29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Relax99
    #20588
    kár, nekem működik nappal is esetleg akkor szokott zavaró lenni, ha valamin visszacsillan mögöttem a fény, ir ledeket használsz?

    én egy vx-1000 kamerát használok, floppy mágneslemezéből vágtam rá egy korongot sötétítésnek, szoftveresen is levettem a fényt amennyire lehet és nincs gond vele.
  • sakkay
    #20587
    8 körül voltam. Az a baj csak ha sötét van , akkor tudok repülni. Freetrack.
  • brendon566
    #20586
    Holnap tudok majd lenni, delelott,meg delutan is valameddig.
  • Relax99
    #20585
    olyan fél 10 körül jöttem fel ts-re:(, de sajnos a rof szervere már megint kínlódik.
  • sakkay
    #20584
    Voltam 1 órát,néztelek ts, nem volt senki.
  • Relax99
    #20583
    Többi lovag nem akar repülni?:/
  • Relax99
    #20582
    ugyanolyan 4870 mint eddig, 4 hét alatt sikerült egyet keríteniük érdekes módon pont akkor, mikor már előző nap megbeszéltem velük,hogy cseréljék le egy 6850-re micsoda véletlen :D
  • sakkay
    #20581
    Milyen kártyád lett?
  • sakkay
    #20580
    Nem ígérem, de ha rajtam múlik igen..
  • Relax99
    #20579
    Lecserélték a kártyámat végre, úgy néz ki egyenlőre, hogy teszi a dolgát, valaki lesz este?
  • Relax99
    #20578
    Több mint 15 részes!

  • brendon566
    #20577
    Koszonom szepen! :) nem lelem az ekezetet telon...
    Amugy bitang lett az SE! nem zavart de sokkal jobb lett.
  • Relax99
    #20576
    Boldog névnapot Máté!
  • sakkay
    #20575
    Köszi!
  • Sanyo
    #20574
    Megjelent az 1.021b hotfix.
  • Relax99
    #20573
    Igen, az kifejezetten tetszik,hogy még a motort is, mert a legtöbb replikába, azért nem eredetinek mondható motor van, márpedig az volna a szíve neki, anélkül nem az igazi, legalábbis ez az én véleményem.
  • Relax99
    #20572
    Oh azt elfelejtettem nekem is Máté küldte, nem plagizálok :P
  • Relax99
    #20571
    Ezt a videót valószínűleg ismeritek, de azért egy kis visszatekintésként, még a grafikára is, hogy mennyit változott +, hogy milyen fizikai modellt csináltak Jason-ék, szerintem azért az Il elbújhat, a béka.., de jó mélyre


  • feca1229
    #20570
    Szerintem komplett gépeket épitenek.Meg miegymást...
    A walkaround az Albáról fantasztikus, most látom csak milyen szépen és élethűen csinálták meg a ROFot!
    Nagyon sok érdekes dolog van ezen az oldalon.
  • Relax99
    #20569
    ennyit a harrier-ekről
    kár, hogy a leszállás nem sikerült neki tökéletesre.
    Viszont, a rof motorjával szerintem lehetne egy sandbox tervezőt is csinálni, ahol megépíthetnéd a saját géped, te terveznéd a szárnyat stb., szerintem kivitelezhető lenne, ha már a levegőt megcsinálták, hogy közegként viselkedjen, legalábbis nekem tetszene :D
  • Relax99
    #20568
    Nekem új, köszi, ha jól látom még a motorokat is újjáépítették?
  • feca1229
    #20567
    Üdv Mindenkinek!
    Lehet valakinek még új ez az oldal pl: nekem, de nagyon fasza!
    http://thevintageaviator.co.nz/
    Aki már ismerte attól elnézést kérek.
    Szép estét mindenkinek!
  • sakkay
    #20566
    Ez kurva jó!! Imádom az ilyen teszteket!
  • Relax99
    #20565
  • brendon566
    #20564
    okés, az is valami:)
  • sakkay
    #20563
    Lehet én leszek, de az is lehet, hogy csak ts-en. Szét irtottam magam a mai napon, úgyhogy alig élek.
  • brendon566
    #20562
    Ma Este jöhetne valaki:) leszek ts-en. Van ma tréning Zéti?
    Vagy a forradalom megtörte a rendszert? :D
  • Relax99
    #20561
    Sok a dolguk az embereknek :/ én fastfood-tól inkább agyf*szt szoktam kapni. Hq-n meg nem szeretek egyedül fél órákat portyázni+ jobb szeretem ha valódi pilóta ül a gépben, nem pedig ai, így mostanság én se nagyon repülök
  • sakkay
    #20560
    Na mi a túró van itt??? Már várom , hogy hamar sötétedjen, aztán akkor nem csak későn és pont családi csúcsidőben' tudok(nék)repülni. De ettől függetlenül nagy halál van mostanában.
    Még egy kampányt is elkezdtem. Tényleg nagyon fasza, csak szegíny ai egy nagy kalap fos. Az a fránya fast food egy igazi killert' csinál az emberből!
  • Papa01 #20559
    Köszi! :)
  • Relax99
    #20558


    Battles of War part 3
  • Papa01 #20557
    Nincs mit! :)
  • brendon566
    #20556
    Köszi!
  • Papa01 #20555
    Onnan való ez a kép is.. :)
  • Papa01 #20554


    Forrás- Elég jó kis topic-nak tűnik...
  • brendon566
    #20553
    Valaki tud nekem mondani Delfinhez egy ideális emelkedési sebességet?
  • brendon566
    #20552
    Peti, jössz még vissza? vagyok
  • whiteskull
    #20551
    Akkor nem fogsz csalódni benne! Egyébként tényleg jó. :)))
  • feca1229
    #20550
    Amit most használok annál sem érezni, hogy milyen erövel húzom,mert mindig ugyanakorra a rugóerő,tehát nagy veszteség nem érhet.
    Nekem is a külön gázkar, meg a sok gomb és tekerő keltette fel az érdeklődésem!
  • whiteskull
    #20549
    Én imádom, de vannak hátrányai is. Igazából nem érezni, hogy meddig húzod a botot, mert minden állásban ugyanakkora a rugóerő. A gázkarja az hiba nélküli. És a sok gomb és tekerő is jól jön. Ja és nálam kb. 6-7 éve működik hiba nélkül. :)))