29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #21319
    Ööö, vagyis inkább, nem minden YT vidit nem enged címsorból beszúrni.. :)
  • Papa01 #21317
    Urak, sajnos úgy néz ki, hogy jelenleg YT videót címsorból másolva nem lehet beszúrni.

    Ami biztos, hogy jó:
    A YT videónál Megosztás - Beállítások - bepipálom a hosszú linket és azt a kódot másolom ki, majd illesztem be.
  • Papa01 #21316
    Értem, köszi, nagyon profin megcsinálták! :)
  • Sanyo
    #21315
    Nem vagyok biztos benne, de a légi felvételek a Howard Hughes féle Hell's Angels és a Dawn Patrol c. filmből valók.
  • Papa01 #21307
    4:30-től nagyon jó repülős felvételek láthatóak, Richtofen-ről is.
    Szerintetek, a légiharcok valódiak?

    LINK.
  • Papa01 #21305
    Előrendelhető a Halberstadt CL.II-es repülőgép!
  • Papa01 #21304
    Nincs mit! :)
  • Sanyo
    #21303
    Kösz Papa. :) Halberstadt CL.II előrendelés.
  • Papa01 #21302
    Örülünk.
  • Papa01 #21301
    Örülünk, Vincent?
  • otiq
    #21300
    Az új nvidia 290,36 beta driverrel már nincs textura hibám. Ha esetleg másnál is előfordult.
  • Relax99
    #21299
    Woot
  • kmarkdev
    #21298
    Na, fiúk, lányok, módosítottam a tavas küldetést. Bepakoltam az összes vadászt, kipakoltam az összes többülésest. Meg újra is indítottam.
  • Sanyo
    #21297
    Mindjárt.
  • Relax99
    #21296
    Ó újra kéne indítani szervert, tegnap délután már elég érdekes dolgokat művelt
  • kmarkdev
    #21295
    Kösz, Papa, de Te is tudod, hogy időnként milyen körülményes az irogatás. Egy fél óra alatt TS-en keresztül simán kaphatnék egy gyorstalpalót. Mindegy, úgyis be kell pakolnom az új repcsiket a tavas küldetésbe, talán látok ott pár okos dolgot.
    Apropó, van abban N17? Ha nincs, akkor lesz, mert sokat módosítottak a rep. modellen. Most már méltó ellenfele az Albánkak és Pfalznak, szóval gatyát felkötni!!! :)
  • kmarkdev
    #21294
    Még nem próbáltam, de köszi az infót, ma este megnézem.
  • Papa01 #21293
    Márkó, esetleg ITT próbáltad? Hátha tudnának válaszolni.
  • Relax99
    #21292
    épületekhez hidakhoz stb.
    a data/templates mappában vannak, így nem kell újraépíteni a városokat, hídakat bepakolni ilyesmi.
  • kmarkdev
    #21291
    Milyen template-ket?
  • kmarkdev
    #21290
    Persze, hogy írtam!
  • Relax99
    #21289
    Márkó te a template-ket hogy sikerült betölteni? én akárhányszor betöltöm úgy lefogja a gépet hogy használhatatlanná válik az editor
  • Papa01 #21288
    Ok, köszi! :)

    @ Márkó: Privit írtál neki?
  • kmarkdev
    #21287
    Oké, csak valaki kerítse már elő DummyBoy-t!
  • Solt
    #21286
    Nem... ahhoz elég a tápod! ;)
  • Papa01 #21285
    Bizony, most lesz már 3 éves, nyáron... :) Ahhoz is kevés a tápom?
  • Solt
    #21284
    :)

    Sokkal... majdnem a duplája... ( i7 mellé már dukálna a váltás! :) )
  • Papa01 #21283
    Köszi a választ, most vettem észre! :) Az sokkal gyorsabb, mint a 4890-es? :)
  • Papa01 #21282
    Márkó, EZ hasznos lehet, sztem.. :)
  • sakkay
    #21281
    Na igen...és még valami nagyon érdekes -nemtom',hogy hívják a német kétülésest, de multiban iszonyat nehéz lelőni..ai-nál meg pár lövés. Többször megfigyeltem már, de tegnap konkrétan néztem. Egy pup kilőtte az összes lőszerét(neki meg a motorja közben szétment), aztán jöttem én..még kb 3-400 lőszert belelőttem mire leesett. Nagyon durva. Igaz főleg a törzsbe, de nagyon közelről.
  • brendon566
    #21280
    Köszi Peti.
    D7 et nem említik, de lehet sunyiban is elkövetnek dolgokat... sokszor volt már erről szó. Én nem hiszem, de nekem is feltűnt már egy-két apróság.
  • kmarkdev
    #21279
    Fú, hogy a Nieuport 17-es mennyit változott! Simán lefordulja az Alba DII, DIII, DV-öt! Csak ügyesen követni kell őket, amíg földközelbe érnek, és elfogy a pówer. Az N17 jobban tartja a sebességet fordulóban. Vettem hozzá Field Modokat, és az Aldis-szal igen jól lehet célozni...
  • 2Pete
    #21278
    Itt...
  • brendon566
    #21277
    Kerestem 1.22 ről részletes leírást de nem leltem :(
  • brendon566
    #21276
    Sajna nem vagyok mindíg gép előtt ha ts-en vagy akár szerveren vagyok.
  • sakkay
    #21275
    Húú ez nagyon szép kis csata volt. Tegnap repültem hahóztam is neked ts-en, de nem reagáltál. Mondjuk tényleg csak egyszer próbáltam. Egy kicsit repültem, és tuti, hogy a d7f-nél a magassági gázt érzékenyebbé tettek.
  • brendon566
    #21274
    Hja nézet váltás azért nincs, mert utána ha visszaváltottam fülkére, full zoom jelentkezett, amivel nem tudtam mit kezdeni.
  • brendon566
    #21273



    Az újra modellezett n 17 ről egy kis videó, hogy viszonyul egy közepes német géphez (mostmár) Eddig tényleg vért kellett izzadni, s nem lehetett hibázni. Ha megoldanák hasonlóképp az összes gépet, az nem lenne rossz...



    Meg egy kis móka (de keményen küzdünk habár lehet nem úgy látszik)
  • Solt
    #21272
    Na ez igen!!! :D
  • 2Pete
    #21271
    Akkor neked ezt...