29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Solt
    #7411
    Van ahol még sorban állnak az emberek, de már számolják a szavazatokat, és a pártok meg tudják az eredményeket...

    Banánköztársaság... egy vicc ez az egész...
  • Fokker
    #7410
    én már semmin sem csodálkozom. azon csodálkoztam volna legjobban, ha zökkenőmentesen lemegy a szavazás.
  • Solt
    #7409
    Még jó, hogy a Lánchíd rádió meg azt a verziót szajkózza amit én mondtam... ( onnan vettem én is ) Nem igazán értem ezt az egész káoszt... azt hiszem napolom a kérdést holnapig...
  • LeonSilver
    #7408
    Nem egészen.Egész pontosan akik a sorban álltak lévén nem biztos, hogy több százan beférnek egy adott helyiségbe.Például ahol én szavazok az egy óvoda, oda sem férnének be viszont ez nem a választópógár hibája.És a törvény szerint amíg tart a szavazás ( 19.00 ) addig aki az adott helyre érkezik szavazhat.Úgy fogják megoldani, hogy a bizottmányból valaki beáll(t) a sor végére és aki esetleg ez után érkezik az már nem szavazhat.
  • Solt
    #7407
    Csak azok, akik 19:00-kor a választóhelyiség épületében voltak... ( ha jól tudom )
  • Papa01 #7406
    Szerencsétlen, ragaszkodik a törvényhez...
    @ Gascan: Ezek után?? :) A papírosat sem tudták leszervezni...
  • Gascan #7405
    mondjuk én nem vágom miért nem elektronikusan szavaznak.. sokkal egyszerűbb lenne az egész
  • LeonSilver
    #7404
    Szervezetlen szar az egész.
    Viszont az OVB-s faszi szerintem melléfogott.
    Ugye csak azok szavazhatnak akik már a sorban állnak.
    Ezért teljesen értelmetlen a kampánycsend mert őket már nem tudná befolyásolni, akik meg nincsenek ott azoknak már mindegy.
    Szerintem egyébként is felesleges szarakodás ez a kampánycsend mizéria.
  • Gascan #7403
    mire gondolsz pontosan?
  • Solt
    #7401
  • LeonSilver
    #7400
  • LeonSilver
    #7399
    Én Sanyo mesterére gondoltam Papa
  • Gascan #7398
    én már 2 hete látom ugyan azt a szerót a böngészőben, ráadásul dogfight is és egy kör max 10 perc lehet.. amikor én szoktam rajta játszani, akkor mindig több mint 6 játékos volt velem együtt
  • Papa01 #7397
    Igen, remélem az új pach-el kijön ez a szolgáltatás is...
  • LeonSilver
    #7396
    Egy qrva állandó szerver is jóljönne..
  • Papa01 #7395
    Köszi szépen!
    Ez az editor nagyon kemény!! :) Jó lenne jól megtanulni! :)
    Az új oldalra akarok majd egy jó cikket!
  • Fokker
    #7394
    szépek a képek Papa!
    ez is nagyon tetszik ebben a játékban, hogy a járműveket is elég részletesen kidolgozták. bár ahogy látom a képeken, az FC2-ben is szépen kidolgozott tankokra lehet bombát eregetni. végre eljutott a repülőszimuláció arra a szintre, hogy mindent kidolgoznak.
  • Gascan #7393
    ezzel én is pont igy vagyok..
  • Papa01 #7392
    Urak ! Csináltam egy jármű waypoint-ozást a városban... de az már magas, hogy pl1 percre megálljon, majd továbbinduljon.. :) Dummy neked megy?

    Most néztem a játék mappájában kb. 130 oldalas...
    Leon, simán át megy a házak falán is a jármű, ha olyan a waypoin-t... :)

  • LeonSilver
    #7391
    Áááá dehogy!Például a Talizmán az egyik legjobb fantasy amit valaha olvastam pedig aztán eszem ( ill. ettem ) a fantasy irodalmat.
    Ha minden igaz ebből is csinálnak filmet és ha oylan szinvonalú lesz mint például a Tortúra ( Kathy Bates oscart és Golden Globeot kapott az alakításért ) akkor nagyot fog szólni!

    http://www.libri.hu/konyv/a-talizman-1.html
  • Papa01 #7390
    Köszi Leon! :)
    Nem is tudtam, hogy a Remény rabjai és a Halálsoron is King film..
    A remény rabjai egyik kedvenc filmem... azt hittem csak horror filmjei vannak.. :)
  • LeonSilver
    #7389
    http://sk.fps-hq.hu/
  • LeonSilver
    #7388
    - Christine
    - Sorvadj el!
    - Dolores Clairborne
    - Alvajárók
    - Álomcsapda
    - Az
    - Halálsoron
    - A remény rabjai
    - Ragyogás
    - Hasznos holmik
    - A rémmesék könyve
    - Tortúra

    Ha szeretsz olvasni Papa, akkor olvasd el őket!!!!Maradandó élmény az összes King mű! szvsz
  • Papa01 #7387
    Leon mester! :) Milyen Sthepen King filmet javasolnál még, ami neked nagyon tetszett? :)
  • LeonSilver
    #7386
    Én nem hinném, hogy erről hosszasan tudnánk beszélgetni.
    Lehet, hogy okod van rá de amiről Te beszélsz az max. az otthon és nem a haza.Ennyi.A továbbiakban erről nem kívánok értekezni ;) és főleg nem itt.De alapvetően máshol sem.
  • Gascan #7385
    Erről hosszasan el tudnánk beszégetni szerintem... bizonyára okom van rá, hogy igy gondolom... de már tényleg nem akarom szétoffolni a topikot
  • LeonSilver
    #7384
    http://hu.wikipedia.org/wiki/Nem,_nem,_soha!

    Elég érdekes felfogásod van a hazáról.
  • Gascan #7383
    elég kemény politikai indittatású versecske... mondjuk én ezt a haza témát nem a földhöz kötöm, hanem inkább ahhoz ahol a családom van
  • Papa01 #7382
    Majd teszek fel vidit is! :) Teljesen belebuzultam ME-ba... :) Szeretnék majd egy baba kis cikket erről, csak hát még erősen tanulási fázisban vagyok.. :)
  • LeonSilver
    #7381
    Többször figyeltem már a járműveket az utakon és kifejezetten tetszik, hogy kanyarpdnak és nem csak ilyen szögletesen fordulnak és az, hogy a roncsot vagy már ami eléjük kerül azt kikerülik és nem átmennek rajta.
  • Papa01 #7380


  • Papa01 #7379
    További képek! :)





  • Papa01 #7378
    Ezeket az eszközöket csak AI vezette, én is spectrator voltam.


















  • LeonSilver
    #7377
    Ha már off :

  • Fokker
    #7376
    pont a Hetesi Zsolt féle részeket nem néztem meg. csak a Zeitgeist filmet, arra reagáltam. Leonnak igaza van abban, hogy ez a zeitgeist téma itt már nagyon off. van saját topikja az SG-n, bár mintha behalt volna.
  • Papa01 #7375
    Oké. köszi szépen! :)
    Most már a földi objektumokat is tudom alakzatban mozgatni.. :)
    Egy kocsi oszlopot navigáltam küldtem egy reptérről egy kis faluba! :)

    Csináltam pár képet, nem soké felteszem őket... buzul a Tinypic...
  • DummyBoy
    #7374
    Nem igazán ...Bár néha lehetne gyorsabb :)

    Régen használtam már a tervezőt ... De majd megnézem ezeket neked :)

  • LeonSilver
    #7373
    NEm, nem nevetlek ki Papa mert elmész szavazni.A hangsúly ezen van.
  • Papa01 #7372
  • Gascan #7371
    :) bocsi