29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Relax99
    #19744
    De szerintem mostanság mindannyian kevesebbet repülünk. Legalábbis én biztosan, társaságban jobban szeretek,mint egyedül főleg ha ilyen.
  • Relax99
    #19743
    Én szerintem kb 7-től biztosan addig még van egy kis dolgom :/
  • Rolo3
    #19742
    Ki mikortól lesz?
    Csak azért mert előtte kellene repülnöm egy kicsit mert szar vagyok :D:D:D
  • Relax99
    #19741
    Na még Papa kéne
  • whiteskull
    #19740
    Én is este.
  • brendon566
    #19739
    Énis majd este.
  • Relax99
    #19738
    én leszek
  • Rolo3
    #19737
    Jön ma valaki repülni?
    Bár az igazat tekintve 2 hete nem repültem és agyag galamb vagyok szerintem! :D
    Meg mostanság ezt tolom egy kicsit
    http://www.youtube.com/watch?v=AEUazuUBZ4Y
  • Rolo3
    #19736
    Neked is grat Sakkay mester! :)

  • Relax99
    #19735
    Igen, de akkor még minek árusítják upgradet?, két gépért kész rablás
  • sakkay
    #19734

  • feca1229
    #19733
    Rolo, és Sakkay!
    Gratulálok nektek, és sok sikert! :-)
  • Sanyo
    #19732
    A demó már nem annyira demó és úgy szereled fel gépekkel ahogy te akarod.
  • GPx8
    #19731
    Köszi!
  • sakkay
    #19730
    Köszi..
    a demót így én sem értem. Biztos ez?
  • Relax99
    #19729
    Demo-ról jut eszembe, állítólag már gépeket is lehet venni és a kampányt is el lehet érni demo-val, akkor gyakorlatilag minek árulják az upgrade-t és a dobozos verziót?
  • Relax99
    #19728
    Grat!
  • Relax99
    #19727
    Torrent
    (ez is a hivatalos oldalról van)
  • whiteskull
    #19726
    Gratula neked is! :)))
  • sakkay
    #19725
    És a mai napon én is sikerrel leraktam az utolsó vizsgámat a melóhelyen,(5 volt) úgyhogy jövő héten szabi!
  • sakkay
    #19724
    Roli úr, gratulálok!
  • GPx8
    #19723
    Próbálom letölteni az új "unlimited" ROF demót a hivatalos szerverről, de nem nagyon megy. Nincs esetleg valami alternativ link rá?
  • Relax99
    #19722
    Grat!!!
  • Rolo3
    #19721
    Köszi!

    Igen tisztességesen sikerült de lesz még folytatás :D:D
  • brendon566
    #19720
    Gratula!!
  • whiteskull
    #19719
    Gratulálok mérnök úr! :))))

    Nagyon berúgtál? :))))
  • Rolo3
    #19718
    Üdv Urak!
    Bocsi,hogy eddig nem voltam de államvizsgára készültem és sikeres vizsgát tettem tegnap. Mostantól mérnök vagyok! :D
  • whiteskull
    #19717
    Hát gondolom kikapcsolták. Már én se látom napok óta.
  • feca1229
    #19716
    Tudja valaki mi van a Fast fooddal?
  • sakkay
    #19715
    Igen igen..sajnos hamar tetszésüket nyilvánítják a szárnyak.
  • kmarkdev
    #19714
    A D7F zuhanásban sem tudott lerázni... a kiemelést meg nagy sebességnél bármilyen géppel óvatosan csinálom. Nem szeretem, ha tapsolnak a szárnyak :)
  • sakkay
    #19713
    És a zuhanás-kiemelést hogyan bírja??
  • sakkay
    #19712
    Köszönöm.
    Gondolkodik...
  • kmarkdev
    #19711
    Tegnap repültem egy kicsit élesben az új Brisfit-tel, vegyes érzelmekkel. Vadásznak nem rossz, sikerült vele lőnöm Albát ésD7f-et is középszerű pilótákkal a nyergükben. Elég sok bombát is elbír, de mindkét bombázó küldetésem kényszerleszállással végződött, melynek oka egyetlen(!) találat a motorba egy földi géppuskástól. Ráadásul csörömpölő motorral alig jutottam el 1-2 km-re...Talán ha a légvédelem fölé emelkedtem volna, és zuhanóbombázásban először azt iktatom ki... Sebaj, majd ma kipróbálom... Alacsonytámadásra így nem igazán alkalmas, és a légiharccal is vigyázni kell... BnZ, csakis a BnZ.
  • PhantomAss
    #19710
    én egy gtx560ti-t vettem a prohardveren használtan, két év garival, jóval olcsóbban mintha boltból venném
    nem kell aggódnod a gari miatt, ha valami baj van a garipapírt kell csak vinni, senkit nem érdekel hogy ki vette
    egyébként évek óta telefont, szgépet a prohardverről veszek, én nem adok ki azért pénzt hogy zsír új legyen
    az 560ti pedig gyönyörűen viszi a játékot majdnem full grafikán 1920x1080-ban
  • sakkay
    #19709
    Valami chat üzenet az sg., hogy kerestél.. nem értek hozzá.
  • Relax99
    #19708
    Biztos?,nem is emlékszem
  • sakkay
    #19707
    Hú bocsi de most néztem, hogy valamikor kerestél!
    Csak most vettem észre, bocsi.
  • sakkay
    #19706
    Ai-t kipróbáltam, hullottak mint a legyek..szerencsére nagy a mérete(tényleg) a motor felület is hatalmas.
  • feca1229
    #19705
    Tegnap Fast Foodon többen próbálkoztak vele, itt persze nem tudták kihasználni a gépnek az előnyeit, és a társai sem nagyon kisérték őket, meg nem kötelékben repültek! Igy persze hullottak mint a legyek. Én is többet lelőttem belőlük, ha jobban összedolgoznak akkor nagyon nehéz lett volna.
    Nekem úgy tünt ha megsérül a motorja akkor nagyon nehézkessé válik a manőverezése, vagy a lövész elvesztése megint csak nagy gondot okozhat a pilótának! Szerintem nem aza tipikus adok-kapok repülő, gyors lecsapás aztán elhúzni na, az megy neki. A Les hellquinsen ott jobban kilehet használni a gyorsasági és magassági fölényét. pesze az sem árt ha kötelékben van!
    Amúgy valóban nagyon jó és erős gép,legajábbis itt a ROF-ban az.