29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Her Laca
    #11583
    Sanyó!

    Mint minden reptéren ,laktanyában e kicsi honban! KANTIN! pont:)
  • Sanyo
    #11582
    Az oldalra tervezett beszélgetős/kép/videófeltöltős részleg nevének eddig szerintem a "repülőklub" a legjobb. Akinek esetleg még van ötlete, ne kíméljen. Egyszerű, magyar, frappáns és beszédes név kell. :)
  • whiteskull
    #11581
    Újra működik a szerver. :))
  • Her Laca
    #11580
    Nem kell újra telepíteni? Ez ujj nekem ,akkor csak elindítom az exe vel és kész?
  • Gascan #11579
    lehet offline is repülni... szóval nem kell minden esetben login
  • Papa01 #11578
    Puncsot?? Vodkát! :D
    @ Laca: Szerintem ez a megoldás sokkal jobb mint pl az aktiválós.. még ennek ellenére is.
    - Nincs telepítési limit.
    -Ha újrahúzod az OS-t, nem kell újra telepíteni/ beállítgatni a játékot, hanem csak login és kész..
    Jó ez szerintem, és félévben egyszer ez belefér.. :)
  • Her Laca
    #11577
    Ez van amikor egy játékot csak úgy tudsz elindítani ,hogy kell egy kapcsolat hozzá. :( Mondjuk bosszantó tud lenni a dolog,hiszen megvetted a stuffot ugye ,oszt nem akkor játszol amikor te akarsz.
    Mondjon le a Rof:) Mindig mondom Orosznak akkor higgy ha ló legel a sírján:))
  • whiteskull
    #11576
    Biztos buli volt náluk este, és a puncsot beleöntötték a szerverbe. :))))
  • Papa01 #11575
    Gyerekek, jól megborult a ROF, tegnap este 22:00 óta nem megy a szeró, és már a oldaluk sem jön be.. :(
  • Papa01 #11574
    Új képek az A-10C-ből ! :)
  • Papa01 #11573
    Köszi viszont!
    Lehet,hogy nagyobb sebességgel ment bele a fordulóba, és sokkal jobban tudta húzni a gépet.. no, majd repülünk, aztán kivesézzük ezt is! :)
    Szia! :)
  • whiteskull
    #11572
    Szép álmokat! :)))
  • whiteskull
    #11571
    Áteséssel nincs gond az albánál. Azt simán lehet kezelni.

    Zuhanásnál is könnyű figyelni a jeleket.

    Csak közben mindig lelőnek. :)))))

    Ma is egy srác (remélem az volt) fordult felettem egyet, aztán két golyóval simán leszedett. :))))
  • Papa01 #11570
    Simán! :) Jó lesz az! :) De most ha nem haragszol, elköszönök, megpróbálok aludni valamennyit. :)
  • whiteskull
    #11569
    Gondolom a gyakorlás lesz a megoldás mindenre. (Az integrálásban is ez segített) :)))))

  • Papa01 #11568
    Bárcsak úgy lenne.. :) De lehet csak egy jó kis vihar.. :)
    A 2 véglet:
    A repülőgép remeg: közel az átesésoi sebesség, nyomd le az orrát.. :)
    A bot remeg : túl gyorsan mész, vedd vissza a gázt, és finoman emelkedj.
  • Papa01 #11567
    Ez jó volt! :)
    A szél hangja sokat segít.. én arra figyelek... Általában zuhanó repüléskor mindig visszahúzom a gázkart alapra, és felvételkor tilos hirtelen mozdulatokat csinálni. Én amiben béna vagyok a ki sebességű folyamatos forduló.. vagy lelőlek, vagy leesek magamtól.. :)
  • whiteskull
    #11566
    Biztos jön az új upgrade. :)))))
  • whiteskull
    #11565
    Az a legnagyobb bajom, hogy itt nem látom a sebességet. Nincs óra, csak max. érezni lehet. :)))

    De ezzel meg úgy vagyok, mint a fősulin, amikor megkérdeztem a matektanártól, hogy a 19 integrálási szabályból épp melyiket kell használni?

    Mi volt a válasz? Érezni kell. :)))))))))))
  • Papa01 #11564
    Jéézusom ez a mondat... le kéne feküdni.. :)))
  • Papa01 #11563
    Nekem, a legnagyobb gondom az átállás volt más szimukról...
    Itt szerintem a legfontosabb az, hogy ne veszítsd el a sebességed.. az a legfontosabb!! Mindig igyekezz minél magasabbról kezdeni a harcot.

    Még most sem megy a szeró.. :(
  • whiteskull
    #11562
    Mindenesetre kitaláltam már az első élő ellenfél feletti győzelemre beteendő nótát. :))))

    És igen. Türelmes leszek. :)))))))))
  • Papa01 #11561
  • whiteskull
    #11560
    Hehe! Mindenesetre még ez is jobb, mint a biztos siker az Ai ellen. :))))))
  • Papa01 #11559
    Nehogy azt hidd! :) Bárkit bármikor lekaphatnak, főleg ha sokan vannak fent, és elindul a "vonatozás"... :)
  • whiteskull
    #11558
    Ja. Szegény kezdők meg simán eljátszák a vadkacsa szerepet. :))))))
  • Papa01 #11557
    Jaja! Épp arra gondoltam, hogy a hivatalos fórumon nyitni kéne egy szavazást a működő, sűrűn látogatott szerverektől.. :) Szerintem a miénk vinné el a pálmát! :)
  • whiteskull
    #11556
    Viszont népszerű a szerver. :)))))

    És én mindig szerettem volna nem egyedül repülni, hanem valakivel vagy párban, vagy nagyobb csapatban. :))
  • Papa01 #11555
    :)
  • Papa01 #11554
    Az a baj, hogy a szabályzat hiába olvasható a szerveren is, angol és német nyelven is, leszarják.. nem veszi rá a fáradságot (kb 3 perc). De hogy is venné, amikor arra sem képes, hogy azt megnézze, hogy melyik oldalon mennyien vannak és oda álljon, ahol kevesebben repülnek... Ááá, inkább ész nélkül nyomja a fly gombot. Mert az úgy gyorsabb ugye,
  • whiteskull
    #11553
    Egy idős kollégám mondta régebben, hogy a van-tól nem kell félni. :)))))))

    Egy t-vel több simán belefér. :)))))))
  • whiteskull
    #11552
    Igazából csak az volt a furcsa, hogy olvasva az ismertetőt, ez olyan teljesen normálisnak tűnt. Aztán utána gondolva, a külföldieket is megértem, hiszen ők nem olvasták végig ezt a fórumot az elejétől a végééig. :))))

    Mindegy. Ma már sokkal jobban viseltem a rám kirótt penzumot. :))))
  • Papa01 #11551
    -t
  • Papa01 #11550
    Persze, ez tiszta sor! :) Majd úgy időzíttjük, hogy ne legyen gond! :)
  • Papa01 #11549
    Ja, igen, ezt kérdezted is! :) Bocsi!

    Háát, max beírod... de épp Petivel beszélgettünk erről, hogy a külföldiek döntő többsége, egy nagy büdös bunkó. Hiába írod be, csak azért is lő tovább, neked repül, meg ilyenek... :( Sokkal jobban szeretek magyarokkal repülni. :)
  • whiteskull
    #11548
    Természetesen, bár annak is örülök, hogy a gyerkőcök elaludtak, és nyugalom van. :)))))
  • Papa01 #11547
    Oki, csak majd úgy csináljuk már, hogy TS-re fel tudj jönni. :) Úgy csak kellemesebb! :)
  • whiteskull
    #11546
    Motorhibát lehet külön valahogy jelezni a szerveren való repüléskor a többieknek?
  • whiteskull
    #11545
    Tudom, de ez a jó benne. :)))
  • whiteskull
    #11544
    Ahogy én tudom, hétvégén még a büfé sem működik, nemhogy a dokik. :))

    Hát vasárnap biztos nem. Az asszony szülinapja lesz, és ez a nap mindig az övé. A többi 364 napon tűr keményen. :))))

    De egyszerű. Ha itt találkozunk, akkor jó nekem. :)))