29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • brendon566
    #14479
    Baromi jó lelőni a bombázót DDDD
    Habár még sajna csak az AI-t, de akkor is.
  • 2Pete
    #14478
    Végre megtanulunk úszni! Engem legtöbbször a víz nyírt ki.
  • Papa01 #14477
    1.016 patch infók!
  • Papa01 #14476
    Ez nagyon jó hír!! :) Urak, a 3 baloldali ikont hogy lehet kikapcsolni?? :)
  • DummyBoy
    #14475
    Láttátok, hogy gépvásárlás nélkül is lehetünk Gunnerek a Handley Page-ben? :)
  • Papa01 #14474
    Igen, ez makrózásnak méz ki.. :(
  • Papa01 #14473
    Version 1016
    Nekem már jön, 281 mb! :)
  • Gascan #14472
    úgy látom csak makrókkal lehet, akkor semmi :)
  • Gascan #14471
    Papa... nem tudsz esetleg olyat excelben, hogy:

    van egy szöveg rész, egy szám, egy százalék .... azt szeretném, hogy az egész sor beszinteződjön, ha a középső szám és a százalék egy általam megadott határba esik..

    ..conditional formattinggal nem tudom megcsinálni, mert akkor a szöveget nem szinezi át
  • Gascan #14470
    a nemrég az egy szó ha jól tudom ... gyorsirni középsuliba tanultam :)
  • Gascan #14469
    valakivel nem rég beszélgettem a mostani érettségikről... a magyar része (nem a nyelvtan, hanem az irodalom) teljesen kihegyezve olyan elemzésekre, amit egy 18-19 éves ember nagy valószinűséggel egyáltalán nem érthet meg ... még is ezt vasalják be rajta

    nem tartom magam reál beállitosságúnak... igazából az van, hogy egy kis alapsuliba jártam, ahol kémia meg fizika tanárunk se volt, a napközis néni tanitotta .. és a matekra is el tudtam volna képzelni jobb tanárt

    egyetem közben kezdtem megszeretni a matekot meg a fizikát - közgázon :), - ugye fizikát ilyenkor már hiába :) és tökre sajnálom, hogy nem volt korábban olyan tanárom, aki ezt az érdeklődést előbb hozta volna ki belőllem

    most tuti nem közgadász lennék :D
  • DummyBoy
    #14468
    Most, hogy új értelmet fog nyerni a bombázás, szvsz beindul majd ... a fő probléma az AI ...

    De erre meg ott az AI mod ...

    Sajna nem sok időm van mostanában, ha van meg tankozom, de lehet hogy előveszem a jó öreg mission editort és rittyentek valami bombázósosat :)

    De lehet csak keresni kellene a hivatalos fórumon, tuti hogy beindulnak majd a fő missöneditor arcok :)
  • Papa01 #14467
    @ Sanyo: Most láttam a mail-edet, köszi szépen!
  • Papa01 #14466
    Microsoft Security Essentials (Ehhez jogtiszta Win kell.), Avira, Avast. Ezek ingyenes progik.
    Malwarebytes' Anti-Malware:ingyenes kémprogram kereső, bár ebből is van több ingyenes.
    Illetve ügyelek arra, hogy minden frissítés feltegyek ezekre:Win, Flashplayer, és böngészők.

    EZT az oldalt javaslom, elég jó szerintem. A fórumja is nagyon jó főleg EZ a topic idevágó.. :)
  • Relax99
    #14465
    Akkor nekem is szerencsém volt az avg-vel :)
    Papa mit ajánlasz helyette, én egy ideig használtam nodot de, meguntam a havi kulcs cserét
  • Papa01 #14464
    Nekem az AVG soha nem volt a szívem csücske.. Lassú is zabálja a gépet, és nem ez az első ilyen eset vele...
  • sakkay
    #14463
  • sakkay
    #14462
    Jaj...most megyek dolgozni..ezt kiszámolták.
  • Papa01 #14461
    Nem, nem ismerem... :)) Mesélj, milyen? Áhh, most látom a ? egy link.. :)
  • Papa01 #14460
    Nyakunkon az új patch... :)

    Milyen próba?


    @ Whiteskull: Profi ajándék! :)
  • sakkay
    #14459
    Respect és tisztelet Zsoltinak a békának! Yeee.
    Klasszikust idéztem Papa..nem tudom ismered-e?!
  • sakkay
    #14458
    Próba.?
  • sakkay
    #14457
    Hm na igen..néha én is meglepem magam.
    Barátok szerin egész gyakran..vagyok-had idézzem egy reklám végét:én..speciális..vagyok...
  • whiteskull
    #14456
    Papa egy külön kategória. :)))

    Bár nagyjából meg tudom érteni: :)))
  • whiteskull
    #14455
    Szerintem nem lesz hiba. :)))

    Kap mellé egy freetracket is. :)))
  • Papa01 #14454
    Eléggé tömörítetted a mondatodat! :D Na igen.. nincs pénz már erre sem? :( És a vírusirtós post-od linkje?? :)
  • sakkay
    #14453
    Kossuth rádiótól,szabadon...ilyen időben mindig nagyon kedvesen arra figy. az embereket, hogy csak akkor menjenek gk.-val ha muszáj. Az már egy szint, amikor városban sem tudják eltakarítani az utakról a havat.
  • Papa01 #14452
    Ezt a postot nem értem.. :)) És ezt a mondatot sem: Hosszú utat csak ha kell.. :)
  • sakkay
    #14451
    De nagyon esik a hav.
    Hosszú utat csak ha kell..
  • sakkay
    #14450
    Nem ezt a vírusirtót beszéltük a múltkor?http://www.sg.hu/images/b_url_insert.gif
  • Papa01 #14449
    A dobozost azért vettem, mert csak 3 ezerbe került és szerettem volna, ha az is megvan, a tartozékai miatt.
    @ Whiteskull: Remélem, örülni fog neki az aki kapja! :)
  • sakkay
    #14448
    Na jó, de ha már van egy miért tenném? Mi abban a jó?
    Vagy én nem értek valamit?
  • whiteskull
    #14447
    Ha ma eldöntöd, hogy kell a játék, csak letöltöd, és aktiválod. Aztán már játszhatsz is vele. :)))

    No meg nem mindenki van úgy oda a dobozos verziókért annyira. :)))
  • sakkay
    #14446
    Tényleg Papa miért van több verzió?(legyen mit kérdeznem mi?)
  • sakkay
    #14445
    Tanakodtam is magamban, mi a fenének a második?!
  • whiteskull
    #14444
    Az csak kettő. :))))

    Viccet félretéve karácsonyi ajándék lesz. :)))
  • Papa01 #14443
    Olyan jó lenne küldi alapú multi is nem csak a hent.. :)

    Nem szakközepes, hanem s szakképzős(régen szakmunkás) gyerek érintettek ebben!
  • Papa01 #14442
    Sajnos nem kivételekről van szó, és hát gondolj bele a nyelvtannak is vannak olyan részei, ami bőven nem ált. isk. anyag.. A másik meg igen is elemezzen, hiszen a kultúra, az irodalom, az olvasás szeretete is ugyanolyan fontos mint a matek... És közel sem csak műelemzésekből áll egy irodalom óra...
    Gondolj bele, hogy felmérésben kérdezték a gyerekeket, milyen újságot járatnak..
    Válasz:
    -Tesco újság
    -Cora újság

    Döbbentet. Gondolj bele, ha tovább csökkented az óraszámokat hova jutunk. A másik dolog amit fenntartok és nem reagáltál rá, az az, hogy ha a saját nyelvét nem ismeri, akkor hogyan képes egy másik nyelvet megtanulni?

    A köszönöm, hogy szóltál a hibával kapcsolatban, otthon kijavítom! :)

    @ Whiteskull: Nekem is 3 verzió van egy letöltős és egy dobozos.. :))
  • DummyBoy
    #14441
    Apropó ... lassan rá kell állni a bombázós missionök gyártására :)
  • DummyBoy
    #14440
    Most nem tudok igazat adni neked ... Igenis az összes kis ... szakközepes tanuljon meg mindent amit lehet a magyar irodalomról és nyelvtanról, történelemről még szakközépben ...

    Fősulin már nem kell ilyenekkel foglalkozni, ott majd lehet örömködni, de nem menjünk már el amerikaiba ...

    Elhiszem hogy a verselemzések, meg az ilyenek nem sokat dobnak a magyar irodalom élvezeti értékén, ettől függetlenül legalább ebben az időszakban ragadjon már valami rájuk ...

    A másik viszont: Összevonni a matekot - fizikát - kémiát? Gratulálok ... Csodálatos ötlet ...

    Miért nem vonják össze inkább a vallástörténelmet és a testnevelést? Hasonlóan egy kategória mind ...

    Nevetséges ...