29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Relax99
    #25108
    Szeretem amikor a 40-50-es éveket kombinálják :D
  • Relax99
    #25107
    Igen, csak nem vittem végig, bár most ettől a viditől újra kedvet kaptam hozzá, bár most éppen a kerbal space program-al szórakozom
  • sakkay
    #25106
    Ja a jasta 99 volt..de már más a küldi.
  • sakkay
    #25105
    Hp vel vagyok, ha valaki akar jöhet:) New wings..lelőni kísérni vagy lövésznek.
  • Papa01 #25104
    Nagyon jó vidi, köszi! :) Az 1. rész nagyon tetszett! :) Te játszottál vele?
  • Relax99
    #25103
    OFF:
    /ON
  • sakkay
    #25102
    Megint elkezdtem repkedni a Roffal'.
    Megy egyből a hülyeség is:leszálltam egy tank elé a nagy HP-val. És bakker addig küzd a tank, amíg teljesen leamortizál és tovább tud menni.Igen jól néz, ki.
  • Papa01 #25101
    Köszi, nagyon nagy film! :)
  • Relax99
    #25100
    @ Papa: TV2-n ma este lesz a Gattaca hátha érdekel.
  • sakkay
    #25099
    Vagy BOS?!
  • Papa01 #25098
    All Discussion of Sound Bug goes here.
  • Papa01 #25097
    Alapvetően szerintem az a gond, hogy nem tudják (Vagy legalábbis amikor a post megjelent még nem tudták.) a hiba okát.
    A közösséget is kérték próbálják tesztelni, hátha több szem többet lát. :)
    @Solt : :D :D
  • sakkay
    #25096
    Ja ja remélem nem azért van, mert már minden erejük a bob-ra megy. Ok az is kell nagyon, de azért ez egy nagyon komoly idegesítő hiba.
  • Solt
    #25095
    A CloD-s bagázs lehúzza őket morálisan... :DD
  • sakkay
    #25094
    Dolgozhatnának gyorsabban!
  • Papa01 #25093
    Dolgoznak a hiba elhárításán! :)
  • sakkay
    #25092
    Srácok, nem írtak valamit a hang probléma megoldásáról a 777-nél? Mármint , hogy dolgoznak rajta és haladnak, mertazértezígynagyongáz, vagy ilyesmi..
  • Papa01 #25091
    Nem is rossz ár! Nekem volt ilyen joy-om, én szerettem. :)
  • sakkay
    #25090
    ok.
  • buch
    #25089
    Én leszek majd, szólj mikor tájt a legjobb.
  • sakkay
    #25088
    Repültem megint egy kampány missziót. Tök jó, iszonyat hangulatos, csak az a baj , hogy halomra lövöm az ai-t! Ez komoly gond, mert így nem kihívás. De ha ezt nem nézem, tök jó! Jön esetleg ma valaki repülni?
    Amúgy a szindikátuson van értelme bombázni? Van valami statisztika, hogy mikor van vége mert az egyik fél győz? Vagy csak mint a faston...idő vége, aztán megnézi melyik csapat lőtt le több ellent. Mer esetleg nyomhatnánk valami bombázó+kísérete kombót'!
  • 2Pete
    #25087
    Hát ezt nem engedi, itt a link.
  • feca1229
    #25084
    A hang problémát sikerült megoldani, vagy még mindig agyalnak rajta? Múlthéten én is kipróbáltam a Fast foodot mikor volt egy kis szabadidőm, de hol volt hang hol nem volt. Elég zavaró, hogy nem hallom az ellenségnaek hangját, vagy én repülök úgy mint egy vitorlázógép.
  • sakkay
    #25083

  • Papa01 #25082
    Igen, én is ennek közhetem a jó eredményeimet! :D
  • sakkay
    #25081
    Tegnap gyorsétterem volt...szinte csak camel volt az ellen, hát kemény volt.
    Előfordult, hogy 3!!camel nyomott egyszerre! Hála az égnek, sok az újonc!
  • PhantomAss
    #25080
    a youtube-on tatálhatsz róla részletes oktató videókat, bár azok angol nyelvüek, de érthetőek
  • Papa01 #25079
    Nincs. :) De most egy darabig nem is lesz, mert elég sok egyéb dolgom van. (január- február)
    De az ötleted nagyon jó! Ha csinálsz nagyon szívesen publikálom! :)
  • Relax99
    #25078
    @ Papa: Rof.hu-n nincs bombazasi oktatoanyag?


    V-vel tudod elohozni a bombacelzot, azon az aktualis sebessegedet magassagodat kell beallitani valamint a szel sebesseget es iranyat ha szukseges. van egy kioldo kar es egy pedal vezerlo kar. kb ennyi ha a celkereszt kozepebe a kerul a terulet ledobod a kolbaszt. majd lehet hogy csinalok egy tutorialt
  • GaBika6
    #25077
    A bombázást valaki leírná magyarul? Milyen billentyű, mit miért kell állítani? THX!
  • sakkay
    #25076

    Na azért ott is van egy kis part!
    Először azt hittem valami játékból van.
  • Papa01 #25075
  • Relax99
    #25074
    Vagy csak a Kwai folyó alapján mintázták

  • Papa01 #25073
    Tényleg! :) Jó megfigyelő vagy, nekem fel sem tűnt! :)
  • sakkay
    #25072
    Kellene meder a folyónak, igen sokat dobna.(mármint szintbéli különbség) Így engem kicsit zavar.
    Olyan mintha mocsárban lenne az egész...
  • Nesu
    #25071
  • Solt
    #25070
    Na igen... pont kérdezni akartam, hogy a CloD hányadik lett! :D
  • Papa01 #25069
  • PhantomAss
    #25068

    ezt a clod fórumban azért ne rakd ki :D
  • whiteskull
    #25067
    Éreztem én, hogy nem olyan rossz. :D

    Már persze akkor amikor nagy néha repültem vele. :)