29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #15922
    Urak... szóhoz sem jutottam... meg vagyok döbbenve.. de azt ide nem írnám le, hogy miért..

    Cikk
  • Papa01 #15921
    Hááát remélem.. :)) A tegnapi teljesítményemtől igencsak elgurult a gyógyszer nálam.. :)))

    Grazula, nagyon jól nyomtad!
  • whiteskull
    #15920
    Köszi fiúk! :)))

    Ez igen jól esett. :))

    Papa! Holnap te leszel a jobb. :)))
  • Papa01 #15919
    Most jöttem fel egy kicsit.. :)
  • sakkay
    #15918
    Ja és Off-on.
  • sakkay
    #15917
    Kár , hogy nem voltál ma Papa.
    Sanyo oldalán látott IL2 további sorsa...leírással.
  • Papa01 #15916
    Köszi szépen! :)
  • sakkay
    #15915
    Ha(bármilyen fegyvert"felhúzol") a lőszer a csőbe kerül..ha akadály van(töltő fogást végzel)-felhúzod, és az elakadt lőszer(jó esetben elhagyja a fegyvert) tehát a repülő esetében elrepül.Azt már nem tudod használni. Miközben ezt a műveletet végrehajtod,új lőszer kerül a csőbe.
  • sakkay
    #15914
    Akkor használjál bombát is.
  • Zair #15913
    Na ezt beszoptam. Ezt nem tudtam. Sajna nincs meg, de a következő ókciónál beszerzem :-)
  • Fokker
    #15912
    sajnos 2 nappal utána derült ki számomra, hogy nálunk voltak. :( azelőtt soha nem jártak nálunk, lehet hogy nem is fognak. :( életem legnagyobb baklövése volt.
  • whiteskull
    #15911
    Meg a DVIII-nak. :)))
  • Zair #15910
    A DVIIF-nek van csak egyedül lőszerszámlálója.
  • Sponnyabob
    #15909
    Ahha pedig ez elég kevésnek tűnik a földi egységek ellen, bár tudom nem a földieken van a hangsúly, de azért jó velük el szórakozni :).
    Köszi a választ!
  • Rolo3
    #15908
    Minden géppuskába 500 lőszer van ha két puska van a repcsin akkor értelem szerűen összesen 1000 lőszered van azaz oldalanként 500 ha cso egy puska van akkor csak 500 a max és nincs több ha eldogy leszálsz és számodra végeztél a küldinek mert nem lehet ùjratölteni a puskákat vagy fentmaradsz agyaggalambnak és kamikàze stílusba belerepülsz az ellenbe. Kb ennyi.
  • Sponnyabob
    #15907
    Sziasztok!
    Meg tudná nekem mondani valaki hogy hol tudom megnézni mennyi töltény van még a géppuskáimban? És egyáltalán hogy működik a dolog. Alapból mennyi van és hogyan lehet után tölteni ha kifogy illetve ha újra felhúzom a fegyvert, de tárban még volt töltény azt már nem tudom használni vagy hogy működik ez a dolog, mert nem nagyon értem. Remélem érthető a kérdésem, bár kissé zavaros :).
  • sakkay
    #15906
    EZTNEKEDPAPA....Alapok.
  • sakkay
    #15905
    Én valószínű megyek, habár így nézek ki....kikészültem a péntekre.
  • Rolo3
    #15904
    Sziasztok!
    Lesz ma repülés???
  • JoeDestroy
    #15903
    Nem voltál véletlen hegyalján két éve?
    Állat jó koncertet nyomtak :)
  • Zair #15902
    Jah, Blues rulez (már ha egy BB King létezik, de szerintem egyről beszélünk :-) )
    Hát én nem vagyok válogatós, csak a Muzsika-TV-n megfordulókat gyűjteném össze majd permetezném le szívesen. Azt hittem infarktust kapok, amikor a BBC helyén megláttam néhány napja. (Hete?)

  • Papa01 #15901
    Igen.. :) Még van 3 percet nyomtam a dumát mire leesett, hogy valami nem ok...
    @ Roli: Én is köszi, holnap repülni is fogok már! :)

    @ Zair: Csak ha repülős videók alatt nyomják.. :D Bár, nekem ez már keménynek számít.. :) Én pl most BB King-et hallgattam, nem tudom szeretitek -e.. :)
  • Rolo3
    #15900
    Papa valami nem ok a Ts-ben nálad.
    Na mind1 akkor itt szia köszi a beszélgetést remélem holnap leszünk páran és ki tudjuk próbálni a mapot amit csináltam.

    Whitheskull megoldottam a bobázásért kapott pontot de csak a statba írja be.
  • sakkay
    #15899
    Mi volt a gond Papa? Kidobott?
  • Zair #15898
    Papa köztudottan nagy metál-rajongó :-)
  • Fokker
    #15897
    naszóval ez az a bizonyos nagy kedvenc:

  • Papa01 #15896


    @ Fokker: Még most látom... de kib***ul ütni való feje van.. Amit csinál, az pedig hát... fos.
  • Fokker
    #15895
    soha nem értettem a scooter-rajongókat, hogy nem unják még szkúter pappát. én pl. ezt a számot 16 éve ismerem, és a mai napig az egyik nagy kedvencem:



    vagy ez:




    esetleg ez:



    persze, ízlések és pofonok....
  • Solt
    #15894
    Na abból mészárlás lenne... :D
  • Papa01 #15893
    nekem volt, hogy 2 hónapig volt gariban cuccom.. :((
  • Solt
    #15892
    Múlthéten adtam le... azt mondták 1-2 hét... ismerve az ilyen kijelentéseket ez inkább 2-3... :S
  • Papa01 #15891
    Mióta van gariban?
  • Solt
    #15890
    Annyit beszéltünk a RoF-ról az IL-2 topikban, hogy igencsak kedvet kaptam hozzá... vissza kaphatnám már a joyomat...
  • brendon566
    #15889
    Roli, mi a kódja a szeródnak? (amikor úgy indítod)
  • hatalomxy
    #15888
    Hát igen lehet.
    Amúgy Nieuport 28-assal repülök. A hadjáratot csinálom.
  • sakkay
    #15887
    Khm..szívesen..biztos ezt a smilet akartad kirakni?
  • sakkay
    #15886
    Mivel repülsz? Érdemes kiválasztani egyet, aztán azzal sokat gyakorolni..ha az megy akkor multi, kezdő pályákon.
  • hatalomxy
    #15885
    Köszi a tippet. Irány a próba élesben.
  • sakkay
    #15884
    Mire gondolsz...Nem túl erős ellenfél az a két típus. A szárnyakat érdemes lőni,(náluk) mert nem nagyon bírják a feszültséget. Vagy ha már ügyesen manőverezel, alul mögül nem tud lőni a hátsó lövész..továbbá jó a lecsapás..BNZ.
  • hatalomxy
    #15883
    Hát igen, de hogy?
    Ha közel megyek hozzájuk, a lövész mindig eltalál