29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • Papa01 #25152
    Eléggé durva...Én azt gondolom, amit te.. mi örömöt lel ebben? Mindenesetre ki lett tiltva.
  • GaBika6
    #25151
    Megvan a vége, valami ilyesmit tudnék elképzelni én is a nethuszárokra...

  • GaBika6
    #25150
    Kicsit off, de ezekről a "nethuszár"-okról mindig ez jut eszembe...


    Bár ebben nincs bent, de a vége a lényeg amikor felkeresik egyesével a negatív hozzászólókat...
    Gondolom itt a korosztály miatt ezt a filmet mindenki ismeri.
    Na kb. ez lehet ezzel a kis csávóval is, hogy egy ovis pöcs akinek apuka és anyuka szarja a pénzt, de nem figyel rá.
    Felesleges idegeskedni, nevetni kell az egészen és kész.
  • sakkay
    #25149
    Nem szoktam belemenni a részletekbe. Az életben sem figyelmeztetek sokszor,és először mindig udvarias vagyok..de tényleg. Arról nem beszélve , hogy gyerek lehet.
  • Solt
    #25148
    Közöld vele, hogy ip alapján megtalálod, és a saját gerincoszlopával fogod agyonverni. Ez be szokott jönni... :DD
  • sakkay
    #25147
    Szóval röviden a beszélgetés:
    Na helló!(banán)
    Szeva, ki vagy? (repültem)
    Én vagyok az Apád!(Na gondoltam ez nem rof-os, kiléptem néztem ki az))
    Az nem lehetsz.
    Mert?(egy kis sértegetés)
    ...csak figyelmeztetnélek addig fejezd ezt be, amíg teheted.
    Nettó káromkodás kis köcsög részéről.
    Gondolom erősen 20 alatt vagy ugye?
    Ismét káromkodás.
    Ok, úgy látom nem kell beszélnünk, csak jelzem, te most beszéltél itt utoljára.
    Kis káromkodás aztán kilépett a kis gyökér.
    Na ennyi..mocskosul felkaptam a vizet.
    Most őszintén..mi értelme van ennek? Én elhiszem , hogy molesztálta egy idős bácsi egészen a közelmúltig, de azért nem kell basztatni másokat.
  • sakkay
    #25146
    Köszönöm. Holnap leírom. Most értem haza.
  • Papa01 #25145
    [URL=http://riseofflight.hu/hirek/265-letoeltheto-a-battle-for-peace-1918-kampany.html]Letölthető a "Battle for Peace 1918" kampány.[/URL]
  • Papa01 #25144
    A versenyző "A Banán" néven futott? Ki lett tiltva. Mit csinált?
  • sakkay
    #25143
    Ha valamikor egy banán nevű gyengeelméjű fellépne a ts-re, kérlek vágjátok ki az idiótát.
  • sakkay
    #25142
    Na!
  • sakkay
    #25140
    20.00-h után leszek, ha esetleg lesz ma valaki.
    Inkább később.
  • sakkay
    #25139
    Na azt elhiszem.
    D8 lehetetlen lett volna valószínűleg. Már csak a szárny szerkezetéből adódóan. Kár.
  • Relax99
    #25138
    Pup-al és Triplane-el is csináltak olyat a pilóták, hogy a fülke fölött kivágták a vásznat és fóliát húztak a helyére
  • Papa01 #25137
    Kedvem lenne, időm még nem tudom.. :) Ez a hónap nekem nagyon gáz.
  • sakkay
    #25136
    Egy holnapi hp kötelék bombázós történetet szeretnék csinálni. Van kedve valakinek jönni,(bombázni,) vagy kísérni? Utána meg vissza a német oldalra aztán mehet a sima harc. Viszonylag alakulok a HP-val bombázás terén.
  • GaBika6
    #25132
    Ezt ismeritek?
    Link

  • Papa01 #25131
    Igen, eléggé zavaró a szárny.. :)
  • sakkay
    #25130
    1 nagyon komoly bajom van a d8-al, alig lehet belőle szemben kilátni. Ha valaki fel-le manővert csinál alig lehet követni.
  • sakkay
    #25129
    Se5,nieuport, triplane,spad.
    Előtte meg Camelok is voltak(szinte csak az, ott meg 1.3 arány) de rengeteg ütközés volt.
  • Papa01 #25128
    Grat! :) azzal a géppel meg pláne! :) Miket lőttél le?
  • sakkay
    #25127
    4.3 arányt nyomtam faston...alakul a dolog..d8.
  • sakkay
    #25126
    És milyen fura, hogy hiv. tengerszinten tök gyors. Csak itt az a10-20 km\h nem számít sokat. Elmenekülni nem tudsz..
  • Papa01 #25125
    Hát persze hogy a német... :)
  • Relax99
    #25124
    Melyik esett végül le? :)
  • feca1229
    #25123
    Remélem a mai nap megoldják a hang problémát, végül is péntek van.
    Amúgy én is úgy gondolom, hogy egyszerűbb győzelmet elérni a Dr1-gyel és a camellel úgy, hogy mostanában kevés időm van repülni, de mivel kevés a rep. időm és ezáltal a rutinom ha jobb ellenséggel akadok össze simán lefordulnak engem akár Pfalz III-al vagy Nieuport 17-el. ilyenkor kicsit meglepődök a kettőnk között lévő tudásbeli szakadékon. Általában Dr1-gyel, vagy Alba III-al szoktam repülni változó sikerrel! :-)
    Még annyit, hogy a .45 kaliberű gépágyuval felszerelt lufivadász N28-as és spad 13-as nagyon komoly ellenfél, elég egy sorozat és nyersz vagy buksz attól függ, hoy a fegyver előtt vagy mögötte ülsz. Ha valaki repüli ezeket a masinákat akkor szerintem nyugodttan beruházhat ezekre a kiegészitőkre!
  • sakkay
    #25122
    Ma lesz valaki?
  • sakkay
    #25121
    Huh hát tényleg érdekes lista. Pont a 7f?? Olyan kezes, hogy hihetetlen! de értem , hogy értetted.
  • Papa01 #25120
    Nagyon érdekes a listád. Én inkább a vezethetőségre koncentráltam, te pedig az eredményes használatra! Nagyon igazad van!

    Tegnap nagyon jót repültem Mace-el a host-omon!
  • Papa01 #25119
    Elvileg sínen vannak a sound bug-oz illetően, remélhetőleg hamarosan elkezdhetik a tesztelést:

    Update: We think we are making progress on this based on work we have done in the dev. office since Xmas. We hope to start testing our possible solutions soon. If they work we will put out a hotfix asap as we usually do.

    Jason

    Forrás.

  • PhantomAss
    #25118
    hmm hát én pont fordítva gondolom :)
    szerintem a leg egyszerűbb győzelmet elérni a camellel és a dr1-gyel
    nem hiába repülik annyian online őket
    hamar ki lehet tapasztalni, ha betartod azt az egy-két dolgot akkor nincs aki megállítson
    én speciel a nieuport 28-ast gyűlölöm, annál lomhább, rosszabbul forduló, lassúbb gép nem nagyon van
    ahogy utánanéztem azt írják kiváló gép volt, de a játékban nagyon rossz sztem
  • buch
    #25117
    Ja, a legelejéről lemaradtam^^.
  • buch
    #25116
    N28, DH2, D8, DXII, Delfin, N17. Ezek okznak nekem fejtörést N28 a kisebbtől a nagyobb felé haladva. Legnehezebb számomra a 7F-es. Sokan repülik, de kevesen látják benne (még kevesebben hozzák ki) a Dr Camel kombó alázó potenciát.

    Repülnöm kéne sokabbat:( olyan jó ez a játék.
  • Solt
    #25115
    De gyönyörű hangja van... :)
  • buch
    #25114
    Ilyen 0:20-ig aszittem RoF...
  • Papa01 #25113
    Nagyon jó kis vidit találtam! :)
  • Papa01 #25112
    Camel, Dr1, N17. Mondjuk én alapból nem bírom a forgósokat.. :)
  • sakkay
    #25111
    Most , hogy belőttem rá a joyt, végül is a dr1 sem olyan vezethetetlen gép(habár így sem egyszerű).
    Szerintetek, melyik gépet a legnehezebb repülni?
    Én eddig összességében mégis a dr1-re szavaznék, mert a quikben azzal lövöm le a legkevesebb ellent. Szóval?
  • buch
    #25110
    Hogy melozol most Zéti?
  • Papa01 #25109
    Vidd végig, nagyon hangulatos, és tök jó ahogy fejlődni lehet a játékban. A történet is tetszett. :)