29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • brendon566
    #17973
    Nyilván nem a nieuk-ra gondoltam, meg a dh 2-re de spaddal, delfinnel, se-vel gyönyörűen meg lehet tornáztatni az albákat.
    Az ászoknak is külön küldit egy-egy másik géppel, meg az ócskaságoknak is mint a nieuk, meg meg E3

    Pl tökéletes volna egy n28- DVII párosítás, nem kell óckodni a bnz től mert nemmegy, meg elkényelmesedni, ki kellene próbálni mindent, hisz van egy fantasztikus játék amiben majd korlátlanok a lehetőségek...

    ha mást nem...akárhova felmehetünk mint "magyar század" (ha épp oylan küldi van) had rettegjenek tőlünk:D
  • Fokker
    #17972
    össze kell dolgozni, akár külön TS szobába vonulni; fix géppárakat kell alkotni, mert csak úgy lehet sikereket elérni. szvsz egy géppárnyi Pfalz hozzáértő kezekben(a kezeitekben) halálos fenyegetés egy orosz top ász Dr1 ellen is. aról nem szólva, ha csatlakozik egy 3. gép is a formációhoz.
  • Fokker
    #17971
    erre pont ez egyik multi adott választ, amikor Papa és Máté összedolgoztak 2 pfalzzal, és egymás után meszelték le a tevéket, dr1-eket.
  • Rolo3
    #17970
    Zéti ha vagy gép előtt akkor gyere már fel TS-re plz.
  • Rolo3
    #17969
    És könnyű repülni is a Pup-ot.
  • Rolo3
    #17968
    Amúgy egy DR1-et vagy egy Tevét simán megkínoz egy Pup. :D
  • Rolo3
    #17967
    Amúgy Támogatom Fokker mester érveit azért vannak a gépek a játékban,hogy repüljük őket és személy szerint a DR1 a kedvencem és szívesen repülöm bármikor.
    Tudom, hogy sokaknak itt ez nem jön be mert vagy nem tudják repülni a tető gépeket vagy mert nem tudnak ellenük mit kezdeni az álltaluk preferált gépekkel ami szerintem nem teljesen igaz mert a tető gépekek nem könnyű repülni és egy pfalc is simán érvényesülhet ellene mivel több a lehetőség a pilóta hibára.
  • Rolo3
    #17966
    Üdv
    Én csináltam olyan küldit ami a bombázásról és a bombázók védelméről szól csak nem sokaknak tetszett mert van benne DR1 meg Teve is. :(
    De ha gondolod hostolhatom mert jó küldi.
  • Papa01 #17965
    Persze, mert most nem a forgós gépeket vettük számba.. bár a DH2 is forgós... :)))

    Esetleg az lehet megoldás, mondjuk s2 Pup esetében, h a Pupok kevesebben vannak.

    Ehhez mit szóltok?
  • Gascan #17964
    és még a teve sincs a választékban :)
  • Papa01 #17963
    Spad, Nieuport-ok, SeVa, Dolphin, DH2.. nem egy acélos felhozatal.. Ebből talán a SeVa ami.. sajnos.
  • brendon566
    #17962
    Dehogy eszi:)
  • Papa01 #17961
    Jaja, szerintem is kb hasonló gépek, és kevés számú.. csak hát itt meg az a baj, hogy az Antant oldalon lévő nem forgó motoros gépeket még a kis Alba is megeszi...

    Csinálhatnának valami normális Antant gépet is, ami jól fordul és nem forgós. Vagy ne lenne alul modellezve.. :)

    @ Hecker: Oki, várunk! :) Milyen lesz a masina?
  • Hecker007
    #17960
    bocsi hogy csak most válaszolok, kedden vagy szerdán jön meg a gépem, ahogy összerakom meg feltelepítem jövök röpködni :)
  • brendon566
    #17959
    Amíg volt szerver, addíg sokan voltunk esténként 20 player vagy felette, mióta nincs szerver a hostok jó, hogy nem olyan népszerűek. Arról pedig, hogy milyen gép legyen repülhető...nem szabad eleve mindet összeengedni, mert annak semmi értelme. Egy két típus mindkét oldalon képességek szerint párosítva + a bombázó. (nem tudom ki találta ki, hogy AI gunner legyen multiban, de akár védtelenek lennének akár nem, baromság volt. De azzal sem lehetetlen elbánni még egyedül sem)
  • Fokker
    #17958
    Ja, és újra engedélyezni kellene az összes gépet. Camelt és Dr1-et is. Ez szintén létszámnövelő tényező lenne. Állítom, hogy azért nem repülnek velünk, csak negyedannyian mint korábban, mert ki lett tiltva a két ász gép. A másik dolog, hogy másfél éve u.az a. küldetés. Személy szerint én is unom. De sztem Márkó és az orosz nagyágyúk is így vannak vele. Egyébként meg az új küldetést lehetne reklámozni a hivatalos fórumon.
  • Fokker
    #17957
    Nagyon kíváncsi vagyok! :)
  • Fokker
    #17956
    Sztem ha híre megy hogy a mi szerónkon ilyen küldetések mennek, egyből megduplázódna a létszám. Az AI lövészekre egyetlen megoldás az offline gyakorlás és a csapatmunka(megjegyzem, ez utóbbit is nagyon hiányolom a röppenésekből).
  • DummyBoy
    #17955
    Ha nem veszem meg a CoD-ot akkor lehet nekifekszek eggynek, mert már elég régóta érik a gondolat ... majd elmesélem mire gondoltam ...

    De vannak ilyen küldik már készen a neten, én emiatt nem álltam neki ...
  • Papa01 #17954
    A dolog engem is izgatna de létszám szerintem a probléma... ha a lövészek helyén AI van háát levasalják a támadót a lövészek... ha meg kevés a bombázó. (nem tudnak zárt kötelékben együtt repülni) könnyen a vadászok prédáivá válhatnak..)
    De szívesen kipróbálnám..
  • Fokker
    #17953
    végül is mindegy, csak legyen má' vmi bombázós küldi is. tele vagyunk bombázókkal, itt a DFW(még nem próbáltam, de sztem dogolni is lehet vele), használjuk ki. a mostani küldiben tök fölöslegesek a bombázók, mert nincs semmi feladatuk. így viszont baromi izgalmas lenne. szerintem. vadász-vadász harc meg ezután is lesz, hiszen a kísérők és a repterüket védők állandóan összecsapnak majd.
  • whiteskull
    #17952
    Szerintem úgy jobb lenne, hogy csak az egyik oldal indít bombázókat, a másiknak meg meg kéne védenie a célpontot. Szerintem ez valamivel életszerűbb is, meg kevesebb ember is kell hozzá. :)))
  • brendon566
    #17951
    Én szeretem az ilyesmit, támogatom az ötletet, már próbáltam az editoron is átrágni magam (emiatt), csak nincs hozzá türelemem.
  • Fokker
    #17950
    lehetne váltogatni ezt és az eddigit.
  • brendon566
    #17949
    Nem lenne nagy közönség, de gyéb szervereken is hasonlóan érdekes, vagy még cifrább küldik sora van, és sokan repülik.
  • Fokker
    #17948
    Srácok, csinál vki majd olyan küldit, ahol a bombázás a lényeg, illetve a bombázók védelme/leszedése? két jó távoli repteret kéne célként megjelölni; a két oldal indít 1-1 vagy több bombázót, a vadászok kísérik őket; illetve megtámadják az ellenséges bombázót. az a csapat nyer, aki sikeresen lebombázza a célpontot. közben nyilván kialakulnak vadász-vadász harcok is. a sikeres bombázás az adott reptér összes objektumának megsemmísítése lenne, akár bombával, akár géppuskával. kizárólag földről indulással, 2-2 reptérről; így a bombázók külön reptérről indulnának, hogy ne legyen tülekedés; és a vadászokkal a levegőben találkoznának egy megbeszélt(kijelölt) helyen. mit szóltok?
  • Papa01 #17947
    Köszönöm szépen! :) Ha van még valami javaslatod, ami belemehet, szólj majd! :)
  • whiteskull
    #17946
    Gratula Papa! :)))

    Jó lett. :)))
  • Papa01 #17945
    Illetve Fokker mester! :)
    Repüléssel kapcsolatos kérdések.
  • brendon566
    #17944
    Forgósokra jellemző keverék állítás. Ugye ott van jobb lábnál a kar, indításnál fullra húzod, aztán olyan 8 - 8.5 ös értéknél van max teljesítmény 2000 környékéig. Más nem utal a keverékre.
    A hűtés szabályzőt félig kinyitva mindíg lesz elég levegője a motornak...a gép orrán látod a lapokat is mozogni.

    Papa csinált a legtöbb (vagy mindegyik gépről )videót ebben a témában.
  • PhantomAss
    #17943
    hát a beállítás jó kérdés, realisztikuson van minden ami lehet, de még nem igazán ismerem ki magam mi-mit jelent :)
  • Papa01 #17942
    Azokon a gépek, amik forgómotorosak nincs hűtő állítás, illetve a forgósokon nem igazán van hűtő... De például a D2 nem forgós, de ott hűtőt sem kell kezelni.

    Milyen beállításokkal repültél?
  • PhantomAss
    #17941
    üdv
    azt meg tudná vki mondani, hogy a 3 függőlegesen mozgatható kis izé az egyik ikonon mire szolgál:
    szóval beállítottam a joy egyik tekerőjére a mixture-t (gondolom ez az), a másik tekerőre a radiatort
    namost tök mindegy a mixture "lamellái" milyen állásban vannak, nem történik semmi (illetve ha nem maxon van leáll a motor, néha pedig attól áll le ha maxon van-ki érti ezt?)
    a másik a radiátor néha jelzi egy kis grafikus gyűrű és attól is leállhat a motor, de van olyan gép amin nem jelzi semmi
    nincs ezekről vmi leírás hogy képben legyek hogyan kéne használni?
    (tegnap multiztam kicsit hááát azt sem tudtam sokszor ki lőtt le... de én is lőttem párat..)
    köszi előre is
  • Papa01 #17940
    Urak rendet raktam a Letöltések között a multi küldetések között. Ha van valakinek kedve a 2 új küldit próbálja már ki valamikor.. :)

    A részletekre ha ráviszed a kurzort, akkor egy leírás is megjelenik.. :)
  • Papa01 #17939
    Ezt még nem is próbáltam.. de repülés közeben nem nagyon látok tökre szárny nélküli gépeket. míg régebben azért megesett... :)
  • brendon566
    #17938
    Földön szépen lekaparod őket fákkal, vagy bármivel, hibátlanul felszállnak. Persze nagyobb sebességnél és vigyázni kell hogy ne billenjen le, de megvan még ma is.
  • Papa01 #17937
    Urak, mostanában Ti találkoztatok szárny nélkül repülő gépekkel? Nekem úgy tűnik, mintha javították volna őket, nem? :)
  • brendon566
    #17936
    3-an a Fast food-on.
  • Papa01 #17935
    Oki, köszi! :) Sokan vagytok?
  • brendon566
    #17934
    Majd ha kezded unni, csatlakozz...;)