29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #20187
  • brendon566
    #20186
    Ez megbocsájtható.
  • sakkay
    #20185
    Nagyon mentem volna, de sajnos kötelességből, aljasul,előre megfontolt szándékkal..le kellett ittasodnom.Halkan jegyzem meg elég jól sikerült. Jó párszor lektoráltam.
  • Papa01 #20184
  • brendon566
    #20183
    jöttök páran lőni??? tarthatatlan ez az állapot!!!!!!!...
  • Relax99
    #20182
    Egy dokumentum film Richthofen-ról, sok képet, felvételt tartalmaz. (Német tudás szükséges)
  • Papa01 #20181
    Köszi Peti! :)

    Te tényleg egy filmlexikon vagy! :)
  • 2Pete
    #20180
    Egy kis kiruccanás.
  • Papa01 #20179

    Kiteszem majd ezt is!! :) Ez a film rémlik valahonnan.. Nem tudod mi volt a címe?
  • brendon566
    #20178
    :DDD ezért megérte az összes alkalom, amikor lelőtt...
  • Relax99
    #20177
  • Papa01 #20176
    Köszi a vidit, nagyon hangulatos! :)
  • sakkay
    #20175
    Basszus pár perccel előtted néztem fel ts-re,meg ide, sehol senki. Azóta fast foodostam''. Most hagytam abba miután 2 saját(oldal) rammal kicsit felhúztak. Sajna mindig vannak olyanok akik nem fogják fel azt, hogyan kell csapatban repülni.
  • Relax99
    #20174
    Ezt ismeritek?
  • brendon566
    #20173
    Lesz ma valaki?
  • Papa01 #20172
    Dedikált szerverről lehet ban-onlni, nem egyszer volt alkalmam tesztelni Sanyo szerverén... :)))
    Hostoknál valóban csak szavazni van mód.

    Szerintem, amíg bárki leszedheti és telepítheti a skint, addig nincs miről beszélni.. ha pedig sajnálja, akkor ne tegye be a puplic-ba.. :)

  • Relax99
    #20171
    onnan se igazán, mert nincs normális admin rendszer csak szavazni lehet.
    pedig szerintem pont az lenne a lényege, hogy mondjuk felmész bárhova, pl. hq-ra és tudod kikkel repülsz, vagy kivel harcolsz előzetes megbeszélés, vagy ts nélkül is.

    (lehet szavazni is róla)
  • Papa01 #20170
    Én inkább a yes felé hajlok.. amíg ezeket bárki letöltheti és használhatja, nincs értelme ez ellen küzdeni, főleg más szerverén.. A sajáton más a dolog , mert onnan ki tudja bannonlni.
  • Relax99
    #20169
    Personal Skin-ek megosztásához ti mit szóltok. Én privátra szavaztam, mert legalábbis nekem olyan, mintha az arcom lenne, ez alapján ismerhetnek fel más pilóták, ha ezeket bárki repülheti akkor hitelességüket vesztik.
  • Papa01 #20168
    Most nekem elég sok melóm lett, kivételesen, ma repülte egyet Petivel, FC2-őztünk, egész jó volt! :)
  • Relax99
    #20167
    Kezdünk nagyon kihalni nem tetszik ez nekem
  • sakkay
    #20166
    Szerintem mennie kellene.
    És nézzél körül a honlapjukon,szerintem a letölthető tartalmaknál találni fogsz.
  • sakkay
    #20165
    Csodálkoztam is , hogy mi történhetett.
  • Relax99
    #20164
    Srry sakkay elment a netem mostanáig
  • Feró Flex
    #20163
    Szeva mindenki.

    A caimpaign carirer mod csak onlányban megy?Mert azt figyeltem meg hogy netkapcsolat nélkül nukú ez az opció csak a sima kampi és bal oldalt az ezüst légcsavar jelvény sincs ott.Sajna nekem nincs folyamatos netem,meg aztán kicsit furcsa ez az off-online bejelentkezés.A szim viszont nagyon JÓ és édekes.Honan tudok plusz missönöket és campikat letőltení olyan IL2-s mintára?

    köszi
  • Relax99
    #20162
    Igen, én is leszek este.
  • brendon566
    #20161
    Akkor ami engem illet, este leszek (talán 8-tól, legkésőbb 9-től).
    Egyszer-kétszer lesek fel ts-re, de nem látok senkit.
  • sakkay
    #20160
    Mi ez a nagy halál mostanában skacok????
    Megjelent pár új(vagy csak nekem) lehetőség is a hostok között. Van , hogy egész komoly tömeg van fent. Olyasmik Máté, amiket hiányoltál.
  • 2Pete
    #20159
    Ha van valakinek nagyon sok felesleges pénze,akkor ajánlom figyelmébe:
    Modellek
  • Relax99
    #20158
    Köszi
  • Relax99
    #20157
    Hát én távolabbról mindig azt hiszem rá, hogy egy nagyra nőtt seVa
  • Fokker
    #20156
    próbálgattam a Bristol Fightert. kicsit olyan mint a SeVa. aztán egy kis DVIIF.
  • sakkay
    #20155
    Pár érdekes dolog ruddel téren.
    Lehet azért, mert a joy-om ruddel(csavarás) része nagyon el volt kopva, De most látom csak a lábkormány igazi lehetőségeit,a repülésben. Ahol a joyom elkezdődött, az kb a most általában használt rész egyharmada. Ez a durva.
    A másik meg az, hogy 2 óra repülésel eredményesebb vagyok ai ellen, Camellal, mint a szeretett d7f-el. És a pilóta hibákat is beleszámítva.
  • sakkay
    #20154
    Marha érdekes. Kipróbáltam lábkormánnyal más gépeket is. Pl. Camelt. Nagyon fura, hogy sokkal hamarabb kigyújtja az ellent,mint a fokker. Nem placebo, konkrét teszt. 7 lelövésből,tömegcsatában4 kigyulladás.
  • Papa01 #20153
  • sakkay
    #20152
    +20-ért??Hát milyen fém az titán??
  • Papa01 #20151
    Lehet nem gagyi műanyag, hanem fém.. :))
  • sakkay
    #20150
    Talán force verzió? Máskülönben nem érteném. A pro flight is már max pontos, úgyhogy abban már nem lehet fejlettebb.
  • 2Pete
    #20149
    Ez esetleg?
  • Relax99
    #20148
    off:
    Valaki esetleg tudna segíteni, hogy honnan tudok fsx-hez gépeket letölteni, elsősorban egy jó p-38 érdekelne