29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Gundark 1 1
    #24462
    CSak egy kérdés urak, az elején az email címet meg lehet változtatni? Mert az a címem már nem él. Mondjuk eddig különösebben nem zavart, de szeretném átállítani, biztos ami biztos :)
  • PhantomAss
    #24461
    elkezdtem repkedni a játékkal és nagyon tetszik
    olvasom a fórumot az elejétől kezdve és régebben írtátok hogy van vmi "orosz rulett" játékmód offline. Ha jól értem itt egymás után adja az ellenfeleket, egyre erősebb hullámban (csak az nem tiszta hogy több gépet, más gépeket is, random?).
    Találtam egy olyan módot a quick missionben hogy "skirmish", de ott ugyanazt a gépet adta egymás után (unlimited ammoval elkezdtem a camellel lövöldözni lelőttem 9 albát már untam de nem lett vége, ez addig tart míg lezuhansz?)
    Meg találtam egy olyat is hogy egyre erősödő hullámban ad gépeket, egyre többet de neked kell beállítani hogy miket (survive asszem). Ezek közül valamelyik az orosz rulett vagy az más? Csak mert én úgy képzelem hogy akkor random ad ellenséges gépeket.
    Mondjuk ennél nagyobb gondom ne legyen :D

  • Fokker
    #24460
    nem semmi a hős galamb :) lovakat nálunk még a II. Vh idején is használtak, a huszárságot elég sokáig alkalmazták.
  • Papa01 #24459
    Állatok az I. világháborúban
    A legdurvábbak galambok.. :)
  • Solt
    #24458
    Én sem szeretem ezeket, de azt mondja a párom, hogy megbízható forrás. :) Kint van Olaszországban...
  • Papa01 #24457
    Megbízható a dolog? Pl.. Gari. :) Nekem picit gyanús a dolog, de lehet, csak öregszem. :))
  • Solt
    #24456
    Akkor 100 ajrót megér... kíváncsi vagyok, hogy tetszik majd a páromnak! :) Köszi...
  • Nesu
    #24455
    Geizhals.at ab €198,94 + min 7 €
    CPU: ARM Cortex-A8, 1.00GHz (MediaTek MTK6575) • RAM: 1GB • Festplatte: 16GB Flash • Grafik: keine Angabe (IGP) • Display: 7", 1024x600, kapazitiv Multi-Touch, glare LED • Anschlüsse: 1x USB 2.0 (Micro-USB) • Wireless: WLAN 802.11bgn, Bluetooth, UMTS/HSDPA, GPS • Card reader: microSDHC • Webcam: 0.5 Megapixel (vorne), 3.0 Megapixel (hinten) • Betriebssystem: Android 4.0 • Akku: Li-Polymer • Gewicht: 0.40kg • Abmessungen: 195x124x11.7mm • Besonderheiten: keine Angabe • Herstellergarantie: 12 Monate

    AMAZON.DELenovo IdeaTab A2107A - 3G 17,8 cm (7 Zoll) Tablet-PC (MTK 6575, 1GHz, 16GB HDD, Android 4.0) 199 € + 7 €

  • Solt
    #24454
    Urak!

    Itt vannak tablet guruk, ha jól emlékszem... :) A kérdésem az lenne, hogy erről a modellről mi a véleményetek?

    Lenovo IdeaTab A2107A-H

    A páromra akarnak "rásózni" egyet 100 ajróért, de én ezekhez nem értek, infót meg nem igazán találtam róla.
  • sakkay
    #24453
    Köszi...sejtettem,csak mondom bepróbálkozom hátha..
  • Klusi86
    #24452
    Tehát az utolsó mondat értelmesen: az asztali dvd lejátszók usb portól inkább xvid, avi kiterjesztésű filmeket kezelnek
  • Klusi86
    #24451
    Ha deamon toolsba berakod gépen az eredeti iso-t és a virtuális meghajtóról az audio és video ts mappát átmásolod a pendrivre, lehet működni fog. De általában usb-s dvd lejátszók inkáb avi, xvid film kiterjesztésekhez van
  • sakkay
    #24450
    Pont ez a baj , hogy asztaliban. Úgyhogy valami olyat kéne elkövetnem mint amikor kiírom dvd-ra az iso-t és működik. Na de 16 gb pendrivra hogyan lehet ilyet? Jó sejtem, hogy sehogy, de hátha mégis.
  • Klusi86
    #24449
    Iso? Mert ha az, akkor deamon tools-ba be kell olvasni és onnantól lejátszható. Attól is függ min akarod lejátszani, gépbe megy a pendrive vagy asztali dvd-be vagy valami médialejátszóba?
  • sakkay
    #24448
    Srácok ha letöltök dvd formátumban egy filmet(illetve a formátum' az valamelyik képfile) mi a túrót kell csinálnom, hogy le tudjam játszani pendrive-on??
  • Papa01 #24447
    Nincs mit! :)
  • Solt
    #24446
    Tömören? Zseniális, én imádom! :)
  • PhantomAss
    #24445
    illetve még egy kérdés:
    használ vki g940-et a játékhoz? milyen? könnyü beállítani, jól működik?
    ffb jó a játékban?
  • PhantomAss
    #24444
    ááá köszi, ezt kerestem csak nem találtam meg :D hiába már öreg vagyok...
    tudtam hogy már olvastam...
    beállítottam az alapértelmezezz gunsight-ot is a fokkerhez, nagyon jól működik
    köszi a segítséget mindenkinek!
  • Papa01 #24443
    Szerintem igen, a RoF korai verziójában használtuk. :) Azóta én nem néztem.

    @PhantomAss :
    Érdemes GYIK-et átolvasgatnod. :) A linkelt szekcióban megtalálod a választ a kérdésedre a motor kezeléssel kapcsolatban.

    Ez pedig a másik kérdésedre a válasz: Ha elállítódik az alapértelmezett nézőpont.
  • sakkay
    #24442
    Track ir nél behajolsz és f10..ha nincsen a hom delete meg a körüli gombokkal behajolsz, és f10. Vagy valami ilyesmi.
  • PhantomAss
    #24441
    megtaláltam a videókat a youtube-on, már minden világos :)
    illetve még valami:
    vettem a fokker d7f-hez gunsight-ot, de nem tudok belenézni mert kicsit el van tolva a középvonaltól, és nem találok erre beállítást. Il2-ben ugye a ctrl+f1 kombóval nézek bele de itt semmi ilyet nem találok aminek köze lenne a gunsight view-hez.
    Van erre valami beállítás?
    köszi előre is
  • Solt
    #24440
    Papa oldalán ott vannak a leírások gépenként, ha jól emlékszem...
  • sakkay
    #24439
    Youtube, és írd be rof meg a géptípus...és azt hogy indítási procedúra angolul..vagy valami ilyesmi. Sok gépre beadja az oktatást.
  • PhantomAss
    #24438
    srácok, hol találok valami leírást arról hogy hogyan kell kezelni a motort (beindítani pl), mi az a magassági gáz, hogy kell használni a hűtőt/mixture-t, stb?
    a játékban sehol sem találok ilyet. Illetve van egy oktató campaign, de ott sincs elmagyarázva: állok a spad-dal a földön és hiába nyomogatok bármit nem tudom elindítani a gépet, állandóan leáll a motor.
  • kokos
    #24437
    Hy!Lehet hozzátok csatlakozni a multiba?
  • PhantomAss
    #24436
    köszi kipróbálom
    a bloom szerintem abszolút nem realisztikus. Mintha egy villanykörte lenne a gép helyén és egy nagy fényes aura veszi körül. Még akkor sem világítanának így ha tükör borítaná őket. Dehát ízlések és pofonok :)
  • brendon566
    #24435
    Ez a világítás dolog áll talán legközelebb a valósághoz, ennél jobbra nem-igen csinálhatták volna^^. A bloom effect kikapcsolásával éred el.

    A másikra pedig a sharp picture lessz a megoldás. Azt is lődd ki.
  • PhantomAss
    #24434
    meg tudná vki mondani, hogy a játékban mit kell levenni a grafikánál hogy ne világítsanak a gépek? Gyakorlatilag fényfoltokat látok csak ha rájuk süt a nap és elég hülyén néz ki. A másik meg hogy mindent tűélesen rajzol ki, a fákat, stb, szóval elég természetellenesen néz ki. Majdnem minden maxon van amúgy, de annyi beállítási lehetőség van hogy fogalmam sincs mit állítsak...
    köszi előre is ha vki tud segíteni!
  • whiteskull
    #24433
    Ezvégül is mire jó? Küldetéseket lehet vele csinálni? :)
  • PhantomAss
    #24432
    srácok használ vki trackir3-at a játékhoz (win7 x64 alatt esetleg)?
    működik rendesen?
  • Papa01 #24431
    ... mod-ot. :)
  • Papa01 #24430
    Beleintegrálták a RoF-ba a Pat Wilson's Camapaign Generator (PWCG)
  • feca1229
    #24429
    Ha visszaveszel a grafikai beállitásokon egy kicsit az is szokot segiteni.
  • Sanyo
    #24428
    Nem lehet.
  • kokos
    #24427
    Mióta feltettem!
  • kokos
    #24426
    Hay!A feltelepített legfrissebb javítást le lehet törölni?Azóta akad!
  • Papa01 #24425
    Színes fotók az első világháborúból
  • sakkay
    #24424
    Próbáljatok megint egy CLODOT, nekem még jobban megy. Az a helyzet, hogy nagyon jól. Az is igaz , hogy az öcsém hazajött, aztán a 3000mhz-ből 3400 lett...x4 945. Meg ugye a patch.
  • kokos
    #24423
    Igen?Áh akkor szólok Hans-nak pattanjon már hátra!