38
  • Vass Gábor
    #38
    Na nemsokáig lesz már cobra 11
  • Vass Gábor
    #37
    jó mi?
  • Vass Gábor
    #36
    Az rtl most.hu-n újra lehet nézni.
  • Vass Gábor
    #35
    Mi a fene van, hogy nem kíváncsi rá senki?
  • Vass Gábor
    #34
    Ti aztán tényleg népszerűtlenek vagytok.
  • Vass Gábor
    #33
    Hahó!!!!
  • Vass Gábor
    #32
    17:35-kor.
  • Vass Gábor
    #31
    Kár hogy kihagyjátok, hétköznap is van.
  • Vass Gábor
    #30
    A tegnapelőtti része tök jó volt.
  • Vass Gábor
    #29
    A mait ki nézte hahó van itt valaki vazzeg?
  • Vass Gábor
    #28
    A tegnapiba mi volt?, meséljetek már.
  • Vass Gábor
    #27
    Mivan senki sem nézi ezt a rohadt jó sorozatot?
  • Vass Gábor
    #26
    A tegnapi része az haláli volt, végre egy olyan rész ahol nem halt meg senki.
  • Vass Gábor
    #25
    A mai részben mi volt?
  • Vass Gábor
    #24
    Ki nézi mostanában a sorozatot?
    Úgy látom már senkit sem érdekel.
  • Vass Gábor
    #23
    megnéztétek azt a részét?
  • Vass Gábor
    #22
    Azért sikerült megállítani a kocsit, belehajtott egy útakadályba aztán felrobbant.
  • Vass Gábor
    #21
    Nagyon félelmetes amiket végig kell csinálniuk, hát kíváncsi leszek rá, hogy mi lesz a vége.
  • Vass Gábor
    #20
    Most ami megy ma meg tegnap a coolon, az haláli autót kell megálítaniuk, de nem bírják.
  • pista89
    #19
    Bonratot dugnám -.-
  • sandor8206
    #18
    és látod pont ott van, hogy van az a két amcsi sorozat (24, alias) és látványba sehol sincsenek a cobra 11-hez. erre van igény, 1 óra szórakozásra, nem 1 évadon keresztüli történet mesélésre, kihagysz egy részt Cobrából, mi van semmi!
  • 1Obi1
    #17
    24 neked kínai? Alias?
    Cobra 11.. Egy órán keresztül csak törnek az autók. Milyen fantáziadús.
  • sandor8206
    #16
    ja vagy van egyáltalán amcsi akciósorozat?
  • sandor8206
    #15
    ez jó:-)
    Jók a példák
    "...Ezer egy jobb sorozat van, minden téren, mindenféle ízlésnek: Róma, Csillagkapu, Star Trek, Hősök, 24, Sex and the city etc.. " tiszta Cobra 11 mindegyik én sem értem miért nem nézik ezt a sok akciósorozatot! Ja mert nem azok! És talán épp azért nézik a Cobra 11 és nem ezeket, mert akciósorozatot akarnak nézni! Arra pedig tökéletes, lightos, könnyed, és akciódús, szórakoztató, amcsi akciósorozatok pedig full kemény mindenki+ahhoz képest hogy akciósorozatok nincs bennük akció, vagyis a Cobra 11 képest semmi. Ennyi
  • winnie
    #14
    " Ha a House lenne 7kor és nem 22-23 óraközött szvsz többen néznék ilyen lenne a helyszínelők is."

    a 8 és 9, valamint a 9 és 10 közötti sáv sokkal nézettebb. ha a house lenne hétkor, akkor kikapna az rtl-től.
  • GanXstaZoleeWrk
    #13
    arról nem beszélve, hogy németország egyenlő bulgária, 20+ éves opelek és társai mindig össze törnek és ezzel van tele a pálya :D amikor meg törik az E46os BMW mire földet ér már E36 :D
  • GanXstaZoleeWrk
    #12
    Csak azért mert ez van 7kor amikor az emberek nagy része leül tévézni. Ha a House lenne 7kor és nem 22-23 óraközött szvsz többen néznék ilyen lenne a helyszínelők is.
  • nikita00733
    #11
    Én szeretem a Cobra 11-et, bár igaz, hogy vannak benne olyan jelenetek, amelyek lehetetlenek, de melyik film tükrözi a valóságot. Lásd például Charlie angyalait, de bármi mást felhozhattam volna példának. Vasárnap inkább ezt nézem, mint a naplóban a szörnyűségeket, vagy az ezer éve lerágott csontokat.
  • Loverman
    #10
    az is mutat valamit hogy többen nézik a Cobra 11-et mint a Naplót...
  • emile zola
    #9
    a cobra 11 nem gáz, persze sok jobb sorozat is van, de ízlések....
    na de az anyátok közt + tv2-s mefelelője...pff
  • Darth Sith
    #8
    "Még mindig a Cobra 11 Magyarország kedvenc sorozata"
    mi az h még mindig? mikor volt? nálam ott vágta el magát a sorozat, volt egy rész, amikor üldöztek egy autót a pályán kb 250-el, és a pálya melletti bozótban futott egy mesterlövész és futás közben 300méterről szélben, méteres fűben, a 250-el haladó autónak hibátlanul eltalálta a kerekét, majd 36xor megpördült a levegőben a kocsi és semmi baja nem lett a sofőrnek.. aha...

    Ezer egy jobb sorozat van, minden téren, mindenféle ízlésnek: Róma, Csillagkapu, Star Trek, Hősök, 24, Sex and the city etc..
  • 1Obi1
    #7
    Most komolyan, hogy lehet ezt nézni? Van 500 jobb és intelligensebb sorozat a világon, miért pont ezt kellett a nézőknek kiszúrniuk?
    Cobra 11 és Barátok Közt az élen.. Áhh.
  • bertino
    #6
    jaja :DDDDDDd
  • Smuge
    #5
    ...tempójuk halálos.... :)
  • xmodule
    #4
    Szerintem is jó sorozat. Bár inkább csak az eleje érdekel: a roncsderbi.
  • Narxis
    #3
    Ez egy zsír sorozat, vagány. "Körzetük az autópálya, foglalkozásuk halálos" és megszólal a zene: tüüüüdüüüüüdüüüüüü
  • zedow
    #2
    jó ez a sorozat, viszont a magyar szappanoperákat nem bírom :)
  • daneelolivaw
    #1
    még sose bírtam végignézni egy részt,annyira középszerű hangulata van az egésznek