29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #23250
    Kösz! :)

    Bakker, nem tudom mi lehet a gáz...
    Egy ILYET viszont találtam... sajnos sokra nem megyek vele.
  • brendon566
    #23249
    10019 :(
  • Papa01 #23248
    Urak, valaki kipróbálná, hogy fel tud -e csatlakozni hozzám? :) Köszi!!
  • whiteskull
    #23247
    Én is köszönöm! :)))

    Nagyon jó volt. :)))
  • Papa01 #23246
    Jó volt az esti röppenenés, köszi mindenkinek! :-)
  • Relax99
    #23245
    Na nézzük kit találok ts-en
  • Papa01 #23244
    Így tettem le a frontvonalra: :)


  • whiteskull
    #23243
    Igen. :)))
  • Papa01 #23242
    Urak, nektek megy TS?
  • Papa01 #23241
    Wow, nem soká megyek én is! :)
  • Papa01 #23240
    Én nem így látom. :) Szerintem jó dolog, hogy történelmileg hiteles dolgokat is beletesznek a szimuba. Bár tény, hogy arányaiban nem állna meg a dolog online.. Max online az admin letiltja. :)

    És azt hiszem, hogy ez a HSZ a Te fantáziádat is megmozgatja. :)
  • whiteskull
    #23239
    Mátéval már vagyunk. :)
  • sakkay
    #23238
    Ja nem arra gondoltam, csak arra , hogy tényleg megéreznek pár kilót is. Talán az se5 páncéllemezét vették ki a pilóták, mert úgy gyorsabb lett a gép. Ha jól emlékszem. És az csak a pilóta hátát vagy a fejét védte ha jól tévedek.
  • zmok
    #23237
    30kg üresen(?)
  • sakkay
    #23236
    Ja ja. Ha korrektül megcsinálják harcban nagyon nehéz lesz vele repülni. Ezek a gépek még a pár kilót is megéreztek tengelyvonalon..nemhogy szárnyon!
  • zmok
    #23235
    + a fegyver kint van a szárnyon, tárcsere?
  • zmok
    #23234
    Még megvárom ezt a patchet, és ha nem lesz semmi javulás átpártolok a ROF-hoz.
    Ezek a fegyver mod-ok engem sem hoztak lázba...
    Egy 20mm-es nem kicsit rúg vissza, ellövöm a tárat, és nincsen szárnyam?!
  • sakkay
    #23233
    Na igen. Pont fényezem a ROF-ot az IL-en, de ez nekem sem tetszik.
    Kivéve ha pár darab tényleg repült,és pontosan modellezik. Bármikor kiállok egy jól modellezett 20-as Alba ellen, gondolom a repülés olyan vele mint egy teherautóval. Úgyhogy még poén is lehet a végén a harcban.
  • Fokker
    #23232
    na, most látom, Albákon is lesz Lewis. nehezen hiszem, hogy így gyártottak volna valaha egyetlen Albát is. 20 milis ágyúval meg még hihetőbb a dolog. még a 2 üléseseken, meg bombázókon talán.
  • Fokker
    #23231
    az lesz majd a durva, amikor a sok idióta elkezd sírni, hogy a többi gépre is kerüljön plusz géppuska(ilyen felfelé néző csak a delfinen volt), aztán majd szépen elkezdik fejleszteni a többi gépre is. annak idején bizonyos gépek fizikájának a lerontása is így ment, addig sírtak, míg belenyúltak a fizikába. remélem nem következik be.
  • Papa01 #23230
    Én azért szorítok nekik. Úgy gondolom, hogy hatalmas lehetőség van ebben a szimulátorban, minden téren.
    Az hogy 1-2 évet csúszik szerintem nem lényeg, mert utána több évig használható (gondoljunk csak az IL-2-re...), nagyon komoly szimulátort kapunk.

    Ha pedig valamiért le kéne húzniuk a rolót, akkor sokkal nagyobb bajban lennénk.. szóval hajrá! :)
  • Gundark 1 1
    #23229
    Ja de egyelőre csak a kamuzás megy. Még nincs kész, vannak hiányosságok :) . Aha, az tudjuk :) De majd a szokásos két hét múlva :)
  • Papa01 #23228
    Én is megnézném már milyen a CoD... Remélem, hamarosan kiadják azt a javítást és kipróbálhatom. :)
  • sakkay
    #23227
    Na az igen.
    A gyúrást nem úgy értettem.
    Hanem a szopás után.
  • brendon566
    #23226
    Ez a baj, hogy nincs mitől tartaniuk :) ráérnek. ha lesz egy jó játékuk még idén, megszedik magukat, ha nem, lehet addigra a 777 monoplánok terén is alkot valamit, aztán mehetnek a sunyiba.

    Más:
    Most felmentem egy kicsit a Syn-re, a lényegy hogy valamiért nem volt semmi recésedés a horizonton, de valamiért a tény, hogy a felhőket felpakolták 5000-re olyan látványt nyút, tényleg lélgezetelállító volt, 2500 ról nézegettem, ahogy a kötülöttem minden lehettséges magassában egész a felhőknél, de még a főld felett is folyt a harc vagy repkedtek a géppárok balhé után keresve. Tényleg hatalmas tér érzetét keltette. Aztán egyszercsak 3000 tájékan 2 stock D7 jelent meg mögöttem. na ott volt vége. De ez megint egy teljesen űj élmény volt. Mindíg 1000 1500 on vannak a felhők, s igy is tűnt helyesnek, részesei voltak a harcnak.
  • sakkay
    #23225

    Ja 2 hét. Inkább pár nap...mondták ezt kb 3 hete!!
    Ez most komoly. De aztán tegnap bejelentették, hogy bár majdnem,...de aztán mégsem, mert ugye pár apróság meg izé meg bizbasz csillagszóró..
    leszo*hatnak,meg rajtam kívül vagy még 6000 várakozót. Most kéne gyúrni nekik.
  • brendon566
    #23224
    volt már róóla valami hír, hogy közeledik? vagy még mindíg 2 hét.....?
    nem nézek fel oda gyakran
    Amúgy a bátor dolog...mittomén biztosíték nélkül hegyet mászni, ide ezt írni...szerencséd, hogy nemtudom hol laksz kispofám.

    Ma én nem, de holnapra remélem alakulóban van egy kis repülés.
  • sakkay
    #23223
    ha őszinte akarok lenni, isten látja lelkem a ROF-ot imádom, de most úgy el kezdtem várni a (szemét)CLOD-ot, hogy nincsen kedvem repülni a kávédarálókat...
    tudom ezt bátor dolog ide írni
    De ha lesztek, este felnézek, ha más nem ts.
  • sakkay
    #23222
    Lassan. Mindig legalább 3* naponta felnézek ide is, meg az il-re is,de ritkán írok.
    A kezem 2 hete terhelem, már egész jó edzéseket nyomok,de pár dolog még fáj. Pl. biciklizni!!!Ez mondjuk nekem is fura, de jobban szétcseszi a kezem mint a húzódzkodás, vagy a kettlebell.
    Meg....
  • Papa01 #23221
    Tolem ilyet biztos. nem hallottal... :-)
  • brendon566
    #23220
    hát te mondottad, két és fél hónap pihi...ha jól rémlik rég volt már...
  • Papa01 #23219
    Oki, akkor legyen a holnap! :)

    Na mesélj, milyen ez a tanárkodás? :D
  • brendon566
    #23218
    Sakkay veled mizu, gépelé merészkedsz már néha?
  • brendon566
    #23217
    ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚriten neked az is van.
    Hna idefigyelj, holnap nem csapunk egy ilyen maratoni repülést este?
    Meg még aki benne lenne persze, nagyon örülnék neki. Az az egy nap tán neked is belefér. Vagy kedden. áhh még pár Ú kell ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ nemigaz h milyen ez a tanárkodás.
  • Papa01 #23216
    Köszi a linket! :)
  • Papa01 #23215
    A nyári. :)
  • brendon566
    #23214
    Milyen szabi?
  • Papa01 #23213
    Egyik sem. Lázba hoz, hiszen akkor a weboldalt sem csinálnám. Egyszerűen csak annyi fele jár az agyam, hogy valahogy nem megy a repülés.. nem tudok úgy rá koncentrálni, az jár a fejemben, hogy: "Ezt is meg kell még csinálnom. Vagy jövő héten XY dolgom van.." Remélem a szabi alatt majd tudok lazítani rendesen. :)
  • 2Pete
    #23212
    Innen vannak, és van itt pár érdekes régi kép is.
  • Papa01 #23211
    Nem semmi!!