29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Relax99
    #23490
    Tegnap, kedden, welcome day, kaptunk egy pólót pár cuccot stb. sváb specialitást... virslí és/vagy valami kisütött sonka szelet féleség zsemlével (finom volt) tegnap meg ma csak előadások voltak rendes munkaidőben a kiképző központban, fair play, bérszámfejtés, cafeteria, ilyesmiről, mind darabonként 1 vagy 2 órás ,de sokmindenről egyébként se beszélhetek...
  • Relax99
    #23489
    nem tudok róla,hogy szeretnék e javítani, meg lehet szokni.
  • brendon566
    #23488
    Bizonyára valosaghusegre akarták törekedni, persze az más kérdés, hogy nem egy tulbonyolitott szerkezet, de lehet a valóságban is volt valami ami miatt nem tudták gyorsan mozgatni.
  • brendon566
    #23487
    Zétény, ma voltál először nem? Vagy tennap? Szóval milyen volt?
  • feca1229
    #23486
    Ez valami probléma a lövészhelyzettel amit majd idővel javitanak vagy csak pár embert zavar és így marad? Az Il 2-ben valahogy könnyebben ment a géppuska használata.
  • Papa01 #23485
    10 perc és leszek!
  • brendon566
    #23484
    kabbeja.
  • brendon566
    #23483
    A lovesz ha fogja a puskát csak lassú mozgásokat tud lekovetni. Ha Az egerrel megteszel gyorsan több mint egy fel kört a puska csovenek iranyahoz kepest (gyorsan ugye) akkor irányt vált, hogy a legrövidebb úton érjen oda. Innen a rangatas. Szál nem az eger útját követi, hanem a helyzatehez megy. És mivel a nézet masfelet képes fordulni. Úgy is fogja tekinteni mintha forditottal volna egy egészet a nezeten. Mégha a puska nem fordult semmit.
  • Relax99
    #23482
    Az mindenkinél így van, max az egér érzékenységével tudsz variálni, hogy lassabban mozgassa, egyszerűen úgy van, ha elfordulsz egy adott szögnél tovább, akkor a másik irányból akarja odafordítani a géppuskát, mintha körbe fordultál volna még egyszer.
  • Fokker
    #23481
    nekem nincs Trackem, de nálam is hasonló a helyzet. próbálgatni kell a Take/Leave Controlt nyomkodni, hátha azzal van összefüggésben.
  • Fokker
    #23480
    jó lesz.
  • Papa01 #23479
    19:30 jó neked? :)
  • Richtofen
    #23478
    Udv mindenkinek, es elnezest az ekezetek miatt.

    Ujra eloszedtem a jatekot, es lenne egy kerdesem a fedelzeti loveszek iranyitasaval kapcsolatban. Az alap control-s beallitasokkal is az a tapsztalatom, hogy oldaliranyban ossze-vissza lengeti a geppuskat a lovesz ahogy mozgatom az egeret. Neha, egy szuk savban lehet jobbra balra mozgatni, de egy ponton tul hirtelen a masik iranyba mozdul el mint amerre az egeret viszem. Nem egy gephez kotodik, ugy tunik mindenhol ez van.
    Ja es csak a gunsight-viewban rossz, ha nem nezek a gunsight-ba akkor iranyithato, de ugy meg celozni nem tudok.

    Probaltam mar kitorolni az ossze hozzarendelest es kezzel beallitai ami szukseges, de ugyanez a tunet. Lehet hogy a TrackIR kavar be?

  • Fokker
    #23477
    jövök. mikortól?
  • Papa01 #23476
    Urak, ma este valaki feljön repülni?
  • Papa01 #23475
    Screenshot verseny eredménye.
  • zmok
    #23474
    Sziasztok!
    A patch után vettem észre, hogy a DIII fordulatszám mérője elfordult 90 fokkal!!! Ezmiez?!
  • Solt
    #23473
    Igen csak üde színfolt ez a csapat! Le a kalappal előttük!
  • Nesu
    #23472
    ahonnan frissíted a játékot
  • Papa01 #23471
    Melyik szerverre gondolsz? :)
  • Nesu
    #23470
    Már a szerver neve is 777 szerver
  • Papa01 #23469
    Hírként a riseofflight.hu-n!

    Azért számomra nagyon elgondolkodtató, hogy a fejlesztők elnézést kérnek, holott mindent meg tesznek amit csak lehet a ROF-ért, és ennyi szerintem simán beleférne.
    Ritka ez manapság.
  • Papa01 #23468
    A hibalistát nem adták meg, a GUI-ban és néhány egyéb kapcsolódó modulokban lévő hibákat javították.
  • Papa01 #23467
    1.025b hotfix.
  • Papa01 #23466
    Itt a hivatalos fórumon is olvasható a megoldás.
  • feca1229
    #23465
    Megoldódott a problémám! Úgy gondoltam az a baj, hogy a DH 4-est megvettem a field modot viszont nem, aztán megjött a patch nekem valamiért adta field modot is amit ki is próbáltam és rajta hagytam a gépen. Aztán mikor következő nap léptem be a játékba akkor a field mod ami nekem ugye nincs, de rajta maradt a gépen nem engedte a DH4 repülő használatát . A problémát úgy kezeltem, hogy megvette m a field modot és igy újra tudtam használni a gépet! Telefonról irtam, de remélem érthetően adtam elő!
  • Papa01 #23464
    A szöveg hozzá:
    Incorrect Method

    The natural inclination of the attackers if inexperienced is to turn the same direction and follow. This results in giving the enemy just the opportunity he desires.

    (IE: Don't fly directly behind 2-seaters because they will kill you.)

    The Correct Method

    1.
    Attacker: Attack machine directly behind and below opponent
    Defender: Enemy gun unable to bear on scout

    2.
    Defender: Enemy machine banking in attempt to bring his gun on enemy scout
    Attacker: Scout foils enemy attempt by immediate turn in opposite direction

    3.
    Attacker: Regain a favourable attacking position by turning into enemy
    Defender: enemy machine coming off of his bank as making evasive has failed.

    4.
    Attacker: Attacking mahine again inposition under enemy's tail
    Defender: Enemy gun again unable to bear on scout.
  • Papa01 #23463
    Ti EZT meg tudjátok csinálni a gyakorlatban?
  • Feró Flex
    #23462
    Kérem nálam is pontosan ez volt és az újratelepítés oldotta meg.
  • Nesu
    #23461
    A tied jobb :)
  • Papa01 #23460
    Én is ezt posztoltam itt: #23451 :D Jó vidi!
  • Nesu
    #23459
    Na már 1,025 zakatol nálam


  • Papa01 #23458
    Köszi szépen! :)
  • Nesu
    #23457
    Ügyes !
  • Papa01 #23456
    Nincs mit!

    Használd ezt:
    Patched up to 1.025, paid for the plane, cannot select. Please fix.

    154563 5/10/2012 12:07:33 AM 5/10/2012 12:08:09 AM PayPal Airco_DH4 $8.99 70462195U0032922A

    Csak a saját adataidat add meg!
    Bejelentkezel a weboldalon (Login), majd (Profile) menüpont, végül pedig License menü.

    A táblázatból pedig kimásolod a megfelelő sort.
  • feca1229
    #23455
    Köszi! Megpróbálom megirni, nem igazán vagyok jó angolból, de ha elakadok akkor majd segitséget kérek, megpróbálom újra updatelni a Roffot, hátha az segit. Úgy látom ez nem csak az én problémám, gondolom Jasonék is kitalálnak rá valamit.
  • Papa01 #23454
    EZ a topic erről a problémáról szól. Találsz egy e-mail címet, oda írj!
  • feca1229
    #23453
    10003 this plane is not available for your account ezt a számot és szöveget irja!
  • Papa01 #23452
    Próbáld EBBENa topic-ban jelezni a problémát.
  • Papa01 #23451
    Videó link.