29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #15160
    No, most már én is owner lettem! :D Zsolti bácsi, 6 dódért lett a miénk!! :)) Yes!
  • whiteskull
    #15159
    Bár ahogy nézem, ebből csak holnap lesz játék. 7 GB, és 250 KB-tal jön le torrenten. :)
  • Papa01 #15158
    Tököm. Megadtam egy másik mail címet.
  • whiteskull
    #15157
    Regisztráltam, fizettem, aztán jött is az e-mail. :)
  • Papa01 #15156
    Hogy csináltad???
  • Papa01 #15155
    Egy kiborult ügyfél... :D
  • whiteskull
    #15154
    Nekem már jön is lefele. :))
  • Papa01 #15153
    Azt pofázza, h ezzel az email címmel van reg. (Szerintem nincs..) a pass recovery-t, meg nem is találom...
  • Papa01 #15152
    Én se tudok, épp most akartam írni.. :))
  • whiteskull
    #15151
    Regisztrálni kell erre a yuplayre?
  • Papa01 #15150
  • whiteskull
    #15149
    Na akkor ráveszem magam én is. :)))
  • Papa01 #15148
    Én most veszem is meg... :)))
    Miért omlana össze?? :))

    Megvettem az A10-es FSX addon-t 5 dodóért, ami 50, ami ugye csak 1db addon.. :))
  • DummyBoy
    #15147
    Ennyit szvsz megér :)

    Olyan mint az FC meg a BS, Starforce, aktiválni meg deaktiválni kell, de itt is adnak kódot ha gáz van (Nekem most kell majd kérnem :) )

    FC-hez is adtak szó nélkül pl ...
  • DummyBoy
    #15146
    Jaja :) Az jó ár ...
  • whiteskull
    #15145
    Hát most kísértésbe estem. :)

    Egy bombázó árának feléért. :)))))

    Ezt ha letöltöm, és összeomlik a rendszerem, hogy tudom újra rakni? Vagy archiválni kell?
  • Papa01 #15144
    Urak jó látom, a WOP 6 dodó??
  • Papa01 #15143
    Dehogy sértődünk! :)

    Az egyik lehetőség, hogy leveszed a realizmust, és akkor egy árkád játékot kapsz. és tudsz ezzel is játszani. ÉS később szép lassan elkezded kikapcsolni a segítségeket.

    A másik lehetőség a Wings of Pray. Ez kimondottan árkád repülős játék.

    Kellemes ünnepeket neked is! :)
  • DummyBoy
    #15142
    HAWX - Ez nagyonárkád - jelenkori gépekkel.
    Wing of Prey - Ez 2-ik vh-s és van benne árkád és majdnemszimulátor beállítás is ...
  • Sponnyabob
    #15141
    Hűha úgy látom belenyúltam egy elég kemény szimulátorba :D. Szóval jól néz ki meg jó játék is csak asszem ez sem a pénztárcámhoz sem a kitartásomhoz nem illik. Remélem nem sértődtök meg a kérdésen, de esetleg tudnátok ajánlani valami árkád repülős játékot ami csak amolyan könnyed délutáni szórakozásnak jó? Viszont nagyon megtetszett a játék úgyhogy ha lesz rá lehetőségem valószínűleg még próbálkozok vele. Köszi, jó játékot és kellemes ünnepeket mindenkinek.
  • Solt
    #15140
    Fasza!! :D Látszik mennyit foglalkozom vele... :D Megy vissza gariba...
  • DummyBoy
    #15139
    Nem erre van ... a Reversal Bugra ... (Nyomod előre, nmegállítod, picit visszahúzod és nagyon visszaugrik ... bármelyik axis ...)

    Az R1-R2 Spike az HW-es "gond" (beakad egy mazzag :) )

    Vagy bevállalod és szétszeded, vagy mehet vissza gariba ... összeszerelési hiba ... kicsit blama :(
  • Solt
    #15138
    No, a nagy tapsolásnak "köszönhetően" nekem semmi nem változott! :((( Ugyanúgy ugrál az R1 és az R2, ha mozgatom a gázkart.... :(((((((
  • Solt
    #15137
  • DummyBoy
    #15136
    Nem veszélyes, nekem fut szépen - ergo neked is futna ... az egyetlen gond, hogy a motor jelenleg nem kezel csak 1 magot, a több mag kezelésére képes dologra még várni kell ...

    Összességében jó kis cucc ... Nem szim, viszont irgalmatlanul addiktív még úgy is hogy tele van qrva idegesítő bugokkal ... ha ezeket javítják akkor nagyon nagy game lesz ...

    Egy baj van vele ... ha az ember 6 tank ágon fejlődik egyszerre akkor az lelassítja a dolgot :)
  • Papa01 #15135
    Köszi az ismertetőt! :) HW igénye milyen?
  • DummyBoy
    #15134
    Neeeem ...

    Kicsit offolok:

    A játék teljesen free ... és semmi köze a szimulációhoz.

    Egy fasza kis lövöldözős játék, aminek az a lényege, hogy egy random pályára besorsol a játék 30 különböző tankot. (Elvileg egy bizonyos balance rendszer szerint, de jelenleg kevés a játékos és sok a nagy tank, emiatt érdekes helyzeteket teremt :) )

    A pályák 2 végén van 2 zászló. 15 vs 15 csata, aminek a max ideje 15 perc. A cél az hogy elfoglald az enemy zászlót (A zászló körül vna egy kör, ha beleállsz, akkor 100 másodpercig megy a csík. Ha meglőnek újraindul, ha többen vagytok akkor felgyorsul ...) vagy semmisítsd meg az összes enemy tankot.

    Jelenleg 3 nemzet tankjai vannak, Orosz, német, amcsi, ezeken belül is könnyű - közepes és nehéztankok, tüzérség (utáljuk) és tankvadászok (Személyes kedvenceim ...)

    Egy alap kis szar tankkal kezdesz, minden csata után kapsz XP-t és kreditet, ebből lehet fejleszteni a tankot, extrákat venni rá, valamint új tankot kifejleszteni.

    A gold amit pémzért lehet venni az több dologra jó.
    pl: Premium accountra - ekkor +50% XP-t és +50% kreditet kapsz csatánként, premium tankokat lehet belőlle venni, freeXP-t (Bármelyik tankon elkölthető XP) és még sorolhatnám ...

    250 Gold = 1 USD... 10 dodóért kepsz egy havi prémium accot (2500 gold) és 250 goldot ...

    Ami tetszik: az úgynevezett "grindelés" amikor gyűjtögetsz a következő tankra, vagy XP kell, az is gyakorlatilag tankcsata ... Valamint pénzért sem lehet olyan dolgokat venni, amitől "űberistenkirály" leszel ...

    Ha akarsz pénz nélkül is lehet játszani, a pénzért gyakorlatilag "játékidőt" tudsz venni ... Ennyi :)



  • Papa01 #15133
    Havi 10 dodó? Azért ez nem semmi.. De a játékot ugye külön nem kell megvenned? Mesélj már róla milyen játék ez? Szimulátor? :)
  • DummyBoy
    #15132
    Nem, Closed Beta van, aranyat lehet majd a véglegesben venni, ami sok mindenre jó, 250 arany - 1 USD ...

    A Closed Beta alatt automatikusan kapunk napi 150 goldot ... Karácsonykor meg napi 500-at ...

    Régen kötött le ennyire játék mint a Wot, de sajnos régen idegesített fel már ennyire játék mint a WoT ... Pont azért tolom a Beta-t, mert most még tesztelhetem, lehet a véglegesben nem fogom újra kezdeni ...

    Viszont az első olyan MMO amiért hajlandó lennék havi 10 dolcsit adni ... Egyszerűen nekem van kitalálva ... (Főleg hogy egy csata max 15 prec, tehát ha van fél órám játszani, akkor is elindíthatom ...)

    Munkatársammal - jóbarátommal szoktunk játszani, pont tegnap meséltem neki, hogy bízzon benne, hogy egy darabig nem jön FW a joyomhoz, mert úgyis újra meg kell tanulnom repülni, addig neki sem állok amíg meg nem jön ... Erre tessék :)
  • Papa01 #15131
    Miért, az ingyenes??
  • Gascan #15130
    pénzt is költöttél már a tankosra?
  • Papa01 #15129
    Inkább velünk repülj! :)
  • DummyBoy
    #15128
    Persze hogy óránként nézem azt a qrva fórumot, de tegnap 4 után tűztem karácsonyi ajándékvadászatra, és ki is ment a fejemből ...

    Jáááj ... hogy fogok én így tankozni a szünetben? :)
  • Papa01 #15127
    HÍrként a ROF.hu-n.
  • Papa01 #15126
    Gotha GV előrendelés és képek!
  • Papa01 #15125
    Csak irigyelni tudlak! :) Remélem jössz majd repülni is! :)
  • Fela
    #15124
    Vegre kijott az uj G940 FW !!!

    Az eddigi betasok azt irjak hogy mintha uj joy lenne a birtokukban :-)

    En meg csak most rakom fel, nem probaltam meg.
  • whiteskull
    #15123
    Mi köszönjük ! :)))
  • Papa01 #15122
    Jó volt Urak, köszöntem! :)
  • Sanyo
    #15121
    Mindenképpen joystick, de amíg belejössz, nem kell drága cucc.