29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #18579
    Nem emlékszem, hogy Te sokat Tevéztél volna.. :) Egyébként a Pup repülhető most is... :)
    Húsvéti gépvásárlási akció!

    @Zéti mester : Akkor a D2-es jó lesz? :) Vagy másik gép tetszene? :)
  • Gascan #18578
    a netem még mindig ugyan az.. bár mostanában már játszható, mivel eddig a srác nem zárta le a hálózatot..... ami most megy az arma és red orcehstra

    kb. azóta nem repülök online mióta a közös szeróról ki lett tiltva a teve
  • kmarkdev
    #18577
    Egyébként meg mióta is nem repültél velünk online? Jó régóta... Még mindig nincs alkalmas neted, vagy időhiányban szenvedsz?
  • kmarkdev
    #18576
    Ez az első idézet:
    "For some aircraft in the package there will be up to nine items and for some only a single item."
  • Gascan #18575
    mióta tartalmaz a módositás több műszert? :) ha egyet változtatsz is módositasz :)

    melyik első idézetre gondolsz?
  • Papa01 #18574

    Ez olyan mint a A langolierek támadása. című film.. :D
  • kmarkdev
    #18573
    Szerintem rosszul értelmezitek.
    "For some aircraft in the package there will be up to nine items and for some only a single item."
    Ez azt jelenti, hogy 1 géphez 1 műszercsoportot veszel meg, amely néhány géphez kilenc kütyüt tartalmaz, másokhoz csak egyet.
    "We will also offer Field Mod bundles so you can outfit many planes at a time for a reduced overall cost."
    Eszerint meg akcijjjós barkács csomagokat is ajánlanak majd, és felszerelhetsz több gépet is csökkentett költséggel.
    "The cost of the most expensive field modification..."
    A "field modification" simán érthető úgy is, hogy egy gép módosítása. A módosítás meg több műszert tartalmaz, ha egyetértünk az első idézettel.
    És különben is, ha Chewbacca egy wookie, akkor legyen nekem igazam :)
  • Relax99
    #18572
    A Papa bugja nálam is előjött, én át is repültem rajta de nem történt semmi:






  • Relax99
    #18571
    A két kedvenc albatros modellem:



  • Papa01 #18570
    A Rise of Flight project-re gondolok.. LINK a hivatalos fórumon.
  • Papa01 #18569
    Háát, mondjuk én csak néhány eszköz akarok venni... :))

    Nézzétek csak: EZ mi? :))
  • Gascan #18568
    egy dolgot egyszer fogsz megnni.. egy adott gépre.. aztán a másik gépre ha ugyan az a cucc kell megint meg kell venni... a szöveg alapján ez igy lesz

  • Papa01 #18567
    Reméljük a legjobbakat.,, :D Azért remélem, valami hír félét kitesznek..

    Kieg.-ek: Én nagyon bízom benne, hogy egy dolgot, csak egyszer kell megvenni... de meglátjuk mit hoz a jövő...
  • PhantomAss
    #18566
    én is így értelmezem
  • Gascan #18565
    én ezt úgy értelmezem, hogy a "cost of field modification for one aircarft" azt jelenti, hogy egy kütyü kerül majd 1-5 dolcsiba.. nem a bundle csomag

    a bundle csomag külön lesz árazva ami azt jelenit, hogy több ilyen cuccot lehet kedvezményesen megvenni .. de emiatt tuti drágább lesz mint 5 dolcsi
  • brendon566
    #18564
    Zéti ha hazaérsz, gyere már fel ts-re légyszi.
  • Solt
    #18563
    Így már azért más a leányzó fekvése...

    ( kicsit olyan magyar politika szaga van... bemondanak valamit amitől az ember haja égnek áll, majd abból egy kicsit vissza vesznek, és a végén még mi örülünk, hogy a férfi nemi szervnek csak a fele van a szánkba adva... )
  • whiteskull
    #18562
    Így már kicsit jobban hangzik. :)))
  • kmarkdev
    #18561
    Világos az üzletpolitika, de még így is jobb, mintha a sebességmérőért külön kellene fizetni 1$-t az Alba DII-höz, és DVa-hoz.
  • kmarkdev
    #18560
    Most olvastam el igazán a harctéri barkácsról szóló ROF-os anyagot:
    "...You will soon be able to buy these filed modifications in our store. They were created for each aircraft individually, based on already installed equipment and therefore will have different prices. For some aircraft in the package there will be up to nine items and for some only a single item. The cost of the most expensive field modification for one aircraft is currently $5.00 and the lowest is just $1.00.
    We will also offer Field Mod bundles so you can outfit many planes at a time for a reduced overall cost."
    Eszerint repülőgépenként lehet egy csomagot megvenni, mely 1-9 elemet tartalmazhat. A csomag ára 1 és 5 $ között mozog. Tehát gépenként max 5$, de inkább kevesebb. És itt is lesz "bundle" akció.
  • whiteskull
    #18559
    Remélem az aranyerem nem. :DDD

    De szerintem a patch sem, mert kb. 2 havonta jönnek ki vele. :)))
  • Papa01 #18558
    Jah, most én is el vagyok havazva... :( Szerintetek, most péntekre kijön valami? :)
  • sakkay
    #18557
    Marad a ROF persze, de most azért van mit tesztelni.
  • sakkay
    #18556
  • Solt
    #18555
    Clifs of Dover! :D
  • whiteskull
    #18554
    FPS-ekkel mostanában nem játszottam. :))))
  • Gascan #18553
    cod? :)
  • whiteskull
    #18552
    Látom mindenki elfoglalt mostanában. :))))

    Nekem is sürgős nyaralni valóm akadt Balatonon. :)))
  • whiteskull
    #18551
    Látom te is ott voltál. :)))
  • Papa01 #18550
    Az igen! Ezt miből rakéták össze?
  • 2Pete
    #18549
    Ez ugyan off, de nekem nagyon bejött:

  • Papa01 #18548
    Nagyon szép makettek! :)
  • 2Pete
    #18547
    Ide igen...
  • Flandry
    #18546
    tényleg jó képek ;-)
  • sakkay
    #18545
    Nagyon szépek. Direkt csak 1. vh.?
  • 2Pete
    #18544
    Pár kép a Mosonmagyaróvári Makett Show-ról:









    (az előző is)

  • 2Pete
    #18543
  • Relax99
    #18542
    én igen
  • Rolo3
    #18541
    Helló mindenki!
    Valaki lesz ma játszani??
  • brendon566
    #18540
    Köszi szépen!