29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • brendon566
    #24502
    jó volt!
  • Papa01 #24501
    Köszi urak a repülést, élmény volt! :)
  • Papa01 #24500
    Szia!

    A TS-t így tudod beállítani:

    LINK

    A Duel szerón vagyunk.. :)
  • brendon566
    #24499
    ts3.pcpilot.hu ra gyere fel, s ott vagyunk
    amugy pedig egy duel szerver....asszem az egyetlen.
  • kokos
    #24498
    Hy!Vagyok én is de nem talállak bennetek?
  • Papa01 #24497
    Eddig elég jó kis harcok voltak! :)
  • brendon566
    #24496
    vagyok
  • Papa01 #24495
    Urak, ha számotokra is ok, ma 6 után egy picivel repülnénk egy jót! :) Ki jönne? :)
  • Papa01 #24494
    Ami nekem onnan rémlik, pl a cikk-cakkok a pl folyók széleinél.. :) Ilyen elmosások nekem nem rémlenek... de lehet, csak az idő szépít.. :D
  • Solt
    #24493
    Emlékeim szerint a RoF is ilyen volt anno... :)

    Próbáld ki, hogy leveszed az élsimítást, és nézd meg milyen a távoli táj. Mondjuk a CloD más motort használ, de az eredmény szerintem valami hasonló lesz...

    No meg ugye élességeben sokat számít az anizotróp szűrés is... A lényeg az, hogy a CloD esetében az optimalizálás úgy zajlik, hogy butítják a látványt, az élsimítási eljárása meg beismerten egy fos... :D
  • Papa01 #24492
    köszi a választ! :) Ennyit számítana? Nem is gondolnám.
  • Solt
    #24491
    Mert szar az élsimítás... :)
  • Papa01 #24490
    Engem inkább az zavart, hogy olyan mintha, össze lenne folyva a kép.. úgy élessége sincs az egésznek, mint amit mondtam, mintha vízfestékkel lenne készítve.. :) Fura.
  • sakkay
    #24489
    Tulajdonképpen a fényviszonytól függ. Ha keresel a neten , mindenféle színt találsz. Ráadásul a monitorom beállított állásai teljesen más képeket ad ugyanazon képről.
    Nézd csak(amúgy ez a ROF-ra is vonatkozik.Ez az pár kép pont olyan színű.
  • Papa01 #24488
    Én eléggé el nem ítélhető módon belenéztem... :D Eddig mindig el voltam ájulva a CoD grafikájától...
    De ezeken a képeken (2.,6.,8.) a táj olyan benyomást kelt, mintha vízfestékkel csinálták volna. Persze kérdés, mennyire volt butítva a graf...

    A gépek, és a kabin belső csodaszép, de az szerintem a RoF-ban is ott van.
  • sakkay
    #24487
    Többiek ne nézzék
    Alakul ez Máté...na ja....
  • Fokker
    #24486
  • Fokker
    #24485
    nabasszus, elfelejtettem a TS-t. felmentem kicsit hotlapozni, most fejeztem be. 10 perc és leszek.
  • Papa01 #24484
    Ez mekkora!! :D

  • Fokker
    #24483
    A hétfői repülés is jó lenne, de még nem 100% hogy tudok jönni.
  • Fokker
    #24482
    Ma 10.00-kor felmegyek, most még megnézem Nórbit Suzukában(élő, Eurosport1).
  • Papa01 #24481
    Részemről OK.
  • brendon566
    #24480



    bájdövéj repülni kéne egyet a szünet alatt. Mondjuk hétfőn... lenne rá igény?


  • Papa01 #24479
    :) Jó kis cuccok ezek, és milyen durva hogy az első Ipad csak 2010-ben jelent meg...
    Akkor hogy fikázta mindenki az ötletet! :) És tessék a csapból is tablet folyik.
  • brendon566
    #24478
    jönnék amúgy mert most pont működik minden, fel tudsz jönni ts re? vagy holnap délelőtt?
  • whiteskull
    #24477
    Nagyon jó. A nagy gépet már alig kapcsolom be. :)))
  • Papa01 #24476
    Várom, mert már rég repültünk! :) Kíváncsi vagyok a fejlesztés alatt lévő gépre is.. :)

    Hogy muzsikál a tablet?
  • whiteskull
    #24475
    Frankó! :)

    Már nálunk is alakul a helyzet. Lassan gondolkodhatok a gép összerakásán. :)
  • Papa01 #24474
    Hírek október közepén.
  • sakkay
    #24473
    ok.
  • Papa01 #24472
    Köszi szépen, du/este én is kiteszem! :)
  • feca1229
    #24471
    köszönöm!
  • Sanyo
    #24470
    A csatorna térképen és annak a karrier módba beépítésén dolgoznak, magassági trimm azokra a gépekre amin volt, ilyesmik. Délután le tudom fordítani az egészet.
  • Fokker
    #24469
    Máté, és még akik rFactoroznak: nincs kedvetek nevezni a most vasárnap induló DRM bajnokságba? nagyon jó a DRM mod, sztem a legjobb mod rFactor alá. tény, hogy nem könnyű, viszont iszonyú élethű lett, és szép is. eddig csak 7-en vagyunk, jó lenne, ha még jönnétek páran. 1-2 videó a DRM modról:






    gyertek, gyertek!
  • feca1229
    #24468
    Papa!
    A Rof. nak az oldalán valami frissitésröl irt Jason. Tudsz róla valamit? Tegnap elinditottam a játékot de nem volt semmi.
  • brendon566
    #24467
    én most igy delutános vagyok:) de hetvege este, vagy jövőhét végig...esélyes
    Most ertem haza.
  • sakkay
    #24466
    Leszel ma valamikor Máté?
  • PhantomAss
    #24465
    köszi akkor meglesem
    bár most elkezdtem online repkedni, csak az a baj hogy össz. 2 szerver van amin vannak játékosok
  • Fokker
    #24464
    nem lehet, emilcímhez kötött a licensz. azt tudod tenni, hogy írsz nekik egy levelet, az összes adatoddal, hogy meg szeretnéd változtatni az emilcímet.
  • Fokker
    #24463
    orosz rulett már rég nincs ilyen néven, ez most a Skirmish. be lehet állítani, hogy Random Fighter/Bomber/Plane legyen. ez utóbbi felel meg az orosz rulettnek.