29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • 2Pete
    #15801
    Én voltam egyszer a Syn-en, fél óra repülés útán összeakadtam egy N28-al akit lelőttem, de utána rám szakadt két Spad,tíz perc patthelyzet után az egyik nekem repült HÁTULRÓL! és még annyit se büfögött hogy bocs. Hat perc múlva újra felszálltam (jéghideg motor) fél óra repülés után elértem a zónát erre kiírta hogy mission end in 1...
    Nem az én világom...
  • brendon566
    #15800
    Igen nagyon ügyi bnz sek vannak, és legtöbben nem is egyedül mászkál, hanem hozza az egész századot:)
  • Rolo3
    #15799
    Amúgy Syndicate-en elég sok játékos szokott lenni kb 20-30 player és köztük ott vannak a listavezetők is úgyhogy köthetjük a gatyánkat :D
  • whiteskull
    #15798
    Még mindig ezen röhögök. :)))))))
  • Rolo3
    #15797
    Én támogatom az ötletet de akkor rá kell gyúrni DR1-re és tevére mert különben megeszik a húsunkat :D:D
  • brendon566
    #15796
    én leszek 7-től.
  • brendon566
    #15795
    A Syndicate szerver lenne, DR1 sajna nem minden küldiben van, sőt a választék sem olyan nagy de attól függően, h melyik oldalra állunk lehet bombázóval menni vagy vadásszal...De ugye csak antant gépekről van szó, de ez van...3-4 bnz már azért hatékony.
    Vagy a német oldalon a d5 a legvalószínűbb, de legtöbben van pfalz és DR1 is...
    Arra gondoltam, hogy mondjuk 7-8 fele...ki hogy tud jönni, tol valaki egy hostot kilövöldözzük magunkat vagy 9-10 re aztán felmegyünk egy kicsit, belekóstolunk a komolyabb csatákba...
    Csak ha mindenkinek van kedve...
  • Rolo3
    #15794
    Mostantól vagyok TS-n
  • Rolo3
    #15793
    Pedig az elmúlt négy napban azt repültem és elég durva arányokat hoztam össze pl: 1 death és 7 kill azaz 7-es arányom volt :)
  • whiteskull
    #15792
    Hát ebben a Dr1 dologban én már nem vagyok olyan lelkes, de fogalmam sincs milyen gépek vannak a kinézett szerón. :)))
  • whiteskull
    #15791
    Ez az imádkozás dolog nekem csak a rock isteneihez megy. Az meg nem hat a Mamira. :))))
  • Papa01 #15790
    (dr1.. :) )
  • Papa01 #15789
    Hasonló.. :)
  • Rolo3
    #15788
    Hát ha az asszony az égi és rajta múlik ne habozz imádkozni :D
    Csak olyan szeróra menjünk ahol van DR1 is.
  • whiteskull
    #15787
    Mára terveztünk egy kis coop kóstolót is. Valamelyik másik szerveren. Majd megbeszéljük. :)))
  • whiteskull
    #15786
    Este leszek én is. Ha az égiek,meg az asszony is úgy akarja. :)))
  • Rolo3
    #15785
    Én hostolok ha benne vagytok!
  • Rolo3
    #15784
    Kb mikor Papa?
  • Papa01 #15783
    Este valószínűleg én leszek! :)
  • Fokker
    #15782
    ha a mostani joyom beszarik, ilyen lesz a következő kicsit futurista a dizájn, de nem érdekel.
  • Rolo3
    #15781
    Van kedve valakinek repülni ma?
  • Rolo3
    #15780
    Sziasztok!
    Én balkezes vagyok és Saitek evot használtam nem lehet kinyírni most egy Ms sidwinder ffb pro joyom van de az jobbkezes és kényelem szempontjából nem a legjobb. Ha veszel akkor én a Saiteket javaslom mert pontos és megbízható árban meg nagyon jó és kényelmes balkezeseknek is.

    Lesz ma repülés mert ma tudnék hostolni is elég sokáig!!!
  • sakkay
    #15779
    Nekem saitek evo van, kétkezes', habár force feedback-es verzió az enyém, de ezen kívül olyan mint az alap. Nagyon jó kis joy, a vaterán vettem. Nézzél körül ott is, szokott lenni.
  • Gascan #15778
    nézegess youtube videokat.. én nem szeretnélek egyik irányba se tolni.. inkább győződj meg róla magad
  • Sponnyabob
    #15777
    Kösz a felvilágosítást és a segítséget. Még nem tudom, hogy az Saitek Evo-t vagy a Thrustmastert vegyem alszom rá még egyet.


    Bocs a sok off-ért
  • Gascan #15776
    ezt én is néztem anno mikor az enyémet vettem.. néztem youtubeos teszteket is .. nekem azért nem tetszett mert van kilengése .. meg letörhetnek a gombok..

    eliveleg ez ami nekem van meg valami speckos érzékelési technoligiával készült, szóval sokkal pontosabb - lehet - mint ez a saitek
  • Sponnyabob
    #15775
    Igen ez tényleg jó, de ha már ez az árkategória akkor ez milyen? Ami tesztet néztem abban nagyon jónak mondták + a saitek jó márka tudomásom szerint.
  • Papa01 #15774
    Egyszer veszek egy olyan joy-t.. :)
  • Gascan #15773
    nekem thrustmaster T16000 van.. ezt lehet állitani jobb és bal kézre is... csavarni is lehet, és egész jó..

    link a joyra
  • Sponnyabob
    #15772
    Oké, megpróbálom hátha lesz valakinek.
  • Her Laca
    #15771
    Menj el a midiamarkba. Pár hónapja a srácok tucatszám vették mert vagy 1500-3000 körül volt darabja. Lehet maradt még belőle. De az Il2 fórumon tedd fel a kérdést ,hátha van valakinek eladó darabja,ha jól emlékszem az egyik srác vett jó pár darabot akkor.
  • Sponnyabob
    #15770
    Olyat viszont nem találok sehol. Még a használt cuccoknál is csak néha jelenik meg egy-egy példány. Esetleg valaki tud eladó Saitek Evo-t?
  • Her Laca
    #15769
    Asszem a saitek Evo az jobb és bal kezes is. Nekem nem volt de mintha úgy hallottam volna.
  • Sponnyabob
    #15768
    Hello!
    Nem tudom hogy van-e itt olyan aki bal kezes? Mert kicsit zavarba jöttem attól hogy a legtöbb joystick jobb kezes és nem tudom, hogy ezek mennyire lennének kényelmesek bal kézzel? Sajnos az egyetlen kétkezes alsó kategóriás joy a Logi Attack 3, de sajnos ennél a botkormányt nem lehet csavarni. Ezen felül lenne pár joy ami még megfelelő áron van, de azok mind jobbkezes alátámasztásúak. Szóval a kérdésem, hogy vehetek jobbkezes joy-t nem olyan kényelmetlen bal kézzel vagy inkább kétkezeset? Köszi!
  • Papa01 #15767
    Nagyon jó volt a ma esti repülés köszi mindenkinek! :)
  • Papa01 #15766
    Duuurva.. :D
  • Papa01 #15765
    Oki, megyek! :)
  • brendon566
    #15764
    pont most jöttem ts-re.
  • Papa01 #15763
    Urak, vagytok ma este? :)
  • Gascan #15762
    nem minden kari van széthajtva szerintem.. én is igy adtam el a 4850-emet, az ég világon semmi baja nem volt

    van olyan is amire garanciát is vállalnak 1 hetet kb.