29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Sanyo
    #17246
    7/8 méretarányú replika, máshol 7/10-et írnak.
  • Rolo3
    #17245
    Állati jó képek!
    Ez a SEVA egy kicsit kicsi a manushoz képest lehet ,hogy játék repcsi! :D:D
  • 2Pete
    #17244
    Most hogy jobban megnéztem, szerintem ez nem 1:1-es SeVa. Valahogy kicsinek tűnik az emberhez képest.
  • 2Pete
    #17243
    Van még pár:





  • Papa01 #17242
    De szép ez a SeVa!
  • 2Pete
    #17241
    Valahol a cseheknél történt egy bemutatón, 2006-ban.(azt hiszem) Csak a DR1 pilóta élte túl.

    Sajnos már nem emlékszem honnan van, már régi. Ez is onnan van ha jól emlékszem:
  • Papa01 #17240
    Milyen volt a buli?? :)
  • Papa01 #17239
    Hol találtad a képet?
  • Relax99
    #17238
    Szerintem a rof-ban realisztikusabb.



    Tudom nem illik ilyenen viccelődni, mi történt velük?


  • 2Pete
    #17237


    Igazi ütközés...
  • Relax99
    #17236
    Ez is egy érdekes gép:
  • whiteskull
    #17235
    Használd egészséggel! :))

    Itt állt már a polcon 3 hónapja. Ha privátban elküldöd a címedet, akkor a dvd-t is elköldöm valamikor a térképpel egyött. :)))
  • Relax99
    #17234
    Köszönöm Zsolti igazán szóhoz sem tudok jutni, de nem érdemlem én ezt meg, tudtad volna ezt a pénzt biztos fontosabb helyre is tenni.
  • Papa01 #17233
    Ki lőttem én is a szerót a francba... basszus ebbe a ROF-ba.
  • Papa01 #17232
    Köszi, YT-on rákeresek!
  • Papa01 #17231
    Ahh, ebéd után stabil oldal fekvést vettem fel és úgy maradtam.. :)) Bocsika!
  • Relax99
    #17230
    5 fele jövök én is:),

    Máté te meg ne játsz az étellel
  • brendon566
    #17229
    Papa, van kedved hostolni cseppet?
  • Relax99
    #17228
    hogy a csapatban mindenkinél egyforma felszerelés legyen, pl egy küldetésnél ha a bomba alap felszereltség
  • whiteskull
    #17227
    Jeff Haley Band. :)))

    Amiről tegnap beszéltünk. :)))
  • Papa01 #17226
    Lőszer kérdés: Érdekes dologra lettem figyelmes. Van a szerver beállításokban egy Locked loadouts beállítás, ami kizárólag a fegyvereket (lőszer mennyiséget sem) nem engedi babrálni. Az üzemanyagot simán... :)

    Ennek vajon mi lehet az oka??
  • Papa01 #17225
    Hátrányban voltál.. :))
  • whiteskull
    #17224
    Nyugodtan, bár én még melózom a műhelyben. :)))

    No meg a tegnap esti sebeimet nyalogatom: :)))
  • Papa01 #17223
    Ugyan, a tiedben vannak plusz dolgok is, jó hogy betetted! :) Írtam is mailt, hogy tetszik! :)
  • Sanyo
    #17222
    Bocs Papa, ennyire nem tekertem le, különben nem raktam volna be a linket. :)
  • Papa01 #17221
    Én is megveszem, az biztos! :)
    Zsolti, hostiljak egy kicsit? :)
  • sakkay
    #17220
    Ezzel csak az a baj Papa, hogy az általad leírtak erősen illenek rám, de bizony fanatikus COD-os is leszek... már előre félek , hogyan osztom be.(halkan jegyzem meg fanatikus messzer imádó vagyok)
  • sakkay
    #17219
    A súlyt kilóra nem tudnám megmondani, csak így leírva szemléltetni. Ha egy ember elbírja(nem csak úgy , hogy egyszer megemeli) a gépnek sem okozhat túl nagy gondot. Persze ettől függetlenül valamit számíthat, de meg sem közelíti az üzemanyagot.
    A kampány nekem a leírtak szerint , ha nem is dinamikus, de semmiképpen sem lineárisnak tűnik.(A COD-ban az.)
  • Sanyo
    #17218
    A karrier mód várható újdonságai.
  • whiteskull
    #17217
    Persze, hogy eredményes voltál, mert túl voltam terhelve. :)))

    Bennem volt már elég komoly mennyiség vörösbor. Reggel vettem észre, hogy megittam majdnem 1 litert. :)))
  • Papa01 #17216
    Szerintem, aki nagy ROF-os (Szereti a ROF-ot), nem hiszem, hogy váltana. Megveszi azt is és repülni fog vele, de hosszútávon szerintem marad neki a ROF.
    Kitapasztalta a gépeket, jól harcol már velük, rutinos, stb.. :)
  • Papa01 #17215
    Szerintem ez sem dinamikus.. :)
  • Papa01 #17214
    Súlyra kb mennyi? :) Érdekes, tegnap Zsolti ellen eredményesebben vettem fel a harcot fele annyi lőszerrel... :) Legalábbis én így éreztem.. :) A másik, hogy valamelyik patch-ben írták, h a lőszer tömegét is figyeli a szimuláció...

    Hogy áll a vidi kártyád? :)
  • sakkay
    #17213
    Még arra is gondoltam , hogy nem véletlen az időzítés, bár ez már talán túlzás a részemről.
  • sakkay
    #17212
    Ha ezt tényleg megcsinálják, még több ember csatlakozik a ROF közönséghez..arról nem beszélve, hogy a COD nagyon nagy rivális lesz(még úgy is , hogy nem azonos a korszak/magamon is érzem/), és ez az egy dolog amiben nem lesz rivalizálás. A COD-ban(egyenlőre) nincsen dinamikus kampány.
  • sakkay
    #17211
    Nagyjából ki lehet számolni. Ha 7.62 számolunk kb annyi, mint egy klasszikus (magyar bőrtártartó) teli rakva, 3db.-Táranként 30db lőszer, tartónként 5 tár. Az 450 db. lőszer, plusz a tárak és a tártartó súlya.Kb ott vagyunk. Na most ezt simán elviszi egy 60 kilós ember is. Nem hiszem , hogy nagyban befolyásolná a rep. modellt...Főleg, hogy nem szárnyba van építve, vagy valami instabil helyre. Szerintem..
  • Papa01 #17210


    Néhány részlet a készülő új karrier módról.
  • whiteskull
    #17209
    Naná! Hamarabb fogy el. :)))
  • Papa01 #17208
    Jah! :) Kíváncsi vagyok, az 500 lőszer hoz e valami konstans változást.. :)
  • whiteskull
    #17207
    Én is köszönöm!

    Legalább helyreállt egy kicsit a lelki világod. :))))