29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #11062
    Jaja, köszi a segítségedet! :) Ez a HD6xxx sorozat mikor jön ki kb? :)
  • Solt
    #11061
    No látom jobb lett a helyzet, örülök! ;) Bitang az a 4890, csak az SSAA hiányzik... spórolj picit, ha kijön a HD6xxx széria, sokat fog esni a HD58xx ára, és azon már van SSAA is! :)
  • Papa01 #11060
    Néhány szép kép nektek! :)









    Remélem tetszenek! :)
  • Papa01 #11059
    ja még annyi, hogy a HDR-t kikapcsolva hagytam, mert külsőben eléggé sötét volt.. :)
  • Papa01 #11058




  • Papa01 #11057
    Köszi szépen, kipróbálom!! :)
    @ Leon: Köszi szépen a segítséged, így sokkal jobb lett!!!

    Mondjuk meg is eszi a vga-t reggelire, ha erősen rá zoom-olok a gépre.. :) 25 fps-re is leesik a Fraps.. :)
    De nagyon örülök, hogy ilyen lett! :))
  • Sanyo
    #11056
    Kész van, elküldtem. Akár ki is próbálhatod.
  • Papa01 #11055
    Nagyon szépen köszi!!! :)
  • Papa01 #11054
    Köszönöm a tippeket, kipróbálom! :)
    Leon Mester nálad sokkal, de sokkal szebb!! :)
  • Sanyo
    #11053
    Kész, az admint holnap megcsinálom, eddig nem volt rá időm (amúgy csak 5 perc lenne...).
  • LeonSilver
    #11052
    Nekem ilyen a játék:


    és ilyen a beállítás:


    Nem egy Dummy féle nvidia de nem is olyan szar.
  • LeonSilver
    #11051
    Szerintem az van Papa, hogy a driverben nincs kikapcsolva az AA.Márpedig akkor a neoqbnak köszönhetően "kioltja" egymást a két beállítás!
    A CCC-ben kapcsold ki!
  • Solt
    #11050
    Hát ezen nem sok AA van! :) CCC alatt minden off egyelőre. RoF beállításokban HDR off, majd 4xAA és 8xAF. Nézzük meg így... ( ha jobb lesz, akkor mérj egy FPS-t is ) Szerintem jobbnak kell lennie, mert a repülőn úgy látom csak HDR van, élsimítás semmi...
  • Papa01 #11049





    Ezek lennének a képek.. :) Mondjuk így annyira nem jön át.. :)
    ATI:
    Use Custom Settings : Bepipálva.
    AA:8x
    AF:8x

    A válaszokat előre is köszönöm! :)
    Papa



  • Papa01 #11048
    Sanyo, légy szíves bannold már 310_Paul és SGT.Preston(rcaf) játékosokat!
    Köszönöm szépen! :)
    Egyébként, az admin jogot amit írtál, azt tudod majd adni, ha nem gond neked?
    @ Solt: Nemsoká kiteszem a kért cuccokat! :))
  • Solt
    #11047
    Tegyél már fel egy képet ami szerinted szar, és hozzá a beállításokat is... hátha tudunk finomítani! ;) ( RoF és CCC beállítás )

    Egyébként a távoli "remegés" az SSAA hiánya miatt van! NV kártyán is olyan, ha nem kapcsolod be... ha meg bekapcsolod rendesen megeszi a teljesítményt... szóval azért ez sem habos torta ám! :)
  • Papa01 #11046
    Lehet, de sajnos, most sikerült ezzel elkapni a főnyomócsövet.. :)
    @ Urak:
    Tegnap vettem meg EZT a könyvet. Nagyon tudom javasolni, minden rajongónak, olyan, mintha a ROF-ot olvasnám.. :) Nagyon jó könyv!
  • LeonSilver
    #11045
    Én most megint azt mondom, hogy a neoqb a ludas ám a dologban.
    Ki kellene vennie a játék beállításaiból az élsimítást és az anisot és hagyni, hogy a driver végezze ezeket a dolgokat.Meg különben is, semelyik másik játékban nem tapasztalható ez a szar csak ebben.Se FC2, se BS se FSX se semmi.Szóval a hunyó már megint a neoqb bár ezt is ráfoghatják majd valakire szerintem.
  • Papa01 #11044
    Jaja, neki volt... :) és hát épp amiatt nem váltok, mert sebesség tekintetében nem éri meg egyik új Nvidia kártyára váltani..
  • LeonSilver
    #11043
    Úgy rémlett de akkor a Dummy mesternek volt 4807.Csak azért kérdeztem mert soknak tűnt a hatvan ropi de így már értem.
  • Papa01 #11042
    Azt nem írtam, a teljesítménye tényleg jó.. csak hát kedvenc szimum alatt szívat valaki.. :)
  • Papa01 #11041
    Neem, Leon mester, nekem ilyen van: :) MSI 4890 Cyclone
    Tavaly kaptam cserkártyaként, mivel az eredetileg vásárolt Shappire 4890-esből kifogtam egy olyan sorozatot, ami gyári hibás volt...

    Remegés:
    Hááát hogy is mondjam, szerintem az élsimítás hiánya lehet, az, hogy a horizont és a tavak, utak, remegnek... eléggé zavaró... :(
  • LeonSilver
    #11040
    Te Papa, hol vetted vagy mikor? 1GB-os 4870-ed van nem?
    Az enyém Sapphire HD4870 1GB GDDR5 Dual DVI-I.
  • LeonSilver
    #11039
    Remeg?Hol-hogyan?
  • LeonSilver
    #11038
    Remeg?Hol-hogyan?
  • Papa01 #11037
    Na persze, ez már csak így megy... :) Sajnos nem tudok venni másikat, arról nem is beszélve, hogy ezt a szart is 60k-ért vettem anno... Pedig igazad van baromira zavar... remeg mint az állat. és fűrészfogas.
  • Her Laca
    #11036
    Na ja!:)

  • brendon566
    #11035
    Szerintem a HDR-től nagyon szép, sokat dob rajta, habár nem minden olyan kivehető, néha hátrány is talán....

    De magam is csak áhítozom ilyen látványvilág után, annak ellenére, hogy a grafikai beállítások ugyanolyanok mint az alábbi képeken, szintén Nvidia karival...

    Ezt a szintű elsimítást, egy progival lehet elérni (nem rémlik a neve), ami elvileg felülírja az eredetit...sajna nem tudom mi az, de az illetékes majd megsúgja remélem.
  • LeonSilver
    #11034
    Papa, ha ennyire zavar vegyél egy qrva nvidiát :D
  • Papa01 #11033
    Gratula, Máté, bárcsak nálam lenne ilyen szép.. sajnos nálam az egész ROF egy hatalmas fűrészfog.. .:)
    Mondjuk nekem is picit sötétnek tűnik....
  • DummyBoy
    #11032
    Látom be van kapcsolva a HDR ... ez engem is érdekelne, de sajnos engem idegesít, hogy hol túl világos, hol túl sötét, és nem látom a logikát a változásokban ...

    Ezekhez a képekhez hogy van belőve a ROF?
  • brendon566
    #11031






    Tegnapi termés, ha enne valakinek kedve, lőhetnénk pár képet több gépből álló kötelékben is, egyébként a minőségről kinek mi a véleménye?
    Nem az én gépem érdeme, Rakita lőtte őket, azt hiszem nagyon szépek.
  • whiteskull
    #11030
    Köszi!

    Sikerült. :))
  • whiteskull
    #11029
    Igyekszem majd valahogy repidőt nyerni itthon. :))
  • Papa01 #11028
  • DummyBoy
    #11027
    Nekem jó, bár én 8 körül tudok majd jönni csak ... Kutyaséta :)
  • Papa01 #11026
    Urak, ma este repülés 19:30-tól?? :)) Naaa?? :)
  • whiteskull
    #11025
    Azért is gondoltam egyszerűsíteni. :))
  • LeonSilver
    #11024
    RoF-ban nincs igazán szükség a toe-ra.
  • LeonSilver
    #11023
    Nekem is ilyen pedál volt az első mutatvány.A célnak megfelelt aztán mikor adódott lehetőség én is a saitek pedálra váltottam, de addig tök faszányos volt.