29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Rolo3
    #18902
    Vagyok Papa!
  • Papa01 #18901
    Vagyok Urak, valaki? :)

    @ Roli, Sakkay: Köszönöm! :)
  • sakkay
    #18900
    Sziasztok, mindig olvasom mi a helyzet. Gratulálok a századhoz!
    Tegnap akartam repülni, de az általam ismert oldalak fent sem voltak. Orosz,meg a japán.
  • Rolo3
    #18899
    Papa innen szedd le a pdf doksit!

    http://portal.zmne.hu/download/bjkmk/bsz/bszemle2010/3/01.pdf
  • Rolo3
    #18898
    Na hali vagytok??
  • Solt
    #18897
    Én sem értem... ha a reklámját meghallom ezeknek, már emelkedik a vérnyomásom. :D

    Mondjuk az azért tény, hogy a csillag sztori mérföldekkel más kategória, mint a vv meg ez a farbatosz nőstényt keres akció... Más kérdés, hogy még így is kritikán aluli... :D
  • Papa01 #18896
    Engem attól is kiver a hideg víz... miért csinálnak az emberek magukból hülyét egy ország előtt? Soha nem fogom megérteni.. :)

    @ Zsolti: Minden rosszban van valami jó.. :))
  • whiteskull
    #18895
    Milyen szerencse, hogy van akik gondolnak szegény pilótákra is. :)))
  • Solt
    #18894
    Meg kezdődik az alekosz puncit keres... :D

    Döbbenet számomra, hogy ezeket ember, hogy tudja végig nézni! :D Mondjuk az a csillag bigyó még hagyján...
  • Papa01 #18893
    Ááá, nem még... :) Van az a Csillag születéses izé....
  • Relax99
    #18892
    Lassan félned kell Papa, vége a Valóvilágnak nemsoká.
  • Papa01 #18891
    Remélem, nincs komoly gondod! :(
    A Portal tippet köszönöm, megnézem! :)
  • DummyBoy
    #18890
    Nem tudom ... igazság szerint nem is a párom rendelte el a légtérzárlatot, hanem én (Csak így sokkal jobban hangzik xD ...) ... most nagyon összejöttek a dolgok :(

    Remélem mihamarabb repülhetek megint, egy reddotos tevét nem hagynék ki az tuti :)

    Meg persze lecsúsztam az akciáról, pedig a kétülésest meg akartam zsugázni ... :(

    De amint rendeződnek a dolgaim, jövök majd :) Csak amikor van egy kis időm (minimális mostanában ...) akkor Portal-ozom (Érdemes megnézni mindenkinek!!!) ... végigtolok egy szobát és annyi ...
  • Papa01 #18889
    Nem irigyellek, én még ma kaphatok azért felszállási engedélyt, ha mindent rendben talál a repvez.. :))

    Tényleg mikor jössz újra repülni velünk?? :)
  • DummyBoy
    #18888
    :) Nálunk is légtérzárlatot rendelt el a légiforgalmi irányítás egy pár napja xD
  • Papa01 #18887
    Oki, köszi szépen!! :)

    @ Roli: Szupernek tűnik, akkor este TS-en, de a repülésvezető kisasszonyt nagyon körbe kell majd udvarolnom.. :D
  • Rolo3
    #18886
    Mindenképp leszek este TS-en mert akarok repülni egy kicsit :D:D:D
  • Rolo3
    #18885
    Meg van benne irodalmi jegyzék de nagyrészt angolból lett fordítva szerintem fasza ennyi infóból meg lehet csinálni szerintem.
  • Rolo3
    #18884
    Még a géptípusok is meg a festésük is!
  • Rolo3
    #18883
    Full magyar és vagy 20 oldal a magyar pilóták is szerepelnek benne mennyi (lgy) meg minden!
  • whiteskull
    #18882
    Én segítek szívesen! :)))
  • Papa01 #18881
    Szia Roli!

    Kösziiiii! :) Angol? :) Este TS-en majd megbeszéljük, mit szólsz? :)
  • Rolo3
    #18880
    Hali Papa!

    Van egy pdf-em erről a témáról
  • DummyBoy
    #18878
    Szerintem érdemes lenne róla pár szó magyarul és angolul (Történelmi háttér, megalakulásának oka, jelmondat ... mint ami a régi multi küldik elején volt :) )

    Valamint a tagok listája :)
  • Papa01 #18877
    A ROF.hu-ra szívesen kitennék a századdal kapcsolatos anyagot! :)
  • whiteskull
    #18876
    Már 4-en vagyunk. :)))

    Egy fél század. :)))
  • DummyBoy
    #18875
    Valakinek pl: felügyelnie is kellene a dolgot (Márkó?), főleg azért hogy bárki (Nem a repülések és a fórum állandó részvevőire gondolok itt természetesen!!!) ne vehesse fel ezt a nevet ...

    Kellene valahová egy lista, (rof.hu?) ahol a század tényleges tagjainak neve szerepel, hogyha valamilyen kölök ezzel a névvel hazárdírozik külföldi szervereken, akkor ne sározzon be benneteket - bennünket :) (Mostanában nem repülök, de lehet újra rágyúrok én is majd :) )
  • Rolo3
    #18874
    Hányan csatlakoztunk eddig???
  • whiteskull
    #18873
    Köszönjük szépen! :))
  • whiteskull
    #18872
    Ennek így kell lennie! :)))
  • Sanyo
    #18871
    Sokkal jobb században és együtt repülni, grat mindenkinek a megalakuláshoz! :)
  • kmarkdev
    #18870
    Egész szépen alakul a század... lassan századírnokra is szükség lesz...
    Beindultak nálam a víziók... Párok alakítása, páros harcmodor választás, gyakorlás, megjelenés egyszerre nagy létszámban valamelyik szerón, és az első 5-ben mindig legalább 3 FK41J-s... :)
  • Rolo3
    #18869
    na kész is van mától FK41j*Rolo a nevem
  • Papa01 #18868
  • Papa01 #18867
    Csak kíváncsi voltam, azt hittem, valami kabala szám... :) Ott volt ahol írtam? Ezt is majd beteszem a GYIK-be.. :)
  • Rolo3
    #18866
    Még erre gondoltam

    FK41J*Rolo
  • Rolo3
    #18865
    lehet,hogy nem lesz a 3-as
  • Rolo3
    #18864
    Az csak úgy jött
  • Papa01 #18863
    Főképernyő Profiles - New, ha jól emlékszem... :) De miért Rolo3? :) Mit jelent a 3?
  • Rolo3
    #18862
    Hol tudom átírni???