29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Rolo3
    #14319
    A játék által készített videót mivel konvertálod??
  • Rolo3
    #14318
    Köszi a helpet Papa!!!
    Jön ma valaki repülni egy kicsit??
  • Rolo3
    #14317


    Na itt a kép és bőven 5000 felett jártam.:)
  • sakkay
    #14316
    Aztán akkor lehet sírni, mert ha nem tetszik a realitás ne játsz' szimulátorral ugye..(persze ez itt senkire nem érvényes, csak úgy akartam már használni ezt) Nem mellesleg, sokkal kisebb lett volna a támadási felület, mert valóban néha igen csak fura változásokat hozott a folt.(ok) Ja és nem a kalibrálásról van szó, az egy dolog..alap repmodellen változtattak.
  • sakkay
    #14315
    Bekaphatják...nem értem mi olyan ku*va bonyolult azon, hogy a meglévő adatok alapján egy per egyben berakják a gépet, a hiányzó adatokat, vagy a nem egyértelmű dolgoknál (pl átesés, hajlamosság a szétesésre stb.) pedig el engedhetik az "írói szabadságot". Oszt' akkor nem lennének ilyen anomáliák.
  • Fokker
    #14314
    ha tudnátok, milyen szar volt a DXII-es amikor megjelent! kezelhetetlen, irányíthatatlan, állandóan bedugózó szar volt. vmit javítottak rajta, de még mindig nem olyan mint amilyen valójában lehetett. a sima DVII-et meg csúnyán lerontották vmikor a 3. patch környékén. azelőtt nagyon faszán fordulgatott. nekem ez a halálom, amikor utólag baszogatják a már kihozott gépek fizikáját. meg gondolom sokan sírnak a hivatalos fórumon, nekik is kedvezni akarnak...
  • Papa01 #14313
    Jah, a sima Fokker D7- is jobb volt mint amilyen szimuban.. :)
  • Papa01 #14312
    Roli, a képfeltöltéshez használd a "Képet..." nyomógombot, és az img-és kódot illeszd be.. :)

    A Fokker-es dolgot én videóra is feltettem, íme: :)
  • Rolo3
    #14311
    Valamiért nem jeleníti meg a képet amit feltöltöttem.
    Tudja valaki,hogy miért??
  • Rolo3
    #14308
    Valamiért nem jó kép amit csináltam :(
  • Zair #14305
    Szerintem a valóságban a Pfalz DXII nem volt ilyen szutyok, mint a játékban. :-(

    A Wiki is azt írja, hogy:

    "Nagyon hasonlított a Fokker D VII-es modellhez, nemcsak megjelenésében, de kiváló repülési tulajdonságaiban is. Mégis kevésbé ismert, mint a Fokker, mivel a Pfalz repülőgépgyár egyrészt kisebb volt, másfelől kevesebb is készült belõle. A pilóták azonnal megszerették, a földi személyzet viszont nem igazán kedvelte, mivel a korábbi modelleknél több karbantartást igényelt."
  • Rolo3
    #14304
    Ok Papa!

    Én tesztelném a négy új gépet amit vettem ma!

    Fokker DVIIF, Alba DIII, Pfalcz DXII, S.E.5a
  • Papa01 #14303
    Nem megy a hivatalos weboldal.. Remélem, a közelgő patch jele.. :)

    @Rolo: Én lehet, nem bizti.. :)
  • Rolo3
    #14302
    Sziasztok!

    Ma este jön valaki repülni??
  • sakkay
    #14301
    Vissza az alap témához-a pup tesztelése során sikerült előhozni(fél óra alatt) ugyanazon eseményeket amit a videón láttam, ezek szerint valóban a pup kalibrálásában van a gond... a fizika király!
  • sakkay
    #14300
  • Zair #14299
    Vagy kecsegve ringó fecske vagy recsegve fingó kecske
  • sakkay
    #14298
    Megvettem a pup-ot. Tényleg nagyon harcos gép. Egy per egyben brutális ellenfél. De nagy tömegcsatába nem való szerintem..hamar szétesik, a sérülés után meg csak idő kérdése. Viszont csodálkoztam , hogy le van tiltva a Jastán.
  • Gascan #14297
    lol :D :D
  • sakkay
    #14296
  • Solt
    #14295
    Volt már ilyen dilemmád? :D Mesélj... :D
  • sakkay
    #14294
    Szóval nem mindegy , hogy mondja az ember.
  • Lacusch69
    #14293
    Vagy az sem mindegy, hogy szopáskor a fax melyik végén vagy... (ha már itt tartunk)
  • Solt
    #14292
    Az sem, hogy idd ki a bilit, vagy vidd ki a bilit... :)
  • sakkay
    #14291
    Érdemes tisztázni amit mondtál..ha szar lenne a fizika, össze-vissza jönnének a bugos sérüléses tovább repülések..de..alapvetően több száz esetbe történik csak ilyen, tehát valószínű , hogy akkor nem veszi számításba valamelyik sérülést a ROF.
    Nem mindegy , hogy szarba csapni, vagy csapba szarni..esetleg tanya a Bakonyban, vagy banya a takonyban ugye..
  • Solt
    #14290
    Szerintem ne ragozzuk! :)
  • Gascan #14289
    én nem mondtam, hogy szar :D bár ha szárny nélkül is lehet repülni akkor akár ezt is mondhattam volna :)
  • whiteskull
    #14288
    Kedv az van, csak először rá kell jönni, hogy működnek. :)
  • Papa01 #14287
    jaja, majd ha lesz kedved, egy kis gépágyús légiharcot nyomhatnánk... akkor ua lenne mint a ROF, csak sugaras gépekkel... :)
  • whiteskull
    #14286
    Könyvtárában. :))
  • whiteskull
    #14285
    Ott találtam meg, ahol nem is kerestem. A játék könyvtárába. :))))
  • whiteskull
    #14284
    fc2-höz van valami leírásod? Manual, vagy valami. :)))
  • Papa01 #14283
    Igen, azaz... gondoltam az AI-is küldiket nyomja 1000-el.. :)
  • whiteskull
    #14282
    Én ott 1487-et látok. :)))

    Mondjuk az már acélos az én 0,8-amhoz képest. :))))))
  • Papa01 #14281
    Bocsi a Kill/Death-re gondoltam.. :)
  • whiteskull
    #14280
    Hol látod azt a streak-et?
  • Papa01 #14279
    Jah, azon én is felnevettem! :) Most csak a koraival fogok repülni.. :D Mondjuk a legelső, egy hülye AI-is huszár a 26-os streak-jével...

    Bombázó... lassan elkezedek hinni neked...
  • whiteskull
    #14278
    Ugye mondtam, hogy rögtön megjelensz a stat-ban. :)))
  • whiteskull
    #14277
    Mondtam Papa. :))

    Jövő hét videó, aztán rá két hét, bombázó. :))))
  • Papa01 #14276
    Az tuti, hogy az 1.017-el fog jönni, akárcsak a Gotha bombázó.