29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Fokker
    #19184
    Ha csak hallgatózol, már jobb. Fordulózz csak nyugodtan, aki rád megy arra lecsapok. Ha meg nem látlak, szólok hogy dobj egy sárgát :D
  • Relax99
    #19183
    növekszik a sugárzási szöge, az anód fölött kb1-2 mm-ig érdemes visszareszelni a plexi borítás fejét úgy eléggé nagy sugárban tud megvilágítani
  • sakkay
    #19182
    Megreszeltem a kalapomon' a ledeket, tényleg sokkal jobb így. Csak eddig nem mertem. Nyertem a sötétség előtt 1 órát, annyival jobban érzékeli!
  • sakkay
    #19181
    Az a baj, hogy megy a sok megaszar klón, azt nézi a párom, beszélni szigorúan tilos.
    Meg a gyerek is alszik akkor. De lehet , hogy mégis kellene használnom, legalább titeket hallanálak,meg ha nagy a gáz azért lehet motyognék valamit .
    Bár én nem csak bnz csinálok, mert hamar megunom. 2-3 lecsapás, aztán fordulóharc. Aztán ha túlélem, és elfogy az ellen, megint magasság gyűjtés és bnz.

  • Fokker
    #19180
    Kár hogy nem voltál TS-en, akkor senki nem ment volna neked ;) majd legközelebb.
  • sakkay
    #19179
    9 halálból(fast food) tegnap5-6 ütközésből volt és ráadásul hátulról!
    Majd megfejeltem a monitort úgy megbillent a gép. Nemtom' mi volt tegnap az emberekkel.
    Ja, meg volt egy speciális halál is
  • kmarkdev
    #19178
    Megjött a fiam a hétvégére, este 11-kor már alszunk... sajna most csak szombat este 10-ig, és vasárnap este 8-tól tudok repülni. Jó vadászatot!
  • sakkay
    #19177
    Húú mennék nagyon , de az már késő nekem..viszont mostantól leszek..pár perc.
  • Fokker
    #19176
    Jaéspersze szigorúan BnZ, kötelékben; akár DVIIF-el is.
  • Fokker
    #19175
    Márkó, Sakkay; jöttök ma este 23:00-tól repülni? Fast food lenne a cél.
  • Relax99
    #19174
    Sikerült, újra működik
  • Fokker
    #19173
    Sztem legyél Te a vezér, én mennék a bal oldaladra.
  • Relax99
    #19172
    off:
    Hard reseteltem a htc unit, mert már a betöltött oprendszer, részben tele volt szemetelve, kodekek nem indultak el stb., hard reset után viszont nem bootol, abszolút semmit sem csinál, még a töltést visszajelző led is csak akkor villan fel egy pillanatra ha reset-et nyomok. a bootloader és a hard reset menü bejön. Próbáltam rá a romot is újratölteni, de mindíg 112-es hibakóddal megáll 8%-nál. Több romot próbáltam ugyanezzel az eredménnyel, sőt még másik gépen is. Ha valakinek van valami ötlete, azt megköszönném, nagy a gyanúm, hogy a rom chip távozott az örök vadászmezőkre
  • kmarkdev
    #19171
    Stipi-stopi, lestoppolom az egyik szárnyvéged melletti helyet a rajban, ha Te is benne vagy... :)
  • Relax99
    #19170
    Köszi, hát majd legközelebb.
  • Fokker
    #19169
    Mostantól átálltam Boom 'n Zoom-ra. Sokkal élvezetesebb mint a forgolódás.
  • sakkay
    #19168
    Az a helyzet, hogy ez nagyon így van. Néha , ha már messziről látom, hogy mondjuk egy páros felváltva lecsapkod a lenti bolyra, inkább kemény emelkedésbe kezdek, és megpróbálom az egyiket lesből lecsapni. Máskülönben csak a szerencsén múlik,hogy 4 másodperc egyenes repülésnél ne lőjék szét a fejed. Amúgy szépen kijön az statisztikán ,hogy ki repüli ezt a stílust(jól) mert ugyan nem kap olyan sok pontot, de a k\d arány 8-1 meg ilyesmi.
  • Fokker
    #19167
    Nagyon jó volt a mai, éljen a csapatmunka! :D SEVáztunk Márkóval, kegyetlen jó volt! RedRiot becsatlakozhatnál, így hárman mehetnénk akár 9 ellen is.
  • kmarkdev
    #19166
    Hááááát, Urak, a csapatmunka nem hazudik... Fokker-rel nyomtuk a Fast Food-on S.E.5a-val, és igen jól ment a géppáros légiharc. Nagyon élveztem, köszi, Fokker...
    @Zéti: kár, hogy a balansz miatt a másik oldalra kellett állnod... pilótaként sokat fejlődtél, és nem a te hibád, ha két összedolgozó SE ellen nem boldogulsz... :)
  • Fokker
    #19165
    OK. 5 perc és gyüvök.
  • kmarkdev
    #19164
    Jaja, én leszek
  • Fokker
    #19163
    Lesztek még? 23.00-kor felnézek.
  • Rolo3
    #19162
    ok
  • 2Pete
    #19161
    Jaj...

    Rolo TS?
  • Rolo3
    #19160
    http://www.youtube.com/watch?v=8tvNA5MtV7c
  • 2Pete
    #19159
    Jobb lenne ha nem csúszna a kép a hanghoz, így olyan mint egy gagyi playback...
  • Rolo3
    #19158
    Egy kis szórakozás :D:D
    http://www.youtube.com/watch?v=IlejfA5NCbQ
  • Rolo3
    #19157
    @ Zéti: Repültetek a pályámon mostanság?
    Ha igen : Találtatok hibákat?
  • Rolo3
    #19156
    Helló Urak!
    Bocsi eltűntem mint az aranyóra.
    kicsit sok a meló.
    Mi újság mostanában?
    Lesz ma valaki?
  • Papa01 #19155
    Köszi, ez el kerülte a figyelmemet.. :) Szerintem a 2. szülinapra tartogatják.. :)
  • Relax99
    #19154
    jövőhét elejét ír
  • Papa01 #19153
    Valami készül... :)

    Important Information about 1.019

    Graphics Primer for 1.019


    Szerintem pénteken lesz patch... én meg el lettem irányítva továbbképzésre,,,, :((
  • Fokker
    #19152
    Holap 23.00-kor felnézek Rolo szerverére vagy a fast food-ra.
  • kmarkdev
    #19151
    Én szoktam 23:00 után is repülni, jellemzően a Fast Food-on...
  • Papa01 #19150
    Huh, köszi szépen, én néztem el.. :)
  • Relax99
    #19149
    elzárja a benzincsapot, csak utána az indulás az érdekesebb
  • Her Laca
    #19148
    Ezzel ,hogy állnak meg?
  • Relax99
    #19147
    BMW Megola
    5 hengeres forgó motoros motorkerékpár




  • Relax99
    #19146
    ha igen az már általában úgy szokott lenni, hogy "hú már ennyi az idő" és disconnected
  • Fokker
    #19145
    irigyellek titeket :) a héten 23.00 után még repültök egy kicsit? csak mert 14.00-22.00-ig van meló, így csak késő este tudok csak repülni. bár lehet hogy inkább edzenem kéne más szerókon is.