29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Solt
    #16084
    Ugyan... ez a legkevesebb! :)
  • Papa01 #16083
    Köszi , hogy felhívtad a figyelmemet erre a hibára! :) Valószínűleg a YT vidiket megjelenítő beépülő a ludas... :) Otthon megnézem!
  • Solt
    #16082
    Ez lenne az... már csinálta máskor is YT videónál! :( Ez az opera hibája?

    ( csak YT videónál, egyébként működik )
  • Papa01 #16081
    Megvan a hiba! Olyan oldalaknál fagy, ahol beágyazott YT videó van!
    A következő kép kíséretében halálozik el:


  • Papa01 #16080
    Sikerült túljutni szövegértelmezési problémáimon... :D Otthon nálam nem fagyott (w7 64), munkahelyen szüneteben tesztelem XP alatt ott is ok volt.

    Uődate:

    Érdekes, valóban fagy, de csak annál az egy cikknél.. (Nálad is?) Köszi h szóltál, este megnézem! :)
  • Papa01 #16079
    Nálam jónak tűnik...
  • Papa01 #16078
    Hűha! Egy képet tudnál csatolni?
  • Solt
    #16077
    Opera kifagy az oldaladdal Papa... :((
  • Papa01 #16076
    Jééééééééézus ereje!!!
  • Papa01 #16075
    Megjelent az első Gotha G.V videó!
  • Zair #16073
    Hát ahogy nézem a HD-t kivéve szinte mindennek pont a felével rendelkezem...
  • Zair #16072
    Az milyen má' amikor 1:45-nél megcsinálja, a flak meg pont a manőver végén telibe seggbe lövi :-) Ott kapartam volna le az arcom :-)
  • Solt
    #16071
    Ez zseniális! :D
  • sakkay
    #16070
    Nagyon durva...azért volt türelme..
  • 2Pete
    #16069
    Itt a Dr1 videó, szerintem jópofa.
    link
    Persze a játékból van, nem igazi Dr1.
  • 2Pete
    #16068
    Köszi a repülést, jó volt(am)hehe deszar. De komolyan jó volt, pénteken leszek!

    Relax: Király videó!

    Laca: Jó cucc! Kösz a linket!
  • Relax99
    #16067
    Dehogynem, játszottam papával és brendonnal 1 párat amíg nem untam meg 2 hetente az új demo account csinálást és mielőtt még a játékba is beleuntam volna tőle várok míg lesz jobb gépem és eredeti rofom, mellesleg az emailcímekből és a nicknevekből, de a fórumot lelkesen olvasgatom.
  • Papa01 #16066
    Megy a szeró, de most Ts-en nem vagyok, talán később.. :)
  • brendon566
    #16065
    Áhh, tényleg már említetted milyen a joyod.
    Részemről nem hiszem, hogy valaha is olyan sokat fogok költeni egy joyra, az x52 jó, de ebben is megvan minden, ami a számomra élvezetes játékhoz kell, meg az kicsit túl nagy is, iszonyat hosszú útja van, plusz kicsit még lötyögősebb. Bizonyára ez a jó, de én soha nem szoknám meg :(

    Az evo-val kapcsolatban, nem hiszem, hogy mostanság nem tudnák eladni 8 felé, mert úgy látom megér annyit. Pont azért mehetett le így az ára, hogy megszabaduljanak mindtől.
  • Rolo3
    #16064
    @Relax99 te nem játszod a rise of flight-ot multiban?? mert velünk még nem repültél ha jól tudom.
  • Relax99
    #16063
    Utána olvasgattam egy két feljegyzésben naplókban és 15-17000 lábot írogatnak sok helyen 4500-5000m, nagyon is reálisak azok a magasságok
  • Relax99
    #16062
    @ Brendon: Tudom milyen az evo nekem is az van wirelessbe, elég jó joy bár van neki egy két marhasága, pl nagyon finom kormányzásnál egy idő után elalszik néha, de kicsit megrángatom egyből jó, a másik ami nagyon idegesítő, hogy egy két gondolom nagy teljesítményű elemnél bemarhul és elcsúsznak a középpontok, ezen kívül nincs vele gond ez is csak a wireless hibája, mechanikailag meg szerintem rendkívül jó.

    Azt hittem x52-t vettél, btw leállították a gyártását,alig látom webárúházakban árgép szerint is csak 1-2 helyen lehet kapni.
    Nem éri meg már nekik egy kb 10000ft előállítási költségű joyt 25k-ért eladni túl olcsó
  • Papa01 #16061
    Azért ha van kedved online is, akár 1 vs 1 én szívesen röppenbek.. :) Hidd el csak gyakorlás kérdése. Ha abban profi vagy ebben is az lennél. :)


    @ Rolo: Remélem "azzasszony" megengedi.. :))
  • Rolo3
    #16060
    Lesz ma valaki vagy repülés?
  • Her Laca
    #16059
    Nem érzem ezeket a drótvászon gépeket:) Asszem maradok annál amit ismerek:) Különben szoktam repkedni vele ,séta repülgetek:))
  • Papa01 #16058
    Óóóó, ne már, velem jókat vívtál, majd repülsz ellenem! :)
  • Her Laca
    #16057
    Nem:)))
    Béna vagyok:D
  • Papa01 #16056
    Nah, Vége.. :)) Fél 6-ra haza is érek.. :D
    @ Laca: Köszi a linket! :) Pénteken nem jössz egyet repülni velünk?? :)
  • Her Laca
    #16055
    Urak!! Mindenféleképp töltsétek le a linkelt dokumentumot!
    Olyan képek vannak benne amit szerintem még nem láttatok.
  • Rolo3
    #16054
    Jelek és rendszerek meg számítógép vezérelt irányításokat tanulok olyan autómatizálásról szóló számolós tantárgy integrálás,deriválás meg transzformálások.
  • Her Laca
    #16053
    Haditechnikai fórumra linkelte egy srác.
    Lehet érdekel benneteket.
  • brendon566
    #16052
    gondoltam, h ez lehet csak másképp emlékeztem a nevére. köszi
  • Solt
    #16051
    Ez :)
  • brendon566
    #16050
    Asszem nagy baromságot készülök kérdezni, de mi az a CoD?
  • whiteskull
    #16049
    Én is várok, míg nem tudok egy legalább 4 magos procit szerezni.

    Bár most már előre be kell terveznem a CoD-ot is. :))
  • brendon566
    #16048
    Még annyi, hogy tapasztalataim szerint, ami úgy jelentősen befojásolja az fps-t a HDR. A pipa kivételével megduplázódott, meg még talán a textúra, ezeken kívül a többi nekem nem igazán számít.
  • brendon566
    #16047
    Ez a változtatás pont arra utalhat, hogy eszük ágában nincsen ezzel szenvedni sajna, pedig csak ez tart vissza enegem is a win 7 től :(

    Relax:
    Egy cyborg evo-ra sikerült szert tennem, ha tudsz szerezni valakitől akkor jól jársz vele, nagyon jó, korábban csak az átszokás miatti nehézségeket írtam le, de amugy kellemes.
  • whiteskull
    #16046
    A javát a végére tartogatjátok. :DDD
  • Papa01 #16045
    Ááá, az majd du... most lyukas óra... :D :D
  • whiteskull
    #16044
    Hát a win7 támogatáson. :)))

    No meg remélem az új kampány módon is. :)))

    El ne felejtsem holnap előrendelni a Gotha-t. :)))

    Igen érdekes lehet az az értekezlet. :DDD