29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Solt
    #14235
    Hogy mi? :D Aztatat kérdöm, lesz lészen-é ma patch? :D
  • sakkay
    #14234
    EBEEEN GUBAAA?!

    Mi aza amit te mondol'???
  • sakkay
    #14233
    1. soha nem állok be olyan hentelésbe, ahol 2 gép(vagy több, jastán láttam olyat , hogy 5!! gép lőtt egyet..persze nem egy gép halál lett a végén) lő egyet, még akkor sem ha látványosan nem megy nekik.
    2. ha én lövök valamit, és hirtelen elkezdenek a saját oldal!! gépei átlőni a vállam fölött(kivéve ha tudom , hogy jó az illető) leborítok...illetve inkább elemelkedek, mert az sokkal biztonságosabb.
    Na ezt nagyon nehéz betartani.. de nem az a baj , hogy lelő a baráti tűz(az ritka) hanem sokkal inkább ütközés lesz a vége.
    Persze megint nem mondtam gondolom újdonságot, de nekem még csak 78 óra repülésem van..
  • Solt
    #14232
    Lesz ma tapasz guruk? :)
  • sakkay
    #14231
    Beb***a!
    Már így is naponta 15 nézem az oldalt.
  • Papa01 #14230
    Csak nem tán'... :)
  • whiteskull
    #14229
    Lehet, hogy arra írták múlt héten a két hetet. :))))))

    A bombázó meg annak a megjelenése után jön ki két héttel. :)))))
  • Papa01 #14228
    Nem jelent meg ma a bombacélzós leírás, pedig nagyon vártam... de még hátha.. :)
  • Papa01 #14227
    Milyen szabályokra gondolsz? :) Érdekel! :)

    Jó volt a ma esti repülés, kezdem szeretni, azt a kis szemét Pup-ot! :))
    Holnap gyertek minél többen! :)
  • sakkay
    #14226
    Másodszorra már 2.3 lett az arány, és sokkal többen voltak.Két érdekesség:
    1. a kill 1/3 arányban ütközés..pedig már behoztam egy-két szabályt magamnak amivel csökkentem az esélyeket, de pár ember hihetetlenül bénán/barbáran repül, nem lehet mindig megúszni..(persze balesetek is vannak)
    2.mivel nagyon sokszor támadok magassági előnyből, a leszakadó darabok sokkal nagyobb károkat okoznak(a nagy sebesség miatt), jobban kell a már szakadóban lévő alkatrészekre figyelni. Evidensnek tűnik, de repülés közben tényleg meglepő!
  • Relax99
    #14225
    Na igen ez tényleg nagyon barátságos lenne,de ezt én nemigazán tudnám megoldani
  • sakkay
    #14224
    14216 h. szólást nézd...ezért már több mint érdemes megvenni...
  • Papa01 #14223
    Jövőhét péntek. :)
    @ Sakkay: Gratula! :)
  • Relax99
    #14222
    Régen voltam a környéken, még mindíg nem vettem meg a gamet :(, ahogy látom lehet előrendelni handley-t mikorra várható a kiadása?
  • sakkay
    #14221
    Ha csak lehet d7f. Most 6-1 lett az arányom, pedig többen voltak az ellenek... viszont a társamat úgy hívták-Wolf-13...
  • Papa01 #14220
    Gratula, mivel repültél? Akció... na igen, durva... :)
  • sakkay
    #14219
    Na ez az... a bombázó meg akció nélkül 15!!!! dollár??? Ok megvettem én is, de azért be******* a *******!
  • sakkay
    #14218
    Érdekes harcom volt most a Jastán'! Egy se5a volt az ellenfelem időnként rám csapott , de folyamatosan emelkedtem vele együtt, majd az lett belőle , hogy körözve felfelé próbáltam elkapni..majd 3km körül majdnem meglett(beértem, mindig csak 30% tankolok) észrevette leborított , majd egy nagyon óvatos zuhanós-bukfences légi harcban elkaptam..leesett a csűrő, és leállt a motor...természetesen hagytam leszállni. Nagyon jól repült..
  • Papa01 #14217
    Még annyi, hogy azt nem tudom, ide mennyiért, és hogyan szállítanak.. :)
  • Papa01 #14216
    ROF:ICE akció!!!

    Valószínűleg dobozos verzióról van, szó, de még így is nagyon megéri... (szállítási költség)
  • sakkay
    #14215
    A helyzet az, ha lesz igazi (környezet) fizika, a heli műszerezettsége jóval egyszerűbb lesz, mint a bs-ben. Egyszerűen azért , mert az igaziban is így van..mondjuk ha a lövész oldalt is nézem, már nem ez a helyzet..
  • Papa01 #14214
    Én is! :)
  • sakkay
    #14213
    Reménykedem azért...
  • Papa01 #14212
    Igen a Halo szerintem is komoly lesz, de nem DCS:BS szintű.
  • sakkay
    #14211
    A baj az , hogy még nincsen dcs szerű apache szim..bár Halo' ígéretes.
  • Zair #14210
    Na tegnap kipróbáltuk ezt is.

    Tom Clancy Hawx csak helikopteres kivitelben, egész pofás grafikával. Mindamellett, hogy nagyon árkád, a hangulata nem rossz.

    Azért a DCS BS marad a févörit heli-szim.
    (Mi ez az Apache dömping, valami jubileum???)
  • Solt
    #14209
    Nem, bár ez lenne az ideális... igyekszem ellenőrizhető forrásból vásárolni... viszont az elkészítésből adódó kockázatokat teljesen kizárom! :D

    @Gascan: Én sem tudnám megfogalmazni... olyan fejeket tud vágni, olyan jelenség, hogy már attól röhögök, ha pofákat vág... :D
  • Gascan #14208
    én is imádom a bud spencer filmeket :) ... de fogalmam sincs, hogy mi tetszik benne annyira... amennyi pofont láttam már tőle már igazán unhatnám, de nem :)
  • whiteskull
    #14207
    Pedig a körülmények ellenére finom tud lenni. :DDDDDDDDD
  • Papa01 #14206
    Jaja, jó volt! :) Holnap is leszek! :)
  • whiteskull
    #14205
    Akkor csak olyant eszel, amit te termeltél? :)))))))

  • whiteskull
    #14204
    Azt szeressük. :))))))))
  • whiteskull
    #14203
    Ott repültünk éppen. :))
  • Solt
    #14202
    Szerintem is!!! :D
  • Zair #14201
    A Balcsin vendéglátóztam fősulis koromban nyaranta, azóta nem eszek egyik parti büfében sem lángost, gofrit, palacsintát, pizzát :-) Azt inkább hagyjuk, miért...:-D
  • Maci23
    #14200
    vettem Pilóta kekszet! :)
  • Maci23
    #14199
    Hol lehet repülni veletek, vagy nincs pc pilot szerver?

    Üdv!
  • Solt
    #14198
    Nem eszem étteremben... :)) Illetve nagyon-nagyon ritkán, de nem akarom tudni mit eszem, és előtte mi volt az, és hol volt! :D Van pár szakács haverom... rühellem a sztorikat amiket mesélnek... :D

    @Papa: Úgy-úgy! :D Imádom egyébként... Bud Spencer filmek egyszerűen zseniálisak! :))
  • Papa01 #14197
    Már csatlakozás alatt vagyok.. :)
  • whiteskull
    #14196
    Én is. :)