29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #18135
    No, megmértem, asztalról kattintva 21 mp login képernyő.
    A HDD: 500Gb 16Mb cache 7200-es.

    Remélem a konfig a különbség... :) A RAM lehet a ludas.. nekem 6 GB RAM-om van. Solt mester, egy boot mérést is csinálnál, ha van kedved?
  • Solt
    #18134
    :D

    Azért majd ne feledd... kíváncsi vagyok. ( mondjuk a rof elég töltögetős fajta )

    Tegnap néztem, hogy gyors fordulóknál egész piciket megakad a háttér... nem az a szép folyamatos, pedig az fps 40 körül van.

    85%-s vga memória használtságot ír a beállításoknál. Ehhez képest az 1GB-ból 900 felett használ szinte végig... :S
  • Papa01 #18133
    Háát, én is a cpu ram különbségben bízom, mert szerintem nekem így megvan a 22 mp. :) Most lemérni nem tudom, mert hostolok, és a népek nem örülnének, ha kilőném alóluk a frontot.. :)))
  • Solt
    #18132
    :D Asztaltól! :)

    Ez függ ám a ramtól, és a processzortól is. A te i7 + ddr3 ramodon biztos hamarabb indulna. Itt a hdd vs ssd a lényeg... firmware frissítés miatt úgyis telepítenem kell egy win7-t hdd-re, majd akkor megnézem ott mennyi idő alatt indul el...

    De azért mérd le te is, nem olyan sok az a 22 másodperc... hamar lepörög! :)
  • Papa01 #18131
    Köszi! :) De gép bekapcsolástól? 22p?? Vagy asztaltól? mert akkor nem annyira jó érték a 22 mp..
  • Solt
    #18130
    No szereztem pár ősz hajszálat, de nyertünk! :D

    Szóval... háromszor indítottam úgy, hogy minden kütyü aktív, és 22 másodperc kattintás után a login képernyő.
  • sakkay
    #18129
  • Papa01 #18128
    :))

  • Solt
    #18125
    Nincs mit... :) ( Fradi meccs után beizzítom... )

    Ha nem jelentkeznék akkor kikaptunk a liláktól, én meg agyvérzést kaptam! :D
  • Papa01 #18124
    Oki, köszi szépen! :)
  • Solt
    #18123
    Minden sokkal gyorsabb! :) Viszonyítási alapom már bizonytalan, mert rég volt már vinyóm, de este lemérem neked, hogy kattintás után mennyi idő alatt ér el a bejelentkezésig! :)

    @Dummy! :))))
  • DummyBoy
    #18122
    Ó, hogy én hogy utállak ... Most vettem VGA-t bakker ... :(
  • Gascan #18121
    FLT verzió van.. azt nem tudom működik-e de sztem valószinű ... ha lesz időm azért kipróbálom hogy megy..
  • Relax99
    #18120
    Steam accot pár perc alatt csinálhatsz magadnak nem kell hozzá semmi és ott is vehetsz ugyanúgy játékokat, mint itt gépet. Legtöbb esetbe olcsóbb főleg ha még ilyen 75%-os akciók is vannak. A törthöz nem kell steam egyébként.
    A képet meg linkelem neked majd priviben.


    @Gascan : törés is van hozzá?
  • sakkay
    #18119
    Demóval teljesen meg lehet nézni tetszik-e,vagy nem. Ha meg tetszik, nem 2 hétre veszed, szerintem érdemes megvenni eredetibe. Főleg mert a virág bolti általában hibás, és úgy is beindulnak a patchek.
  • sakkay
    #18118
    A total war sorozat a kedvencem.
  • Gascan #18117
    amúgy tudjátok-e hogy COD-ot le is lehet tölteni? torrenten már fönt van.. aztán ha kiadják akkor meg is lehet venni :)
  • Papa01 #18116
    Oki, köszi, a demót szerettem leszedni, de sajnos ahhoz is kell Steam acc., az meg énnekem meg nincsen.. :))

    A diák a tanárral??? Úristen! Próbálná meg...
    Amit én írtam, az a kollégák között megy.. :) és persze határok között.

    Miért mi történt? (Képek, nevek nélkül.. :) )
  • Relax99
    #18115
    @ Papa: Ha kell a shogun csak szólj tudok neked virágbolti verziót.

    Szerintem még örülhetsz is Nálunk a "diákok" durvább dolgokat csináltak meg 1-2 tanárral/gépjárművükkel. Vannak durva képeim...
  • Papa01 #18114
    Értem, köszi. Megnézem digitálisan, olcsóbb -e.

    @Zsolt : Én nagy PKD rajongó vagyok, imádom a könyveit, és az azokból készült filmekkel kapcsolatban, kissé elfogult vagyok.. :)
  • sakkay
    #18113
    Elég a sima, én azért rendeltem így, mert gyakorlatilag az oldalon ahol rendeltem ugyan az volt az ára, mint máshol az alapnak.
  • whiteskull
    #18112
    Hát igazából engem az eredeti sem fogott meg nagyon. :))

    Nézhető volt, egy estére jó. :))
  • whiteskull
    #18111
    Hehe! Akkor ma te viszed a pálmát. :)))

    Én csak simán rányomtam a linkre. :))))
  • Papa01 #18110
    Emlékmás remake.
    Az a durva, hogy nem a Marson játszódik.. :((
  • whiteskull
    #18109
    Nem. Nálam minden alapon megy.
  • Papa01 #18108
    :))) Ááá, egyébként is szoktuk egymást megtréfálni.. :))

    Shogun: Igen a középsőre gondoltam, az kb egy 1000 drágább.. úgy megvenném.. érdemes ezt szted, vagy elég a sima?
  • sakkay
    #18107
    Látom felétek keményen nyomják!
    Szabin vagyok, hülyére gépeztem magam ma, azt se tudtam elseje van.
  • Papa01 #18106
    Háát hangosan felröhögtem, azért ne aggódj én is kaptam...

    1. A kollégák le cellux-ozták a teámat, miután beleszórtak egy rakás kristálycukrot...

    2. Egy adag Cellux "gömböt" raktak a kapát zsebembe...

    Úgyhogy az illetékesteket, hétfőn nagyon meg fogom vezetni.. :)))
  • Relax99
    #18105
    Akkor jó, engem egyébként sem zavar, hogy milyen géppel lőtök le én már magát a game-t élvezem. Legalább a magyarok elfoglalják a d5 ranglistát, ha már én befértem a 9. helyre (bár a pontokat még megértem, de azt a KPD-t...)
  • sakkay
    #18104
    Te húzod a Vapor x-et Zsolti?
  • Papa01 #18103
  • sakkay
    #18102
    De azért jó volt. Évek óta nem szívattak meg április 1.alkalmából!
  • Papa01 #18101
    About menüpont alatt.
    Ez megy is be a GYIK-be, köszi az észrevételt! :)
  • sakkay
    #18100
    Basszus papa , hogy megszívattál!!!
    Csak rányomtam az update-ra...és nem volt semmi...aztán most jól megnéztem a linket!
  • whiteskull
    #18099
    Nyugi! :))

    Egyrészt az nem valami felemelő érzés, ha egy jobb géppel vagy lepuffantva.
    Másrészt teljesen jó, hogy visszataláltam a kezdetek kedvenc gépéhez, és így nagyobb tapasztalattal tényleg sokkal jobb gép lett.
    Harmadrészt meg az asszony sem tud rávenni olyanra, amit nem akarok. :DDD
  • sakkay
    #18098
    Hol tudom megnézni , hogy melyik patch verzió van fent a ROF-omon? Mert nem töltött le semmit.
  • brendon566
    #18097
    Emlékszem ezt velem is eljátszottátok anno:) Nem hittem volna, hogy tényleg szívesen vezetitek, de azóta, hogy megvan az összes hasonló masina, már értem...mind ugyanaz az élmény élmény:)
  • sakkay
    #18096
    Huu, én Angliából rendeltem, 3. verzió van(tudomásom szerint) Alap, Limited edition(van benne egy-két bónusz) meg az extra (sakk van hozzá\Japán figurákkal\ meg egyéb biz baszok)...nekem a középső van meg.
  • Papa01 #18095
    Köszi a választ! :)
    És jól láttam, a gyűjtői ugyanannyi a CD Galaxisnál mint a sima?
  • sakkay
    #18094
    Nagyon jó, és jó nehézre sikeredett. Habár mindig very hardon kezdek minden stratégiát, lehet azért, de sokan sírnak...nekem meg ez a perverzióm. Gyönyörű ,és nem magyar. De nem gond szerintem.