29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Relax99
    #20147
    Grat.

    Most látom a saitek már adott ki ilyet is:


    Valahogy nem értem mivel tud többet, hogy 20k-val többért adják. Lehet hogy szimulálja a törést is ?
  • Papa01 #20146
    Gratula a pedálhoz, tuti, hogy sok örömöd lesz benne! :)

    @Fokker : Mivel repülsz mostanság? :)
  • sakkay
    #20145
    Ja, durván.
  • sakkay
    #20144
    Fél óra repülés után kifolyik az agyam. Nagyon dúrván igényli a kapacitást az állandó koncentrálás. Kicsit belém ivódott a csavargatás.
  • sakkay
    #20143
    Rof is megoldva..basszus nagyon állat ruddel-al, de biztos kell egy hét míg megszokom.
    1. Nagyon hamar elfelejtem harc közben,aztán csavarom a joyt mint állat
    2.figyelem mit csinálok a joy-al és próbálom lekövetni lábbal
    3.Ha viszont sikerül olyan telitalálataim vannak , hogy el sem hiszem.
  • sakkay
    #20142
    Clod-nál megoldva. A Rof menüje más sajnos. Az usb csatlakozás keveredett be.
  • Relax99
    #20141
    Az nem lehet a baj, hogy már előzőleg beállítottad a joyt és most hogy mellette még pedál is van azt veszi elsődleges eszközként? Csak újra kell beállítanod az irányítást szerintem.
    (Legalábbis nekem ez szokott lenni a gond, ha 1-nél több kontroller van a gépbe dugva)
  • sakkay
    #20140
    Átrakom az il2-re is.
  • sakkay
    #20139
    Srácok gyors segítség kellene!
    Vettem egy saitek pro flight ruddelt, és van egy evo force joy-om. Na most a ruddel faszán működik, (sőt a Clod-ban még a joy-tól is átvett pár mozgást), a joy viszont csak remeg, de nem működik rajta semmi! Fel van ismerve mind a két cucc a win alatt jól is működnek. De a szimekben összeakadnak!
  • Fokker
    #20138
    Tegnap csak offline repülgettem. Piszok béna vagyok még.
  • Papa01 #20137
    Bocsi urak, ma sajnos nem tudtam feljönni, egy jó barátom volt itt, akivel nagyon rég találkoztam. :)

    Azért a rof.hu-t és a fórumot megmutattam neki. :D

    Ti repültetek?
  • sakkay
    #20136
    Tán este meki'',de az sem biztos.
  • Papa01 #20135
    Én sajnos ma nem hiszem.. :( De holnap leszek.
  • kmarkdev
    #20134
    Helló, Urak, lesz ma valaki?
  • Papa01 #20133
    Ez hasonló ahhoz, amit múltkor linkeltem.. :)
  • Relax99
    #20132
    Ez a bug is egy élmény lehet :D
  • Fokker
    #20131
    OK, megyek!
  • Papa01 #20130
    Grat. az új karidhoz, csütörtökön, este megint lesz közös repülés, úgyhogy gyere majd! :) A Bristol nagyon fog tetszeni! :)
  • Fokker
    #20129
    nakérem. felraktam a videókarit, minden OK. mostantól már tudok repkedni. megvettem a bristol fightert, mindjárt ki is próbálom. a héten és jövő7 elején szabin vagyok(itthon), úgyhogy be kell hoznom a lemaradásomat.
  • sakkay
    #20128
  • Papa01 #20127
    22:00 előtt fejeztük be egy kicsivel, jó volt, kár h nem voltál! :) (És bocsi, h téged külön nem hívtalak! :) )
  • sakkay
    #20126
    Mire átnéztem ts-re, már nem voltatok.
  • Papa01 #20125
    Nincs mit, remélem, jól vagytok! :) Hátha, legközelebb összejön.. :)
  • DummyBoy
    #20124
    Köszönöm a meghívást, én mostanában nem hogy nem repülök, nem is ülök gép előtt ...

    A mai-holnapi napok amúgy sem jók, Kedvesen 4.30-kor kel, szóval időben szunya van ...

    De jó lenne már ... csak lusta vagyok előpakolni :)
  • Papa01 #20123
    Na szuper, egyébként is rég dumáltunk! :)

    Hátha, Márkó és Fokker urak is fel tudnak nézni! :)

    Dummy, Te is rég repültél.. nincs kedved feljönni? :)
  • whiteskull
    #20122
    Szerintem menni fog. Mostanában nem jutottam gép közelbe. :)))
  • Papa01 #20121
    Zsolti, Peti, Ti nem jöttök fel?
  • Papa01 #20120
  • brendon566
    #20119
    és én
  • Relax99
    #20118
    én
  • Papa01 #20117
    Urak, holnap host-olok, ki jönne majd fel? :)
  • sakkay
    #20116
    Igen pont veled beszéltem, hogy szerintem a célzásban sokat segítene mert a joy-on már ormótlannak érzem.
  • Papa01 #20115
    És hamarosan átkerül igazi pedálra... :)
  • brendon566
    #20114
    Pénteken ecsetelte hosszabban Echo, h mennyire fontos, leginkább célzáshoz. Sok embernél látott már fejlődést ez által, meg a RoF top pilótáknak is van. Legjellemzőbb a CH. Pontosságát emelte ki. A Sai tartósságban remekel.

    Magam részéről csak élmény szempontjából tartottam fontosnak, de ha ő mondja h számít akkor nem vitás.
  • sakkay
    #20113
    Igen olyan már nekem is volt. A joy-on van láb kormány.
  • Papa01 #20112
    Igen nagyon... :) Egy példa: Biztos jártál már hogy ellőtték a magasságidat.
    Nagyon nagy élmény, amikor lábbál és és a gázkarral játszva hozod le a gépet. :)

    Háát, Peti és Máté mindig levasal.. :)
  • sakkay
    #20111
    Mindig ezt mondod, pedig nagyon jól repülsz. Szóval bejött.
  • Papa01 #20110
    Alapjában véve, én azért vettem, mert igazából is használják... :) Nem kellett sok idő a hozzászokáshoz, de tudod, én nem vagyok valami nagy szám pilóta.. :) De nem bántam meg, h beruháztam rá. :)
  • sakkay
    #20109
    Na én is ezt választottam. Sokat javított a repülésen? És hamar hozzászoktál.
  • Papa01 #20108
    Saitek Pro Flight