frappánsan fogalmazni? :)
    (Itt a második felére gondoltam a post-odnak. )
  • RedRiot
    #7020
    "de hogy 10 perc akció 10 perc várakozás az kicsit uncsi nekem."

    Állítólag már készülőben vannak kisebb mapok kifejezetten multihoz, az orvosolja majd ezt a problémát. Ez amúgy nálam is központi kérdés már mióta megvan a játék.
  • Papa01 #7019
    Szerintem semmi sértő nem volt ebben.... Szerintem az a sértő, ami pl, Leon-nal történik meg, ha játszani szeretne vagy ami a dual-core tulajokkal megesett. Ez a kis fingfogó meg elkezd sóhajtozni a fák miatt... Elképesztő!
  • Her Laca
    #7018
    Na belevakkantok én is:)
    Véleményem summásan!
    Majd akkor veszem elő ismét a játékot,ha megy Win7 alatt rendesen, és a multi részt végre megcsinálják minimum IL2 szintre.
    Ne repülőket gyártsanak jó pénzért hanem fejezzék be végre normálisan ,utána lehet szélzsák ,vakond túrás mitököm.
    A legjobban engem a multi hiányosságai hervasztanak le,ha az jó lenne még vissza is tenném az XP-t mert jó a társaság,de hogy 10 perc akció 10 perc várakozás az kicsit uncsi nekem.
    Cascan!
    Elmebetegeket meg nem kell védeni. Ha valaki hülyeségeket hord össze, vissza akkor bármennyire is megértő az ember de meg kell mondani az illetőnek ,hogy marhaság . Lehet jobbat teszünk vele is ,mintha hagynánk ,hogy kiteljesedjen rajta az elmebaj:)
  • Gascan #7017
    .. még annyit, hogy én nem nézem a fejlesztőket annyire hülyének, hogy ne tudnák meghatározni mire van szüksége és mire nincs...
  • Gascan #7016
    Nem Dummy, nem kell letörni őket.. éppen ez a lényeg :)

    A fejlesztők dolga, hogy eldöntsék mi fontos és mi nem..... lehet, hogy a srác véleménye olcsón kihozható, és ki tudja lehet még meg is csinálják... vannak azonban ettől fontosabb dolgok is, amit -mondjuk azt- drágábban kivitelezhetők.. a fejlesztők csak az inputok alapján tudnak felállitani egy fontossági listát

    a lényeg, hogy a játékosok vegyék a fáradtságot és adjanak visszajelzést - ebből már ugyan is lehet következtetni, hogy egy bizonyos márkahűséget már elértek náluk.. .. ha viszont lehurrogjátok azokat akik az inputot adják a fórumba, akkor egy idő után megadjátok az egész közösségnek ezt a hangulatot...nem fognak jönni az ötletekkel...

    .. mennyivel több ember szeretne egy olyan közösség tagja lenni, ahol tudja, hogy odafigyelnek a véleményére? számit a szava? ez a lényeg...

    Lehet, hogy ezek nagy szavak... de azon túl meg kéne lenni valami kölcsönös tiszteletnek is.. ezt speckó én nagyon hiányolom ebből a társadalomból.. nem bántom a másikat, nem gúnyolom ki stb. - persze ez már nem teljesen ide vonatkozik
  • Papa01 #7015
    Kezdhetünk később is.. :)
  • RedRiot
    #7014
    Ha addigra hazaérek akkor csatlakozom.
  • Papa01 #7013
    [b][szin=red] @ Urak: Kinek lenne kedve jönni röppeni csütörtökön, mondjuk 18:00-tól?? :)[/szin]
    [/b]
  • RedRiot
    #7012
    "Le kell őket törni az elején ... Majd ha tökéletes lesz a game, utána jöhetnek ezek a dolgok ... de addig priorizáljunk ... Ezért haragszom a szélzsákra annyira ..."

    +1
    A kreatív ötletekkel viszont nincs semmi baj. Valaki pl. felvetette a hivatalos fórumon, hogy ha már úgyis lesznek repülhető kétülésesek, lehetne fotófelderítéseket szimulálni. Remek ötlet: egy fényképezőgép optikájának a modellezése azért nem terhelné meg nagyon a hardvert, és érdekes küldetéseket lehetne így szerkeszteni. Ráadásul a fotófelderítés az első világháborús katonai repülés egyik legfontosabb fejezete volt. Szóval a sok nyavalygás mellet vannak értelmes gondolatok is. A rossz ötleteket azért kell kicsit lehurrogni a fórumon, nehogy a neoqb úgy ítélje meg hogy arra komoly fogyasztói igény van, és a szűkös erőforrásaikat esetleg arra csoportosítsa át.

    Ki lehet találni olyan dolgokat amiket egyszerű megvalósítani, és a hardvert sem zabálják -> ilyeneken kéne inkább töprengeni, nem azon hogy hányféle bokor legyen a házak körül.
  • DummyBoy
    #7011
    @Leon: Nem akarom őket védeni, de a támogatott oprendszerek között nincs ott a win7 ... és a fórumban is le lett írva, hogy a win 7 jelenleg nem támogatott oprendszer ... Sajnos ebből a szempontból igazuk lehet ... Ezért könnyebb kvarcjátékokra játékot fejleszteni, mert ott csak 1 HW van 1 SW környezetben és kész ...

    @Gascan: Teljesen igazad van ... a fő probléma nem az emberke véleményével van, hanem a csordaszellemmel ...

    Tegyük fel 1 ember kitalálja, hogy neki vakondtúrások kellenek ... Aztán pár másik rájön hogy ez mekkora ötlet és elkezdik támogatni ... sokan lesznek, és a fejlesztők megcsinálják ... utána elkezdenek sírni, hogy szingilben nincs vakondtúrás csak multiban ...

    Le kell őket törni az elején ... Majd ha tökéletes lesz a game, utána jöhetnek ezek a dolgok ... de addig priorizáljunk ... Ezért haragszom a szélzsákra annyira ...

    Ezt úgy mondom, hogy én háklis vagyok az "eyecandy"-kra is ... egy szimulátor a környezetet is próbálja meg élethűen visszaadni, mert hiába van egy tökéletes szim ami minden környezeti és fizikia hatást élethűen szimulál, ha ezt úgy teszi, hogy közben 2 pixellel kergetünk egy harmadikat ...
  • Papa01 #7010
    Sajna ki van írva a hivatalos oldalon.. :(((
    Főoldal

    @ Gascan: Lehet, ez keménynek hangzik, de ez a vélemény túllép bizonyos határokat... a programozóknak kisebb gondjuk is nagyobb ezeknél az eszement baromságoknál amit a srác leírt....