29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • brendon566
    #22082
    Sajátos...köszi szépen!!!!
  • Papa01 #22081
    Ok, köszi, várom. :D
  • Relax99
    #22080
    Ja ami kimaradt, ha kell tudok letöltő linket adni
  • Relax99
    #22079
    OFF:Aki szereti az ügyességi logikai játékokat, kicsit morbid de nekem tetszik 70Mb az egész Papa szerintem neked is megéri kipróbálni ha a portált élvezted(bár lehet hogy a billentyűzet annyira nem fogja szeretni)/ON

  • Solt
    #22078
    Ha esetleg a megvételén gondolkoznál, előbb próbáld ki a tört verziót, mert valami elvetemült programnyelven írták, és eléggé zabálja a gépet... Van itt SG-n topikja...
  • Fokker
    #22077
    na ez már Szimulátor! nem hallottam még róla, de nagyon megtetszett.
  • Papa01 #22076
    Az a nem semmi.. :(
  • Gundark 1 1
    #22075
    Az a baj hogy csak találgatni tudunk ilyenkor. Lehet hogy még elmegy 3 évig de lehet hogy már ma délután megköszöni az együttműködést. Azt gondolnám hogy amikor tudod vidd el szervizbe vagy keress egy másikat. Ha valamiért túláramot ad le akkor több a kárt csinálhat. Nem rémisztgetni akarlak, de láttam már sok mindent. Lehet hogy egyszerűen csak megáll és kész. Akkor csak kellemetlen. De ha elviszi magával az alaplapot... Bár a rekorderemet nem tudja majd túlszárnyalni. Az 4 éve volt kb, egy passzív hűtéses Radeon. Úgy megolvadt az egyik alkatrész (már nem lehetett megismerni hogy mi volt az) hogy szó szerint lángolt a nyák :) Persze nem tűzvész volt de ekkor is mellbevágó nyilt lángot látni a házban :)
  • Papa01 #22074
    Értem. Szerinted meddig bírhatja még?
  • Relax99
    #22073
    hát akkor valószínűleg a kondik kezdenek kiszáradni
  • Papa01 #22072
    Köszi a választ! :)
    Kb, 5-6 éves, nem mai csirke. :)
  • Relax99
    #22071
    Hát Papa nehéz ez így, lehet, ahogy Gundark mondta az elkók kezdenek kiszáradni, vagy tekercs ami a jobbik eset, vagy bármi más ami picit meglazult és berezonál.
    Legjobb az, ha szétszednéd vagy elvinnéd szervízbe aztán ők megmondják, kb mennyi idős?
  • Papa01 #22070
    Ez azt jelenti, hogy elpukkanhat a táp? :((
  • Gundark 1 1
    #22069
    Eléggé. valamelyik kondi kezd kimenni. CSak kérdés hogy melyik. Próbáld meg teljesen áramtalanítani. Hátha csak túltöltött. Ami elvileg nem lehet :) de ez itt az informatika a lehetőségek hazája :)
  • 2Pete
    #22068
    Nekem se működik. A letöltésnél lehet valami gubanc.Megnéztem a dogfight mappát és csak a .list és a .mission file-ok vannak meg, de 0 kb mind a kettő. Neked azért megy mert megvannak a file-ok.
  • Papa01 #22067
    Urak, szerintetek az gáz, hogy a tápból nagyon halk zúgást lehet hallani, (nyilván nem az üzemi hangjára gondolok.. :D)? Kikapcsolt állapotban is hallható. De nem cicereg.
  • kmarkdev
    #22066
    Nekem sikerült csatlakozni, és repülni is. De úgy tűnik, kevés lesz a szerver ehhez a küldetéshez... A ballonok eltűnnek-megjelennek, a díszlet repülőgépek dettó, a géppuskások nem tüzelnek...
  • sakkay
    #22065
    Én mostanában összeakadtam párral.Ami bejött:
    Ha mással küzd, és a lövész rá figyel..
    szemből-nagyon jó, de ne az ő szintjéről...
    és a magasból lecsapás is jó,de csak egyszer..nem lehet a lövész miatt magassági harcot csinálni.
    és amit te is írtál a lövész holtteréből..ami nem könnyű,de nem lehetetlen.
  • Solt
    #22064
    Buszban ülök szinte egész nap, de még meló után is élvezet menni vele pár kört! :))
  • Gundark 1 1
    #22063
    Ez lenyűgöző :)
  • Relax99
    #22062
    Van egy kis gáz a szerverrel, amint fel akarunk lépni Mátéval egyből rof.exe hiba
  • Solt
    #22061
    OMSI

    Na ez buszszimulátor! Buszosként mondhatom, hogy ilyen vezetési élményt még egy játék sem adott... a fizika, a gyorsulás, a féktávok, az irányítás, a hangok... zseniális! :)

    Tökéletesen kezeli a trackir-t, a G25-t... figyelni kell a fűtésre, hűtésre, szinte minden kapcsolható, él a műszerfal, stb! Ha bírod az ilyeneket, mindenképpen ajánlom kipróbálásra!
  • brendon566
    #22060
    tapasztalatom szerint nincs jó taktika, ne maradj sokáig egy helyben hozzá képest ha lát a lövész, ennyi. De amiket mondtál,bevált dolgok.
  • Gundark 1 1
    #22059
    Ja jó lenne csak melóban vagyok :) Karbantartás :)

    Még egy kérdés: A felderítők (vagy hívjuk őket nehézvadásznak? :)ellen mi a jó taktika? Eddig három összecsapásból kétszer jobb esetben motortalálatot kaptam. Messziről és alulról? Vagy gyorsan és felülről?
  • Relax99
    #22058
    Arra a rof borogatás az igazi :D
  • Papa01 #22057
    Én most egy fejfájással küzdök.. :(
  • brendon566
    #22056
    Mindenestetre most kéne egyet repülni a RoF-al, ami szintén megvan, s qrva jó is.
    Valaki kedv? Vagyok téesen
  • Gundark 1 1
    #22055
    Engem inkább a "ha tényleg jó lesz" zavar :) ha jó lesz. De egyelőre csak a kamut meg az ígérgetést látjuk.
  • Papa01 #22054
    Én a RoF-on kívül nem nagyon repülök mással, igaz ezzel sem annyira.. :)

    Ami még nagyon tetszik:
    Condor: Pár koszorút megrepültem, szeretem. :)
    FC2: Ezzel néha jókat repülök, leginkább a Szu-25, és Szu-25T-vel.
    DCS:A-10: Sajnos ez nagyon időigényes. Amit tudtam, azt is elfelejtettem.
    DCS: BS: Sajnos fakezű vagyok hozzá, nem tudom vezetni.
    CoD: Nagyon tetszik, de sajnos játszhatatlan.
    Wings of Prey: Sokan nagyon szidják, pedig szimulátor módban szerintem nem is rossz! :)
  • brendon566
    #22053
    Valljuk be, ha jó lesz a folytatás, dacból senki nem fog kimaradni a jóból. Aki a Clod-ot megvette azt is meg fogja (ha tényleg jó lesz). Bármit megtehetnek. Így, hogy nincs senki aki elvenné a kenyerüket egy jobbal...
    Énis megvettem ezt, tudtam hogy szar, és nem is vagyok fan.
    Ha nem veszem meg a következőt az azért lesz mert más szempontból csalódtam a játékban.
  • Gundark 1 1
    #22052
    Az én listában benne van a falcon 4 is. Az új BMS-sel elég szép is lett. Az avionika pontosan van modellezve. A fizikát is próbálták de azért ne feledjük hogy ez egy 98as játék. No meg az electric jet sok mindent megcsinál magától :) A CloD is nagy siker lehetne ha nem lenne az engine hibája. Ha semmi más nem lenne "csak" olyan mint a RoF, vagy a 1946, mindent letarolt volna a saját érájában. Hátha dolgoznak még rajta és lesz belőle valami épkézláb dolog. Bár egyre többször hallani azt hogy majd a folytatásban a Battle for Moscow-ban megvalósul. Ja. Csak ki veszi meg ha ez meg nem jó?
  • Relax99
    #22051


    [URL=http://www.syndicatesquadron.org/viewtopic.php?f=51&t=93]Syndicate által szervezett "New year knockout" 2vs2 kupa[/URL]
  • Relax99
    #22050
    szörnyű...

    Alapvetően a szimekkel az a baj, hogy rétegjátékok, sokan vannak a vérpistikék akiknek unalmas, vannak akik egyszerűen lusták, vagy nem akarnak 50 órát beleölni abba, hogy megtanulják és vannak azok akik itt láthatók :)

    Engem nem igazán érdekel az ilyen kamion markoló ásó, kapálógép és hasonló szimulátorok sőt...

    Itt az én listám:
    1. Rise of flight
    2. RISE OF FLIGHT
    3. ROF !
    4. IL (a régi 1946)
    5. Arma 2
    6. Rfactor

    Valahol talán ott lenne a dcs sim család is ha venném a fáradtságot kitanulni :D
    FSX meg kizárólag p-38 b17 p47 és spitfire kiegekkel érdekel az is kb addig, míg meg nem unom a gombokat nyomogatni és nézni, hogy milyen jó a motor szimulációja (kb ezért játszom vele most is)
  • Fokker
    #22049
    mondjuk ezek tényleg röhejesek, viszont pl. egy normális busz-szimut fejleszthetnének. amik vannak, elég siralmasak. vagy ott a german truck simulator, amit mindenki istenít, mert kamionos témában nincs más szimulátor. megvettem még tavaly úgy 2000.-ért, sem a fizika, sem a grafika, sem a hangulat nem volt sehol. eléggé árkádos volt az élmény, mindez egy DFP kormánnyal...
  • Papa01 #22048
    Hát ezzaz! :-) Meglepő, hogy ilyenekre van igény... :-)
  • Relax99
    #22047
    Ne haragudj meg Papa, de ez számomra körülbelül annyit ér, mint egy farm simulator vagy mi a fene a neve.
  • brendon566
    #22046
    :) Szuper, várjuk.
  • Papa01 #22045
    Ez de kemény.. . :-)
  • kmarkdev
    #22044
    Oké! Kész a küldetés egyik helyszínének legfontosabb része: a két párbajreptér, és a légvédelem. Szombat estére finomítok egy kicsit a védelem irányán, mert képes voltam úgy repülni az ellenséges repterek felett, hogy csak kb. 2-3 másodpercenként kaptam találatot.
  • Papa01 #22043
    Jó kis videó, köszi! :)

    4:51-nél figyelitek a Dolphin felső képpuskáit? :)