29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • sakkay
    #19825
    If valaki tud eladó lábkormányt akkor szóljon légyszi'.
    Köszi.
  • sakkay
    #19824
    kár , hogy nem jöttetek!
    Lemészároltunk mindenkit!
    Na jó, azért néha hagytuk magunkat lelőni.
  • sakkay
    #19823
    Fast foodon leszünk, jertek jertek!!
  • brendon566
    #19822
    Valaki lesz ma?
  • sakkay
    #19821
    Visszanyomtam a chat engedélyezést, )bár nemtom' mi az, azért sejtek valamit) úgyhogy működik. Relax, Roli. Ja és csak most vettem észre megint.
  • Papa01 #19820
  • brendon566
    #19819
    Jó volt a tegnapi móka, urak :)
  • brendon566
    #19818
    9-től leszünk, aki tud jöjjön repkedni!!!
  • Papa01 #19817
    Köszönöm szépen, megkaptam, módosítottam! :)
  • brendon566
    #19816
    Köszi:)


    Papa: Elküldtem az e-mailt.
  • Sanyo
    #19815
    Nagyon jó móka géppárban repülni és még nagyobb egy kétülésesben. Szép munka! :)
  • brendon566
    #19814
    Az nagy volt mikor beúsztunk a D7 mellé és agyon lőttem a pilótát...mundjuk majdnem belénk fordult, de összejött.
  • Papa01 #19813
    Gratula nektek! :)
  • kmarkdev
    #19812
    Hétfőn repültünk egyet páros konfigban Mátéval a Fast Food-on az új Brisfit-tel. Én pilótáskodtam, Máté lövészkedett. Ha jól emlékszem 12:3-as pozitív arányt produkáltunk, és néhány remek pillanatot éltünk meg. Gondolok a fordulóharcban Máté által - a maga visszafogott módján - közvetlen közelről szitává lőtt óvatlan verebekre, meg a saját lövészem által leoperált szárnyunkra... :)
  • Papa01 #19811
  • whiteskull
    #19810
    OKé! Majd csinálok olyant is. :)))
  • Papa01 #19809
    Hát ha nem zoom-lok, rá egy üveg is kéne!! :)) Majd ha tudsz (de tényleg nem akarlak nyaggatni vele.. :) Csinálnál egy olyat, hogy a nap odasüt? :)

    Köszi szépen! :)
  • whiteskull
    #19808


    Itt jobban látszik. Egy kicsi bele is lóg belőle a gáz karba
  • Papa01 #19807
    Megvan! :)
    Régi:


    Új:
  • whiteskull
    #19806
    Igyál egy pohár bort! Úgy látni fogod! :)))
  • whiteskull
    #19805
    Pedig ott a képen, amit küldtem. Van egy átlós fekete csík a keverékállító kar mellett balra, amin átmenne a kar, ha végállásig lehúznánk.
  • Papa01 #19804
    Tehát nem látom a különbséget a régi és az új között.. :))
  • Papa01 #19803
    Köszönöm szépen! :) Melyiket?? Én tisztára elszomorodtam, h rosszul fordítottam, mert nem találom! :)
  • whiteskull
    #19802
    Elküldtem a képet. Tényleg keresztez egy drótot a gázkar. :)))
  • whiteskull
    #19801
    Mindjárt nézem a gépet. :)))
  • Papa01 #19800
    Nincs mit! :)
  • SgtChris
    #19799
    Óóó...köszi... Pedig böngésztem ezt az oldalt...
  • Papa01 #19798
    Szia!

    EZT ismered? Tegnap kipróbáltam, és szépen be lehet állítani, hogy még a Aldiss-ban is középen legyen a célkör.

    @Zsolti : Köszönöm szépen! :)
  • SgtChris
    #19796
    Üdv! Segítsetek! Azt hogy lehetne megcsinálni, hogy be tudjam állítani egy pontra a kabinnézetet, ami lövéshez lenne jó, ezt egy gombra konfigurálni, és ha harcra kerül sor, azt benyomva egyből arra váltana a kép. Mert most hiába van 3 célkeresztem (Albatros DV), de mégiscsak vaktában puffogtatok...
  • whiteskull
    #19795
    Este megnézem. :)))
  • Papa01 #19794
    Zsolti bácsi, ha van időd és kedved a régi verzióban meg tudnád nézni, hogy a Triplane gázkarjának mozgásakor nem keresztez valamit? Talán a huzalokat.. :)

    Köszi szépen! :)
  • Papa01 #19793
    Oki, köszi szépen.. igen vártam már a szabit :)
  • whiteskull
    #19792
    Akkor egy kicsit kipihened magad, és lesz mit olvasnod. :))))

    Persze.
  • Papa01 #19791
    Nem is az, most is vietnami cikksorozat van benne... valahogy nem volt rá, időm, kedvem, nem is tudom. :)

    Zsolti azt még megnéznéd, az N28-ban, hogy a jelölt műszeren a az 1019 előtt ugye fordítva vannak a számok?



    Tehát a 0 van hátul. :) Mert elvileg úgy volt a rossz. :)
  • whiteskull
    #19790
    Én is azért hagytam abba a vásárlását évekkel ezelőtt, mert nem nagyon találtam benne sok újdonságot. De idén újra kezdtem, és szerintem a kihagyás miatt is egész tetszik. Minden oldalt elolvasok, még majdnem a reklámot is. :))))

    Szerencsére kevés van benne. :)))
  • Papa01 #19789
    Az a durva Zsolti, hogy néha azt érzem, feleslegesen veszem meg mostanában, mert csak átlapozom, és teszem is a polcra. Egyébként vigyázom rájuk, de nem köttetem be őket.
    Emlékszem még elsős gimis voltam, és a töri tanárom kölcsön kérte. És úgy hozta vissza, mint amit a kutya szájából húztak ki.. tiszta gyűrött volt, voltaképpen hengerbe csavarva adata vissza.. többet se adtam neki oda egyet sem..
  • whiteskull
    #19788
    És olyan szemem fénye dologként őrzöd?
  • Papa01 #19787
    Oki, köszönöm szépen! :) Elég sok van meg, de nem mind, kb két-három évfolyam hiányzik, mikor fősulis voltam és ebből kifolyólag csóró, nem vettem egy ideig. :)))
  • whiteskull
    #19786
    Természetesen. Még van egy kis dolgom a friss Aranysas feldolgozásával, de utána megnézem. :)))

    Tényleg! Neked megvannak a régebbi számok?
  • Papa01 #19785
    Zsolti ha lehetséges, megnéznéd, a régi verzióban, hogy ha légi harcolsz egy N28-as ellen, a pilótafülkéből látszik az ellenséges N28-as szélvédője?

    Persze, ha csak nem gond.... :) Köszi! :)