29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #16324
    Értem, köszi!
  • whiteskull
    #16323
    Ez normális. Hó elején, vagy amikor jön az új patch napokig nem szokott frissülni. :))
  • Papa01 #16322
    Gratula az új masinádhoz! :)
    Urak, jól látom, hogy napok óta nem frissül a stat?

    @ Roli: Tegnap elfelejtetted közölni, hogy oldalszél van beállítva! :D :D Így nem csoda, hogy mindig felborult a Gotha.. de miután ellene léptem, már semmi gond nem volt! :))
    Ha tudom, egyből így kezdem, és nincs annyi géptörés. :))
  • whiteskull
    #16321
    Bocs, most látom, hogy Dummy is ezt tanácsolta. :)))
  • whiteskull
    #16320
    Ja, és ez minden beállításodat le fog nullázni.
  • whiteskull
    #16319
    Ha jól emlékszem, van valami restore gomb a második menüben, ahol a grafikai beállításokat kell megadni. Próbáld ki, nekem az segített a múltkor.
  • DummyBoy
    #16318
    Hmmm ... Biztos azért írja ezt, mert a neoqb működése tényleg leállt, mióta a 777 studios viszi a ROF-ot

    Ötlet: Nekem is ez volt az előző peccs után asszem. Sem az updater, sem a ROF.exe nem indult el ...

    Azt olvastam, hogy a directX-et kell újra feltelepíteni! De most hirtelen nem emlékszem ...

    Valahol van egy recover.bat vagy micsoda az updates között, azt futtasd le ... az újraellenőrzi a peccselést ... Nincs előttem ROF, nem tudok pontosabbat mondani, de asszem ez kellett ...

    Szóval directx update-et (directx 9c!!!!! FONTOS) és recover-t nyomj neki és úgy próbáld újra!
  • kmarkdev
    #16317
    SOS! SOS! Szia, Urak! Megvan az über gépem, de nem látok a pipától! A ROF nem hajlandó elindulni, "a neoqb működése leállt" hibát kapom (APPCRASH), miután a frissítéseket letöltötte, telepítette, és a "Start Game" gombra kattintok.
    A masina: ASUS P6T DeLuxe, Intel I7 930, Asus GTX460. Aktuális DirectX: 11-es
    ROF: dobozos 2009-es, a másodlagos partícióra telepítve, Adminként, futtatva Adminként.
    3RD Party telepítések: egyesével, szintén Adminként.
    Mi lehet még?
    Segítseteeeeeeek!
  • Relax99
    #16316
    sikerult megcsinalnom az operat tuebo nelkul bejelentkezik, csak ekezetes karakterekre nem tudom ravenni sehogy sem
  • brendon566
    #16315
    A küldi nagyon jóra sikeredett! Egy kis állandó társaságnak kéne majd kicsit ide szoknia, akik, ha úgy adódik fel tudnak szállni egy bombázóval is :) .

    Amúgy ma láttam a syndin is bombáztak ma, mindkét oldalon, meg voltak is rendesen 30-40 között, ha holnap is ez menne meg lennének is felnézhetnénk kicsit
  • Gascan #16314
    Itt megtalalhato cimen kene tudniuk segiteni>

    Business Software Center Kft

    HUNGARY, 1133 Budapest,Véső u. 7.

    Tel:+36 1 452 4683
  • Gascan #16313
    http://www.saitek.com/uk/info2/contact.php
  • Lacusch69
    #16312
    HELP! NAGYON!
  • Solt
    #16311
    :D:D
  • Gascan #16310
    :D
  • Papa01 #16309
    @ Laca: Nem jó a nick-ed! :) Nézd már meg újra légyzi! :) Köszönöm!
  • Papa01 #16308
    Felüléseket csinálok minden reggel. 1-et... :D
  • Gascan #16307
    szoktál sportolni valamit Papa? elverni a rosszul viselkedő gyerekeket vagy valami? :D
  • Gascan #16306
    :D
  • Papa01 #16305
    :D :D

    @ Gascan: Ez igaz, csak akkor másnap még inkább hulla vagyok! :)
  • Solt
    #16304
    Ilyet én is szoktam... csak nálam az a válasz, hogy: "de, márpedig ilyen pöcs vagy"... és döglöm tovább! :D:D
  • Gascan #16303
    lehetek*
  • Gascan #16302
    én 24 éves vagyok de amikor ilyen állapotban sikerül hazajönni munkából mindig kényszeritem magam, hogy összeszedjem magam valahogy ... mindig azt mondogatom magamnak h nem lehet ilyen pöcs h délután már nincs energiám semmihez ... néha segit :D
  • Papa01 #16301
    Köszi szépen, én is gratula Nektek! :) Most értem haza, elég hulla vagyok... :)
  • majonur
    #16300
    megint akcio van a boltba?
    csak $2.99 darabja a repcsiknek.
  • whiteskull
    #16299
    Úgy szintén neked is!:)))

    Múlt hónapban a Pfalz D.III volt ugyanígy. :)))
  • Gascan #16298
    nem semmi ez a gotha .... kb. 20-30%-al nagyobb a szarnyfesztava mint az egesz gep hossza :) plusz a szarnybol is 2 van..

    mindig elcsodalkozom az ilyen korai megoldasokon :)
  • 2Pete
    #16297
    Gratulálok Uraim!
  • Rolo3
    #16296
    Megy a küldi és a bombázást is beszámolja a pontok közé plusz statba is. :):):):)
  • sakkay
    #16295
    Na milyen a folt? Van valami tapasztalat a tapaszról a tapasztalatlanoknak?
  • sakkay
    #16294
    Aki szereti a bombázós hangulatot , annak tökéletes lehet. Multiban is van hely, de nem a sima dogfightban.
    Pl. Roló nagyon frankó kis pályát csinált neki multiban.(mindkét típusnak)
  • Rolo3
    #16293
    Na én vagyok!
    Ts-n is.
  • Rolo3
    #16292
    Én csináltam hozzá küldit.
  • Gascan #16291
    elmondana valaki h milyen bombázóval repülni? meg h mi értelme van egyáltalán egy ilyen közegben?

    van rájuk küldetés is? vagy csak saját örömszerzésre alkalmas? :)
  • majonur
    #16290
    koszi!
  • Relax99
    #16289
    Kint is van az update
  • Relax99
    #16288
    Amíg van alba addig rám számíthatsz
  • Rolo3
    #16287
    Hali mindenki!
    16:00-kor leszek meg a ghota misson is készen lesz.
  • Relax99
    #16286
    Ja, pedig úgy repültem volna most egy kicsit
  • whiteskull
    #16285
    Bizony közel. :)))

    Már a szervet is leállították. :))