46
Új sorozat február másodikától minden hétköznap 16:45-kor a CoolTV-n!
  • Tsol
    #46
    Nézd a jó oldalát mama2; téged mindenki ismer az sg-n!
  • tommygear
    #45
    ja csak kinyitotta mert éppen megtetszett neki ez a b kategóriás szar, de már tuti másnapra elfelejtette
  • karajjj
    #44
    tuti, hogy még egy részt sem nézett...
  • tommygear
    #43
    nah már el is felejtetted az egészet mi mama?
  • Shortstop
    #42
    akaratlanul is felmerül a kommented után egy kérdés: -Ha téged mindenki utál az sg-n és nehezményezed miért vagy még mindig itt?
  • Fido4life
    #41
    Szégyen hogy ezen a csatornán ment először a 24 ötödik évadja... Mondjuk engem nem érint, de így hazai fronton eléggé rontja a sorozatról alkotott képet...
  • theone91
    #40
    Szomorú... -.-
  • adeex7
    #39
    mamzesz látom megint alakított xDD amúgy hogy ON is legyen,szvsz fullgagyi sorozat lesz,mint a szilikonos :D:SS
  • tommygear
    #38
    volt pár haverod, de elintézted hogy mindenki utáljon, magadnak köszönhetsz mindent meg a stílusodnak
  • karajjj
    #37
    valahogy nem itt kéne barátkozni...
    meg hiába erőlködsz a gyerekes gondolkodásoddal meg az én vagyok az isten stílusoddal nem is fogsz itt senkivel haverkodni...
  • mama 2
    #36
    Miért jött le az egoizmus?-.-
    Minek járok 18-20 évesek közé? Nem tehetek róla ha ezen a fórumon a regisztráltak 90%-a 18-20 éves...(és nem csak itt)
    Én azért regisztrálok fórumokba hogy legyenek ismerőseim, haverjaim, mert nagyon nincs, csak 1-2. De...ááá hagyuk!
  • milk4
    #35
    Ha én 14évesen így viselkedtem volna mint te...hát nem is tudom,hogy most hány barátom lenne...
  • karajjj
    #34
    hátha így halad, akkor igen :S
  • tommygear
    #33
    tök mind1 hány éves 18-20 évesen is ilyen szinten lesz sztem
  • karajjj
    #32
    a 14 éves már nemis gyerek, :D a 8-10 éves az még gyerek, mamzi agyilag olyan szinten is van amúgy, de ez most mellékes...
  • tigeroo
    #31
    De GYEREK vagyok! 14 éves. Ti meg 18 meg 20

    akkor miért jársz 18 és 20 évesek közé? ezen ne csodálkozz, ha utána kiközösítenek innét.
    de amúgy, ebből a hsz-edből is csak a nagy egoizmus jött le.

    nah jó nekem aztán tökmindegy...nem akarok flémelni
  • REPS0L
    #30
    pedig te teljesen más vagy mint a te korodbeli társaid;)
  • tommygear
    #29
    látod itt a baj...tökéletesnek hiszed magad :(
  • mama 2
    #28
    Nézzek magamba? Miért nézzek magamba? Tudjátok lehet sok hülyeségem van. De GYEREK vagyok! 14 éves. Ti meg 18 meg 20. El kell fogadnotok hogy én még gyerek vagyok, és nem úgy gondolkozom mint Ti. És lehet hogy ti nem tudtok velem egy hullámhosszon lenni. De attól én még nem vagyok se hülye, se geci, se köcsög, se gecibuta, se aljas, se semmi.
    És attól hogy ti ezt nem tudjátok elfogadni, nem tudjátok felfogni, attól még engem nem kell elküldeni a gecibe minden topikban amibe beleírok. Meg nem kell flémelni minden topikban amit nyitok.
    Mást nem basztattok csak engem. Mindig csak engem. Nem értem Gyuri hogy a rohadt életbe tudta azt megcsinálni hogy ne basztassátok:D.
    Jó, lehet hogy ő nem úgy gondolkodik mint én, de én meg úgy ahogy. Csak ti ezt nem tudjátok felfogni, elfogadni. Attól hogy én nem olyan vagyok mint ti,attól nem vagyok másabb mint a többi korombeli.
    Még jó hogy senki nem egyforma....
  • tigeroo
    #27
    igen, de gondolkozz el rajta hogy miért...
    (nézz magadba)
  • mama 2
    #26
    "szal nyiss neki egy topicot és ott mehet"
    Nemjó ötlet. Még a gumiba se, mert be fogják zárni.
  • tigeroo
    #25
    tisztában vagyok vele hogy miket csinált mama eddig is és igen de miért itt kell megbeszélni?
    kurvára nem ide tartozik, szal nyiss neki egy topicot és ott mehet
    ne alacsonyodjatok le mamszi szintjére, mindennek megvan a helye
  • karajjj
    #24
    ma láttam ennek a szánalomnak a bemutatóját, hát ez valami D vagy E kategóriás sorozat...
  • DeerHunter01
    #23
  • tommygear
    #22
    senki nem verte magát...
    de látom te is tisztába vagy mama dolgaival (csodaláma, stb aljasságok)
    ha tisztába lennél te is azt írnád amit én...
    és ha azt se tudod hogy miért bannoltak erre se tegyél említést, thx, bye
  • akyyy
    #21
    attól, hogy te nem tudod, csinált most is hülyeséget:( mindig csinál...
  • ForzaInter
    #20
    mama2nek való sorozat
  • theone91
    #19
    De kurvajó. A Cool átmegy délamerikai-szappanopera-csatornává? Hányik.
  • precision
    #18
    istenem... :)
    amúgy meg miez, vmi dél-amerikai szappanopera? mert akkor loál :D
    mama2 inkább nézz normális sorozatokat :)
  • tigeroo
    #17
    amugy te most mire vered magad? ha nem tetszik ne gyere be

    egyszer már bannoltak a hülyeségeid miatt legalább most húznád meg magad
    mama2 tudom hogy megérdemelné,de most konkrétan nem csinált semmit. a fórumot meg szerintem ilyen hülyeségekkel felesleges rombolni

    hameg valaki bejön ide mit lát? a szokásos sg színvonalat, amit hoztok hál istennek...
  • armageddon666
    #16
    nem értem mi ez a mama2 baszogatás... tényleg az van hogy be ír valahova és akkor jön a sok fasz aki baszogatja egy 20 poston át :\ holott nem ír semmi olyat amiért megérdemelné... (lehet hogy a törzshelyein hülye, oda nem járok...)

  • SlayR
    #15
    még 1 "gyöngyszem" a tv pöcegödrébe...csodás :D
  • 5c0rp330n
    #14
    örülj neki hogy szídunk, így legalább magadon kívül más is beírja, hogy mekkora fos ez az egész szar.
  • Vlala #13
    Riszpekt. Első értelmes komment.
  • ldavid
    #12
    igazából ugyanolyan joga van itt lenni, mint bárki másnak
    akinek nem tetszik, az ne foglalkozzon vele.
  • milk4
    #11
    Nem veszed észre,hogy az irritál itt mindenkit,hogy mindenki utál de te nem tűnsz el.Ez olyan mint amikor valakit elküldenek a g\cibe egy társaságnál,de nem tűnik el a személy akit az elöbb elküldtek a gÄcibe.
  • tommygear
    #10
    de ilyet senkise néz csak te, na jó nem írok ide mert annyira felidegesítessz megint hogy a végén bannolnak
  • mama 2
    #9
    Nem azért nyitottam. Komolyan basszátok meg: ha más nyitja meg, akkor egy büdös szót nem szóltok. Csak abba a topikba jöttök be, és ócsároltok, basztattok amit én nyittotam, vagy írtam bele.
    És főleg TommyG szokása az, hogy beírok egy olyan topikba ahova eddig nem, azt ő 10 percre rá megtalálja, és beírja hogy húzzak onnan a g*cibe!
  • mama 2
    #8
    Istenem dehülyék vagytok aztakurvaeget! Most minden sorozatnak van topik. Ennek miért ne lehetne? És honnan tudod hogy 20 komment lesz maximum? Jövőbe látsz? És miért lennék szánalom? Azért mert nyitok egy -szerintem- jónak igérkező sorozatnak topikot? Azta leborult szivarvégit
  • Büdös Bohóc
    #7
    Most komolyan, ezt is csak azért nyitottad, hogy figyeljenek rád, de közbe csak vergődsz itt, mint a hal az üres vödörben.