29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • CsabaSP
    #18013
    Szia! Igen! Már kínomban mindent probáltam.
  • kmarkdev
    #18012
    Nyomtál már recovery-t, vagy addig el sem jutottál?
  • CsabaSP
    #18011
    Sziasztok! Ne haragudjatok, hogy ilyenekkel zaklatlak titeket de még mindig nem indul a játékom!:( Ez a hibaüzenet A "0x0040cda3" cimen található utasítás a "0x00000000" memóriacímre hivatkozott. A memoriaterületen nem végezhető el a következő művelet: read".
    köszi!
  • Solt
    #18010
    Na volt egy kis időm ai-t gyilkolni... SPAD-l lelőttem 6db VII-s fokkert egymás után úgy, hogy először egy, majd kettő, majd három jött rám egyszerre... megizzadtam a végére! :))
  • whiteskull
    #18009
    Meg van mindegyik. :))))))))))

    Hú de jót repültünk ma! Rájöttem, hogy Máté még mindig ügyesebb mint én. De DII-vel simán levasaltam. :)))))))
  • brendon566
    #18008
    Csak akció lenne már :(

    Sakkay: Érthető persze, azért remélem minél hamarabb összejön. :)
  • Papa01 #18007
    More Bundles and Upgrades Available!
  • sakkay
    #18006
    Mennék, de teljesen kicsináltam magam. Elszoktam tőle. Na meg a család is.
    A stratégia még csak csak, de ezt nem csípik.
  • brendon566
    #18005
    Repülésre kapható valaki? vagyunk páran
  • sakkay
    #18004
    Huuu...marad a kamera.
    Képzeljétek repültem egy órát. F7-el 9.5 arány 18 légi győzelem.
    Hozzá tartozik az igazsághoz, hogy sok volt a fast foodon' az újonc, és nem volt Camel.
  • Relax99
    #18003
    Én úgy tudom, hogy az utángyártottak csak 1, vagy 2 ir nyalábot tudnak lekövetni ezért nem mindegy milyet veszel, eredeti nintendo-sat vegyél (nem tudom melyik cég gyártaná a konzolt) Ha ez megvan és a sapi ir ledes akkor menni fog, de amit ne felejts el, hogy a wiimote szerintem bluetooth-on kommunikál tehát kell hozzá egy dongle
  • whiteskull
    #18002
    Én biztosra mentem, mert hülye azért nem vagyok. :)))

    Viszont ezért sokba is került. Ha ki tudod próbálni, akkor biztosra mehetsz. Egyébként meg szerintem a tulajok se tudják milyent árulnak.
  • sakkay
    #18001
    Papa gondolkodom , hogy lecserélem a webkamerát, wii kamerára vagy mi az. De olvastam , hogy nem mindegy milyen.
    Na most két kérdés:1. ha lecserélem akkor elméletileg jó lesz az általam épített cucchoz?(mármint a fejeshez amivel most nyomom)
    2. tud e az itt lévők között szerezni, vagy utalást adni a vaterán vagy a net bármely részén, ahol tuti a megfelelőt veszem.
  • Relax99
    #18000
    Lesz ma valaki?
  • brendon566
    #17999
    Szóval az egyenlőre nem, egy lelkes player dolgozott valami ilyesmi modellen (tudtommal). Azért lobbiznak, hogy egy szép nap ez is belekerülhessen...
  • Solt
    #17998
    Leesett... egyenlőség jelet tettem a zeppelin és a balon közé... mea culpa, mea maxima culpa... :))
  • brendon566
    #17997
    De zeppelin is? :) egyre gondolunk?
  • Solt
    #17996
    Én úgy emlékszem... :) A konvoj, a hajó, a város feletti dogfight, és ballonok mindig ott voltak bármelyik géppel mentem... :)
  • brendon566
    #17995
    tutkó?!?! :D
  • Solt
    #17994
    Persze... bármelyik single küldetésben benne vannak, ha jól emlékszem.
  • PhantomAss
    #17993
    hali
    lenne egy kérdésem:
    a játékban lehet találkozni zeppelinekkel?
    (akár az egyjátok kampányban, akár online)
    köszi
  • Relax99
    #17992
    kb 3x annyit fogunk vízbe esni
  • whiteskull
    #17991
    Tök jó. Semmit se látni. :DDD
  • Papa01 #17990
    Na, majd megnézzük.. vajon milyen lehet egy éjszakai dog pl DH2-el?? :))
  • whiteskull
    #17989
    A hold meg egyenesen csodálatos! :)))

    Egyedül voltam, kicsit öröm-repkedtem. :)))
  • Papa01 #17988
    Megnézem majd én is! :) Este repültetek?
  • whiteskull
    #17987
    Valami nem klappol Sanyo-nál. Nem tudunk csatlakozni a szerveréhez, ha elindítja.
  • kmarkdev
    #17986
    Pont ezért kérdeztem, hogy mi kell ahhoz, hogy visszakapjuk a "régi" szerverünket...
  • whiteskull
    #17985
    Tegnap visszatértem. :)))

    Egész szép ez az éjszakai repülés. :))))
  • Papa01 #17984
    Milyen hibaüzit kapsz?
    @ Márkó: Az a baj, hogy a hostok során nem egyszerű a bannolás, gyakorlatilag megvalósíthatatlan. :)
  • whiteskull
    #17983
    Valószínűleg Directx hiba lesz. Az első indító képernyőn van valami recover, vagy hasonló gomb. Azt kell megnyomni. Ha az nem jön be, akkor kell tovább gondolkodni. :)
  • Lacusch69
    #17982
    "Mit kell máshogy csinálni mint az első telepitésnél?"

    Semmit, az eddig élő regisztrációddal megy tovább.
  • CsabaSP
    #17981
    Az a gondom, hogy újra raktam az XP-t majd elkezdtem telepíteni a ROF-ot.
    Telepítés és Updateolás után pedig jön a hibaüzenet.:(
    Nem tudok regisztrálni sem beállitást csinálni. Mit kell máshogy csinálni mint az első telepitésnél?
    Segítségeteket előre is köszönöm!
  • CsabaSP
    #17980
    Sziasztok!
    Szeretném a segitségeteket kérni!
  • kmarkdev
    #17979
    Azokat bannolnánk :)
  • Papa01 #17978
    Amiatt kérdezte, mert sajnos jó néhány külföldi még a kék ikonról sem képes tudomást szerezni.. :)
  • kmarkdev
    #17977
    Miért lenne zárt? Itt is csak a szabályokat kellene betartani... Apropó, mi kellene ahhoz, hogy visszakapjuk a "régi" dedikált szerverünket?
  • Papa01 #17976
    Részemről is ok. Nem vagyok semmi jónak elrontója. :) De akkor zárt szeró lenne?
  • kmarkdev
    #17975
    Az FK41J-t választottam. Egyébként FliK41J lenne az igazi, de úgy nem férne bele a megengedett hosszba pl. a FliK41J*Whiteskull.
    Ha az én szavazatom is számít, akkor Camel, DrI., Pup légyszi vissza! Ki lehetne jelölni a küldetésben egy "1 az 1 ellen völgy"-et és egy "Kicsi a rakás"-t a többi gépnek.
    1 az 1 ellen völgyben csak párviadal engedélyezett, lehetőleg hasonló géptípussal, és tilos egy harmadik gép beavatkozása.
    A kicsi a rakás meg egyértelmű.
  • Fokker
    #17974
    igen. ez utóbbi is nagyon jó lenne. Márkó már megkezdte a sort, és nevet változtatott; követnünk kéne a példáját. most nem ugrik be, hogy pontosan hányadik századot választotta. FLIK xx