29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #23614
    :) Nem hiszem el, mit bénázok..
    Tehát:
    Ez egy feltöltés után ez a címsorom a böngészőben:
    http://noob.hu:8080/?upload_id=5a36976e7d89bd78e8630f1992b24527

    Ezt másolom, majd itt az SG kép beszúrása nyomógomb, a megjelenő ablakban beillesztem a másolt útvonalat. Ok
    Ekkor img tag-ek közé kerül majd mehet, ugye? :)
  • Solt
    #23613
    Valamit nem jól csinálsz... be vagy jelentkezve a noob-ra?
  • Papa01 #23612
    Kép próba:
  • Solt
    #23611
    Mondjuk ebben is van valami... nem bokorugró szimulátor! :D
  • Papa01 #23609
    A dither vegetation-t bekapcsoltam, mert fentről nagyon szépek a fák.. :) Igaz lentről ilyenek, de hát igyekszik az ember többet fent és kevesebbet lent tartózkodni.. :)

    Ok, mindjárt kipróbálom! :)
  • Solt
    #23608
  • Solt
    #23607
    Van az a dither vegetation vagy mi a túró... azt kapcsold ki, vagy be... attól ilyen randa a növényzet! :) Asszem...

    Simán rámegyek a feltöltött képre, címsorban kijelölöm, másolom, itt meg "kép beszúrása", elvileg ennyi! :)
  • Papa01 #23606
    Játékban nem volt ilyen, ezeken a képeken tényleg csúnyák.. :)
    Kép:
    Hogyan? Ahogy láttam, a kódból kellene külön kimásolni, és betenni img tag-ok közé.. vagy rosszul láttam? :)
  • Solt
    #23605
    Be tudod linkelni nagyban is...
  • Solt
    #23604
    Miért ilyen csúnyák a fák nálad?
  • Papa01 #23603
    Nagyon jó ez is, csak kár, hogy bélyegképet készít, ami nagyon pici.. előnye viszont, hogy nem méretezi át a képet. :)

  • Papa01 #23600
    Köszi, megnézem! :)
  • Solt
    #23599
    Noob.hu :)
  • Papa01 #23598
    Hátha valakit érdekel... :)
  • Papa01 #23597
    A képek jó minőségben. :) Végül is a http://tinypic.com nem rossz, mert az ellenőrző kód végre olvashatóvá vált. :)


  • Papa01 #23596
    Urak, tud valaki, valamilyen kényelmesen használható (ne kelljen CAPTCHA kódot irkálni...:) ), jól működő kép megosztó oldalt?
    Sajnos a http://iaro.3dmax.hu hetek óta nem megy. :(
  • Papa01 #23595
    Mi is inkább beszélgettünk, de azért repülés is volt. :)

    Légiharcom Mátéval:




  • sakkay
    #23594
    Bárki ellen leállnék ha ezt repülné feltéve ,hogy egy magasságban vagyunk. Persze a szembe támadást mellőzni kéne. Tegnap repülni akartam, de még apróbb track ir beállításokat kellett eszközölnöm:)
  • Papa01 #23593
    Igen, szerintem is a repülés teljesítmény látja kárát ezeknek a mod-oknak. Pl. a Dolphin 4 géppuskával. :)
  • sakkay
    #23592
    Ha élethű a fizikai modell, nem lesz gond !
    Arra gondolok , hogy itt is előjönnek azok a problémák, amiért ezek a dolgok nem terjedtek el. Gondolok itt pl. arra ,hogy 20 milis' cucc van a gépen(és tételezzük fel nem esik szét), ha elé kerül valami,annak vége. De nem fog semmi elé kerülni, mert valószínű abszolút nem tud manőverezni! De van!!!!Max fast foodon lesz szerepe, mert ugye ott csak a harc bizonyos aspektusai jelennek meg.
  • Papa01 #23591
    A 20mm ágyu kapcsán ezt leltem:
    LINK

    Az AGO S.I-re gondolok. Ez is egy 1 üléses gép.. szóval szerintem elképzelhető. :)
  • Fokker
    #23590
    A forgómotor bevált, a 3 szárnyú konstrukció is(egy ideig), ezek tömegével jelentek meg. Az, hogy egy albára feltettek egy Lewist, aztán soha többet; nekem azt jelenti, hogy nem érdemes vele foglalkozni. Inkább arról van szó, hogy háborogna a közösség, hogy a német gépekre miért nem lehet Lewist rakni, hiszen létezik egy kép, amin látható ilyen. Ennek akarták elejét venni.
  • Papa01 #23589
    Szerintem létező dolog volt, még ha nem is nagy tömegben, de nem volt ritkaság. A korábban írt cikkek forrásaiban is olvastam ilyeneket. (A most készülő DH4-nél is, de már nem emlékszem melyik forrásban.)

    Én a magam részéről örülök, hiszen egy valós dolgot modelleznek le. :)

  • Fokker
    #23588
    Sztem ha egy albára tényleg feltettek 20mm-es ágyút és elsütötték, attól az alba kettészakadt. De legalábbis megállt a levegőben. Nem túl életszerû, egy 2ülésesen vagy bombázón talán. A Lewis-géppuskák német gépekre szerelése pedig maximum kipróbálás szintig juthatott, ha annyira bevált volna, akkor mindkét technika elterjedt volna. Ez az egész már inkább utólagos fejlesztői belenyúlás, mintsem realisztikus dolog.
  • Papa01 #23587
    Fegyver mod hírek - riseofflight.hu

    Elnézést urak, ha baromságokat írtam volna, de már ragad le a szemem. :)
    Egy kérdésem lenne... :)
    Ezt az armor típusú rakétás részt jól értettem? Tényleg valamiféle pengét, kést helyeztek a rakétába, és így használták a ballonok ellen?

    Elnézést, ha durván melléfordítottam volna! :)
  • Papa01 #23586
    Köszi, csinálom! :)
  • feca1229
    #23585
    Vannak új hírek a 1.026 patch-röl! Pár kép plusz egy video, Nieu11 rakétákat lő ki a videóban. Furcsa én mindenhol eddig azt olvastam erről, hogy a rakétákat csak egyszere lehetett kilőni, nem úgy mint a videóban, és úgy tünik ha az Alba DII rajta van a 20 milis, akkor géppuskák nem. Gondolom ezt is elég cipelnie.
  • Papa01 #23584
    Oki, de nem biztos, h leszek már akkor... :)
  • Fokker
    #23583
    23:00 környékén tudok csatlakozni. Talán egy kicsit előbb.
  • Papa01 #23582
    Vagyok! :)
  • Nesu
    #23581
    Nagyon szép az alantas táj !
  • brendon566
    #23580
    jertek repülni urak.
  • Papa01 #23579

    Sokkal szebb mint az 1. rész? :) Tényleg a tablet-et megvetted?
  • whiteskull
    #23578
    Megvettem a BS2-őt. :)))

    Az MM-ben volt, 3990-ért. :)))
  • Papa01 #23577
    :(
    Kár, szerintem pedig nagyon jó.. :)
  • brendon566
    #23576
    öm... messzebb van, mint amilyen jó, nekem :)
  • sakkay
    #23575
    Nem bírtok egy stabil sisakot összerakni!!!!!!! Holnap folytatom. Elfáradtam.
  • Papa01 #23574
    Én csak holnap, ma javítottam, elég is volt a PC-ből mára.. :)
    Téged ez a pesti dolog nem érdekel? :)
  • Papa01 #23573
    A hétvége lenne jó nekem is mert most érettségi lázban égek, vagy július hónap, akkor pedig bármikor. :)

    @ Zéti: Te is jönnél? Jó lenne! :) A képek pedig:
  • Relax99
    #23572