29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • brendon566
    #23210
    Na akkor ismételten nem találkozunk, de így négyszemközt...már nem hoz úgy lázba téged a dolog mint annakidején...vagy orvosi javaslatra hagytad abba?
  • 2Pete
    #23209
    Nem könyvek,csak korabeli plakátok.
  • Papa01 #23208
    Peti bácsi, ezek a Te könyveid??
  • Papa01 #23207
    :) Sajnos több. Ma este felmegyek egy picit! :)
  • brendon566
    #23206
    Most kezdtem újra a napokban, de nem volt fél éves (vagy több) kihagyásom mint egyeseknek ;P
  • 2Pete
    #23205




  • Papa01 #23204
    De, jó lenne valamikor pár kört csapni :) Te sokat repülsz?
  • brendon566
    #23203
    Papa, nincs kedved repkedni mostanság? mármint így általánosságban értve.
  • Papa01 #23202
    Betettem az adatbázisba az Airco D.H.4-est is. Már csak a képeket kell megvárni. :)

    A Halberstadt CL.II kitüntetést is kitettem.
  • Papa01 #23201
    Jaja, bár nekem a gépek is nagyon tetszenek, de sajnos már a Halb.-pt sem vettem meg. A D.H.4-est meg kéne, mert a Franks, Norman, Giblin, Hal: Császári sasok karmai közt című könyvben elég sokat ledurrantottak belőle.

    De nagyon tetszenek a "vizes" gépek is!! :D

    Csak hát money,money,money... :)

    Tényleg, a Lunar Flight hogy tetszik, mennyire nyúzod?
  • whiteskull
    #23200
    Az ötlet tetszik, inkább ezt veszek, mint egy olyan új gépet, amit sose használok. :))))
  • Papa01 #23199
    Én is most konfigoltam újra be a joy-t. Az Evo-t kicsit félretettem, az X-52-őt használom most.Fáraszt az EVO nagy rugóereje, de ugye az X-52-nek is megvannak a korlátjai... Meglátjuk meddig bírom vele... :D

    Te veszel fegyver modokat? :)
  • whiteskull
    #23198
    Már erősen érzem a késztetést. :)))
  • whiteskull
    #23197
    Lassan össze kéne raknom nekem is a felszerelést. :)))
  • Papa01 #23196
    meg lehet venni.. :)
  • Papa01 #23195
    LOL, a kis D.II-esre meg lehet tenni a 20mm Becker automatic canon-t És szép is lesz, mer' "overwing mounting"...

    Lehet leadok vele egy lövést és szét szakad a repülő... :D

  • Papa01 #23194
  • whiteskull
    #23193
    Ilyen az, amikor olyanok kezdenek el gondolkodni, akiknek ez nem áll jól. :)))
  • Papa01 #23192

    Én azon röhögök, hogy a Rise of Flight: Iron Cross Edition jelenleg $29.99. (Ami szuper akcióban volt 9.99$ is!!) Jár vele egy rakat plusz gép, plusz az új karrier mód. Miről beszélünk? :)
  • whiteskull
    #23191
    Ennyi pénzt még bankban sem láttam. :))))
  • Papa01 #23190
    Aki EZT a topic-ot elindította... De komolyan. Normális?
  • Papa01 #23189
    A Wayteq szerintem is jó választás lehet! :) Mikor veszed meg?
  • whiteskull
    #23188
    Drága. Majdnem fele annyi a wayteq. Igaz gyengébb is. :)))
  • Papa01 #23187
    Huh, szerintem nem,ITT érdemes megnézned, de ez a korábbi. A tied jobb. :)

    Erről is jókat írnak!
  • whiteskull
    #23186
    Ennyi kompromisszum belefér. :)))) Egyébként ezekre más oprendszer telepíthető? Pl. ubuntu.
  • Papa01 #23185
    Igen, ezt írtam én is tárójelben, de amennyire tudom, a Skype szarakodik vele, a videóhívás mindenféleképpen. Legalábbis a korábbi verziójában. Egyébként dicsérik.
  • whiteskull
    #23184
    Igazából 10"-osat már fogtam kézben, és az marha nagy volt. eztnéztem ki, de valahogy ki kéne próbálnom vásárlás előtt. :)))
  • Papa01 #23183
    Igen ez a maszkos dolog nekem is teljesen új! :)
  • Relax99
    #23182
    Azt a maszkot még nem láttam, de az alja szerintem igen.
  • Papa01 #23181
    Urak, nektek ismerős ez lövész fejvédő?



    És ilyen volt a HP alja? :)

  • Papa01 #23180
    Wow, csak veszel tablet? Szuper! :)

    Ha olcsóbbat szeretnél, és 10"-at, (Van 7" verzió is, csak régebbi kiadású.)akkor ez talán jó lehet:WayteQ xTAB-100S

    IPS paneles, tehát nagyon szép a képe, az én Asus-om is csodaszép képpel rendelkezik! A fórumot érdemes elolvasnod, szerintem érdemes a user-ek véleményét is megnézni. :)

    További teszek. Jó olvasgatást! :)
  • Sanyo
    #23179
    Néha lehetne nagyobb is, de ha tényleg kellene, akkor laptopot vettem volna ugyanennyiért. :) Előbb mindenképpen próbáld ki és olvass el róla mindent.
  • whiteskull
    #23178
    A 10-es az baromi nagy. Még nekem sincs akkora tenyerem. :) A 7 colos az teljesen kézreállónak tűnik, bár valahogy biztosan szerét ejtem, hogy kipróbálhassam, mielőtt pénzt adnék rá. :)))
  • Sanyo
    #23177
    Azt döntsd el, hogy mire kell. Ezután válaszd ki a megfelelő méretet. Kis képernyőn filmet nézni nem nagy élmény. :)

    Nekem azért kellett, mert a telefon képernyője egyszerűen túl kicsi és nagyon nehézkes használni. A Galaxy Tab 10.1 pedig nagyon állat, a gyári android cseréje után pedig meg is táltosodott, bár még mindig szoknom kell, hogy nem olyan gördülékeny a használata mint a jól megszokott asztali pc-n.
  • whiteskull
    #23176
    Igazából offline használnám az irodai cuccokat.A kinézett csodában nincs is 3G. Egy zsebnotesz szerűség kellene, amivel wifivel tudok netezni, filmet lehet nézni, stb. :))
  • Sanyo
    #23175
    Lehet, amiket én ismerek azok fizetős szoftverek. Egyszerűbb a google docs-ba (már google drive) feltölteni és online szerkeszteni. A tablet egyébként nem igazán gépelésre való, de meg lehet szokni. Nekem bejön.
  • whiteskull
    #23174
    azt szeretném megkérdezni, hogy androidon lehet xls, meg doc fájlokat szerkeszteni, meg kezelni?

    Gondolkodom egy egyszerűbb tableten. :)))
  • Papa01 #23173
    Oki, köszi,az mindig jól jön! :-)
  • whiteskull
    #23172
    Ha ezen múlik, akkor tényleg drukkolok neked. :)))
  • Papa01 #23171
    Ez is igaz, de azért kipróblnám! :-)