29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #16043
    Igen, az is frissült, amiatt írtam, hogy rendszerkövetelmény. :) Legalább őszinték...
    Hogy érted, hogy máson is dolgoznak? :)
  • whiteskull
    #16042
    Vagy csak átírták a procit 4 magosra, és így támogatott lett a win7 is. :DDD
  • whiteskull
    #16041
    Úgy látszik dolgoztak a Gotha-n kívül máson is. :)))

    Ahogy láttam a gépigény is frissült. Vagy eddig is az 5850 volt az ajánlott az i7-tel együtt?

  • Papa01 #16040
    Urak! Frissült a hivatalos rendszerkövetelmény! Támogatott lett a W7! Nézzétek csak!

    Ma ki is javítom a weblapon is!
  • Papa01 #16039
    Köszi! :) Nem emlékszem, de elég sokáig.. :) Gyere minél hamarabb, ez a csapat nagyon szuper! :))
    VGA:4890 1GB
  • Relax99
    #16038
    Nem scooter végre
  • Relax99
    #16037
    Szép, meddig tartott mire felmentél? Jó volna már megvenni, csak elősször a gépet akarom összerakni, a mostani konfigomon szinte minimumon megy freetrackel már szaggat is. Na de sebaj eljön még az én időm:), csak majd meg kell tanulnom harcolni és egy kissé gyerekes néha néha már idegesítő hülye pilótával gazdagodhattok :P
    btw Milyen videókártyád van?

    @ Brendon: Milyen joyt vettél?

    Egy kis footage:


    Remélem nem scooter már megint
  • Gascan #16036
    mit tanulsz, milyen matek?
  • Rolo3
    #16035
    Vagyok TS-n
  • Rolo3
    #16034
    Valaki repül ma?
  • Rolo3
    #16033
    Üdv urak!
    Végeztem mára!
    Sajna jó hír csak félig az!
    Az egyik tárgyam meglett a matekos meg bukta de azért mert LÁMA fasz vagyok és 1 tételt nem tudtam mert nem is volt kidolgozva és belehúztam! :D ez az én formám!!
  • Papa01 #16032
    Parancsolj: :)

    Ennél a repülésemnél felkúsztam 5000 fölé is.. :)


    @ Roli: Csatlakozom Zsolti jókívánságaihoz!! :)
  • sakkay
    #16031
  • sakkay
    #16030
    Ideig óráig kibírod, tehát realitásban ok. Amúgy meg mire oda felküzdöd magad,(ezekkel) már mehetsz is le. És hát az értelme is erősen megkérdőjelezhető...de fizikailag kibírja a szervezet.
  • whiteskull
    #16029
    JA! Majdnem elfelejtettem. Rolikám, egy jó nagy kalappal! :)))
  • whiteskull
    #16028
    Én talán még nm is repültem olyan magasan a ROF-fal. :))
  • Relax99
    #16027
    Olyan kérdésem lenne, hogy az ilyen 5km-es repülési magasságok mennyire reálisak, ott már szerintem kellően van légszomja a gépnek és főként az embernek is, mert tudtommal oxigén palack nem volt tartozék?
  • Papa01 #16026
    Urak! Pénteken egy kis repülés lenne.. :) Gyertek minél többen!
  • whiteskull
    #16025
    Igen. :)
  • whiteskull
    #16024
    Mandzsúria a 2 vh.
  • whiteskull
    #16023
    Ja. Azt írtam ehhez az I. vh.-s témához. :)))
  • Papa01 #16022

    Korea és Vietnam, az tetszene! :)
  • Her Laca
    #16021
    Olasz front! Ott vitézkedtek a hőseink.
  • sakkay
    #16020
    Ja tényleg, akkor a köv. patch már az új kampánnyal jön ugyi'?
  • sakkay
    #16019
    Mármint melyik időszakban? Mandzsúriát az 1vh? Koreát meg már az 50 években? Vagy hogyan?
  • whiteskull
    #16018
    Igazság szerint én ezzel is el leszek még egy darabig, inkább ezt fejlesszék. :)))

    De Mandzsúriát és Koreát írtam. :)
  • sakkay
    #16017
    Néztem a kérdőívet. Ti melyik frontot támogatnátok, mint kiegészítőt?
    És milyen következő új projektet tőlük?
  • sakkay
    #16016
    Na szóval-ugye az f fokker előnye-erős+magassági gáz,-és nagyon jól bírja kis sebességnél, átesést pedig alig ismer,jól emelkedik.
    Hátránya-közepes fordulás, közepes csűrő képesség,nehéz célzás...(nagyon nincsen mihez viszonyítani, célra tartáshoz,csak maga az irányzék), ha track ir-t használsz.
    Szóval a jobban forduló gép magasságba elkezd szépen forogva mögém csúszni,(vagy ha előttem van hirtelen csűrő mozdulattal elcsúszik előlem) és ekkor megfigyeltem ha van elég sebességem, és hirtelen akarok fordulni,nem irányba tépem a joyt, vagy a lábkormányt, hanem....teljes erőből előretolom és utána tépem irányba.
    Az eredmény egy igen gyors perdülés,ami roppant szokatlan ettől a géptől. Eszi a sebességet ,úgyhogy nem lehet sokszor eladni..
  • sakkay
    #16015
    Jó lesz az, jól nyomtad ma vele.
  • Rolo3
    #16014
    Csinálok szerót!
    Vagyok Ts-en!
  • brendon566
    #16013
    Sima evo még, most jutottam el idáig :).
  • brendon566
    #16012
    hát csak nem olyan, nálad nem számított, mert kis időről volt szóde így hosszútávon átszokni, durva lesz.
    Csúszik az ujjam a hat-ről, nem növekszik az ellenállás, ahogy kitér a joy, a rudder meg iszonyat kemény, még kicsit olyan vele mint a pedáloddal (csak úgy van de míg bele nem jövök semmit nem ér). Ebben a magas pozícióban mostmár nekem is fárad a vállam ettől ami fura:)
    Persze nagyon szép amúgy, a saitek termékekre öröm ránézni. És érzik rajta a minőség. A pontosság is ott van, csak remélem ott is marad.
    Hja és a régihez képest ennek is kicsit nagy útja van, pláne így, hogy nem is érzem mikor hol jár.

    De majd belejövök ne örülj ;)
  • sakkay
    #16011
    Milyen joy? FFB vagy sima?
  • brendon566
    #16010
    syndi-n de ha hostolsz átmegyek.
  • Rolo3
    #16009
    Melyik szerón nyomod?
  • Papa01 #16008
    Miért?
  • brendon566
    #16007
    Megjött igen, most próbálgatom, de egyenlőre negyon nehéz!
  • Rolo3
    #16006
    Üdv.

    Buch megjött a joy?
    Ha igen mikor próbálod ki?
  • sakkay
    #16005
    Ok. Azt már kifigyeltem(hasonlóan mint a f8' esetében) földközelben, hogy a szűkített fordulóknál a jobban forduló gépeknél, csak idő kérdése a halál. Ez ellen (Finist a legjobb példa rá) a vesztes pozíció elején, egy a forduló irányával ellentétes emelkedést kell végrehajtani, majd amennyire lehetséges Immelman fordulót kell alkalmazni. Nagyon fontos , hogy érezni kell mennyi van a gépben még, nem kell erőn felül erőltetni a tökéletes lefordulást. És ami még nagyon fontos..nem szabad az első másodpercek alatt tépni a joyt, mert akkor nem szerez az ember elég sebességet. Ha viszont túl lágyan csinálja, ugyanaz lesz az eredmény. De szerintem pl. neked Zsolti semmi újat nem mondtam..azt amiről beszéltem majd este írom le, még próbálgatom..nappal meg nem tudok repülni, csak este felé.
  • whiteskull
    #16004
    Engem érdekel. :))