29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Sanyo
    #11142
    Megkerestem a saját kétkötetes Repülési lexikon példányomat, ha szakszóra kell rákeresni és nagyon nem megy, itt van az asztalomon. Ha még így sem, megkérdezem Ikaruszt, pilótaként csak tudja, hogy mire gondolok. :)

    Egyébként meg nem kell tőle félni, legfeljebb kijavítanak. Nincs abban semmi rossz.
  • Papa01 #11141
    Urak, mit szólnátok ha pénteken repülnénk egyet? :) 19:30-tól... Ki jönne? :)
  • Solt
    #11140
    Kérnénk szépen egy konfigot, oprendszer típussal együtt...
  • Papa01 #11139
    Én mindig attól vélek, h valmi idiótaságra fordítom le a szöveget... :) Tényleg azt a pdf szótárt szoktad használni?
  • LeonSilver
    #11138
    Nekem a múltkori peccs óta (1.014 asszem) nem csinálta.Ma még nem röppentyűztem ezért a mairól nem tudok nyAlatkozni.
  • Papa01 #11137
    Szia!

    Milyen oprendszer, mennyi RAM? A HW milyen? A ROF vásárolt ugye? :)
  • Sanyo
    #11136
    Minden más játék (főleg a gépnyúzók) rendben futnak? Az első gondolatom a hibás memória volt.
  • Sanyo
    #11135
    Nehogy azt hidd, meg kellett néznem a szótárban, hogy mi a "turn-buckles". ;)
  • zmok
    #11134
    Tiszteletem Uraim !
    Lenne egy kérdésem:Játék közben rendszeresen leáll a rof.exe működése, van rá valami megoldás?Nagyon tetszik a játék, de ez elveszi a kedvem.:(
  • Papa01 #11133
    Frissítettem a kronológiát is az új hírrel. Lehet, hogy ki kéne tenni külön cikkbe, így nagyon el van dugva.
  • Papa01 #11132
    Köszi szépen! :) Irigyellek, hogy így kened az angolt, nekem nagyon UFO szöveg volt! :)
  • Sanyo
    #11131
    A nagyfelbontású E.III pilótafülkében a kábelvégi feszítőcsavarok megjelenítésével lehetett gond, bár nekem nem tűnt fel.
  • Papa01 #11130
    Köszi szépen! :)

    @ Urak: Ezt a mondatot, hogyan fordítanátok le?
    Fokker E.III high-poli in-cockpit model of turn-buckles (wires ends) was fixed.

    A válaszokat előre is köszönöm!
    Papa
  • Sanyo
    #11129
    Meg vagy adva forrásnak. :)
  • Sanyo
    #11128
    Szerver frissítve, az 1.014b-ről én is írtam pár sort.
  • Papa01 #11127
    Hírek a ROF.hu-n
  • Papa01 #11126
  • Her Laca
    #11125
    Na húzza a patc et. Már megijedtem,hogy elkezdek játszani oszt bekrepál itt nekem.
  • Her Laca
    #11124
    Mi a retek van. Nem enged be valami plase update new versiont magyaráz ,de ha updételni akarom nem talál semmit.
  • Papa01 #11123
    1.014b patch
    Ilyen sem volt még... :)
  • Papa01 #11122
    Átalakítják a ROF hivatalos honlapját.
  • DummyBoy
    #11121
    Én is mondjuk tevével vettem észre leginkább, ott látványosan kijön a különbség, míg normál gépekkel kevésbé ...

    Mondjuk ez lehet azért van mert az egypupuba belemegy 170 liter, míg a többibe olyan 100 lityi körül :)
  • Gascan #11120
    azt tudom h van... csak még nem vettem észre :D
  • Sanyo
    #11119
    Néha előfordul, nem tudom, hogy miért. Lehet hogy nem jó a profilnév, de inkább még nem tökéletes a rendszer.
  • DummyBoy
    #11118
    Pedig van, nem is kevés ... Próbálj megy egy 20%-os Camellel repülni, vagy egy telivel ...

    A telivel sokkal könnyebb bedugózni, és kínszenvedés kijönni ... Míg az üresebbikkel lényegesen egyszerűbb ...

    Ráadásul a kisebb súly miatt könnyebben emelkednek ...

    A Store-ban el lehet olvasni, hogy egy gép meddig bírja Combat és Ceiling közben ...

    Ez Combat esetén olyan 1 - 1,5 óra (1.10 Pfalz DIII - Fokker DVII, 1.30-ak az Alba-k, a DVIII és a Spad, 1.50 a SeVa és 2.30 a Camel ... 1000 méteren ...)
  • Gascan #11117
    fél órára max sztem... szerinted meddig? én mondjuk 20 percnél nem nagyon vagyok tovább fenn ...

    igazság szerint én nem nagyon vettem észre különbséget ha teli vagy üresen repülök
  • Papa01 #11116
    A kérdés csak az, hogy meddig? :)
    @ Sanyo: A mai napon bannoltam Bubi-t. Amikor az Exit-re kattintottam, a 404-es hibaoldaluk jelent meg.. Te találkoztál ilyennel?
  • Gascan #11115
    szerintem 10 is bővel elég
  • DummyBoy
    #11114
    Welkám ögén :)

    Lassan vége a nyárnak, ismét tömeges reppenések várhatóak remélem :)
  • Zair #11113
    Az Il-2 után én is ezzel szenvedtem, mindig 5 méterrel az ellen orra elé lőttem.
    Hát igen, 30%-nál több fuelt én sem szoktam tankolni.
  • Papa01 #11112
    Ügyes voltál, gratula, örülök, h újra ROF-ozol! :))

    A Bubi gyerek? :) Ki lett bann-olva, a beszéde miatt... Máté kolléga is tanúsíthatja..
    Láttam, hogy következőleg próbált csatizni, kiírta szeró, hogy
    Bubi Connected
    Bubi Kicked
    Bubi Exited

    Szóval működik.
  • Her Laca
    #11111
    Urak:) Ma aktivizáltam magam,felmentem Sanyó szerverére.
    Nos az első fél óra avval telt,hogy újraéledtem. Csak kétféle ember lőtt le,Boldog és Boldogtalan.:))Kezdett fusztrálni a dolog,megkérdeztem mennyi üzemanyaggal mennek,erre mondják 25. Megnézem a magamét:D 100. Csodálkoztam is,hogy úgy fordulnak le azonos géppel,mintha kötelező lenne.
    Kicsit később javítottam eme arányon de a lövés az még mindig szokatlan állandóan nagy az elétartásom:(
    No de egy hét és azt az orosz gyereket lelövöm! Az idegesítő volt Papa.
  • Papa01 #11110
    Értem, köszi szépen! :)
  • Sanyo
    #11109
    Gondolom, hogy igen. Már megy a dediszerver is.
  • Papa01 #11108
    jaaa, akkor a master szeró egy ideig állt?
  • Sanyo
    #11107
    Mert egy ideig próbálkozott, aztán mivel nem sikerült, lefagyott. :)
  • Papa01 #11106
    A master megy de pcpilot nincs a listában... :(
  • Papa01 #11105
    Ma még nem rofoztam, megnézem! :)
  • Sanyo
    #11104
    Dedi szerver nem tud belépni, talán nem megy a master szerver?
  • brendon566
    #11103
    Hát igen...ennek már értéke van... több mint 600 kill