29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • sakkay
    #15841
    Megyek.
  • Rolo3
    #15840
    Megy a szeró aki akar jöjjön!
  • brendon566
    #15839
    Gratula, jó lett.Ebben a kemény szélben újra kell tanulni a dolgokat:)
  • Fokker
    #15838
    ma este max. 19.00-ig érek rá.
  • Fokker
    #15837
    én lehet hogy felnézek egy kicsit.
  • Rolo3
    #15836
    Na elkészült a remekmű már csak ki kell próbálni! :)

    kíváncsi leszek a véleményetekre.

    Ki mikortól ér rá?
  • brendon566
    #15835
    Az a baj, hogy eleinte kevés játékossal kell számolni és csak remélhetjük, h idővel nő.
  • brendon566
    #15834
    Gépen is érezni, hogy egyszer-egyszer belekap, aztán kicsit csitul, de teszemazt 500 méteren már amugy is folyamatos a szélmozgás valóságban is.(remélem nem baromság)
  • Rolo3
    #15833
    ok akkor úgy csinálom,hogy csak frendly icon lesz kapcsolva és lesz minden gép minden repülőtéren
  • sakkay
    #15832
    Ha nincsen jel, máshogy nem is lehet mondjuk...vagy irtó fa**ság szerintem...annyi baráti tűz lenne , hogy ihaj.
  • sakkay
    #15831
    Az attól függ...ha nem lesznek jelzések, baráti sem, akkor szerintem német-szövetséges oldal külön...ha baráti jel van , úgy mehet keverve is..
  • Rolo3
    #15830
    Hát kipróbáltam és dobálja rendesen a gépet.
    Hogy állítsam be a repülőket külön oldalra rakjam az antant és német gépeket vagy mindenhol legyen mindegyik?
  • sakkay
    #15829
    Az már nem rossz. Az már keveri a szelet rendesen...mint igazából.
  • Rolo3
    #15828
    A szél a magassághoz állítható csak de a turbulencia az random.
  • Rolo3
    #15827
    Jól haladok éppen a kezembe a térkép a dobozból és keresem a reptereket hármat már megtaláltam :D egész jól megy az editor kezelés.
  • sakkay
    #15826
    Ez nagyon jó ötlet,azért azt sajnálom , hogy nem lehet olyan belövést' csinálni a légmozgás paramétereknél, hogy egy megadott kereten belül változzon folyamatosan(pl. 7-10 ms), és nem csak a magasság miatt...vagy ez már van?! Mivel a légzsák is mozog folyamatosan..lehet tényleg van?? Mármint lehet magától kezeli a ROF.
  • Papa01 #15825

    Egyébként szerintem is túlzás az a gép... de hát ízlések és pofonok.
  • Rolo3
    #15824
    Ez nem a nagy tudású semmi realitás mellet király vagyok csávóknak lett készítve. Talajon 7 m/s-os szél, 1000m-en már 10 m/s ez felett 14m/s a szél és 50%-on van a turbulencia.
  • Rolo3
    #15823
    LOL hát ahogy most beállítottam a szelet meg a turbulenciát nem kell vele ugrálni mert úgy földhöz vágott a turbulencia csak úgy csörögtem :)
  • whiteskull
    #15822
    Szedd ki a dr1-et! :DDD
  • Rolo3
    #15821
    Tesztelek van kedve valakinek bejönni kellene vélemény,hogy mit változtassak még rajta.
  • Rolo3
    #15820
    Most csináltam egy új mapot!
  • whiteskull
    #15819
    Hát azért nem olyan sima volt. :)))

    Első próbálkozásnak nem is volt olyan rossz.
    Ami nem tetszett: 3-szor lőttek le, ebből 2-szer simán, szándékosan leRAMoltak.
    A senkiföldje pont olyan színű volt, mint a tevék festése, szinte nem is lehetett látni őket.

    Egyébként ez a térkép sem nagyobb mint a miénk. :)))
  • sakkay
    #15818
    Ok. Éppen azon agyaltam pár napja, hogy nem biztos az , hogy el van cseszve (annyira) mondjuk a dVIIf rep modellje. Mivel ha harcszerűen használom, és nem fedem fel magam, nagy irtást lehet vele rendezni(pl. Japán szerón 6-1 kd arány, dr1 és Camel ellen.. Talán még jobban ki fog jönni, ha nem tó felett repülök. Bár azt szeretem én is...
    Itt páran Ileznek' ott is gyönyörűen kijön ha egy 40 messzerrel' belemész forduló harcba egy elavult Ratával, hát könnyen rajtavesztesz..viszont ha magassági harcot kezdesz , esélytelen a Rata. Habár -és itt van azért hatalmas különbség-az első vh. gépeknél "alig" van különbség a paraméterekben(pl. emelkedés sebesség) kivéve a fordulást, a 2 vh. gépekhez képest. Pl az előbb említett párharcban, szintből is el lehet szakadni(na nem olyan egyszerű) ami a rof-ban lehetetlen, csak ha zuhanásból indítasz. A tendencia a sebesség, és emelkedés használata, a forduló harc rovására, nyomon követhető végig a 2vh. végéig ahol a fw, és a sugárhajtásos' gépek tették az ire' a pontot. Persze nem egyenes vonalú a dolog, de abból ha csak jól fordul egy gép, 39-től már nem lehetett megélni. Mindezt nemtom' miért írtam, de talán már akkut Oleg bajban szenvedek...
  • Rolo3
    #15817
    Jó lenne ha menne a hiv. oldal körül akartam nézni hátha találok valami jó mapot ami nagyobb mint amin szoktunk repülni.
  • Rolo3
    #15816
    Éppen próbálok valami más pályát összehozni.
  • sakkay
    #15815
    Remélem tudok.
  • Rolo3
    #15814
    Jössz ma repülni sakkay?
  • Rolo3
    #15813
    aham most néztem én is
  • sakkay
    #15812
    Valami van a hiv. oldallal!
  • Rolo3
    #15811
    Sziasztok!

    Jó volt a tegnapi repülés! Igaz sok DR meg teve repült de realisztikus módban nem olyan könnyű repülni ezeket a gépeket. Tegnap amit láttam,hogy Butch és Whiteskull simán lelőtték PfalzD3-al a tevét de összetartás kell és nem egyedül kell menni.
    Butch megcsináltam a szelet meg a turbulenciát a mapon ahogy mondtad meg átalakítom egy kicsit a repülőgépeket is hogy mindent ki tudjunk kapcsolni. Külön oldalra raktam a német és az antant gépeket és nincs levegőből indulás és hideg motor van.
  • sakkay
    #15810
    Kár , hogy nem tudtam veletek menni..
  • brendon566
    #15809
    Hát pont kifogtunk egy full dogos küldit, tele volt a két ásszal, úgyhogy nem volt olyan jó az első benyomás mint kellett volna, de azért így sem volt rossz. Végig voltak harcok nem volt unalom, bombázóval egészen más lenne, remélem még lesz rá példa,hogy közösen kipróbáljuk azt is.Alig van olyan amiben nincs, meg különösebb cél sem, de "szerencsénk" volt... :(.
  • Relax99
    #15808
    Szerintem, ha evot akarsz, akkor ne vezeték nélkülit. Késéssel nincs gondja, csak teljesen hülye, ha huzamosabb ideig kb 3-4 perc csak pici finom mozgásokat végzel egyszerűen kikapcsol, aksi érzékeny, ha olyan akkut teszek bele, valahogy összezavarodik a lelke és csúsznak a tengelyek érdekes egy szerkezet, egyébként mechanikailag nagyon jó szerintem
  • whiteskull
    #15807
    Nem tudom, de a behugyozás is elég élethűnek látszódott. :))
  • Rolo3
    #15806
    Csináltam szerót aki gondolja jöhet lődözni.:)
  • Papa01 #15805
    Milyen atom felő jött elő a monitorból.. :D
  • Papa01 #15804
    Egye-ugye! :D Gondoltam, h tetszeni fog! De az tényleg működő moni volt?? :D Minden más megrendezett sztem.. :)
  • brendon566
    #15803
    Mindíg van egy folyó, vagy egy nagyobb erdőfolt, ami alapján el lehet indulni, vagy ha elindulsz, és kicsit már magadabban vagy láthatod is a frontot.

    Peti: egyedül szar, nem is kérdés:)
  • Rolo3
    #15802
    Ja nehéz tájékozódni azon a szerón mert semmilyen ikon nincs de legalább élethű.