Maffiózó

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

bgytito
#98229
bocsika, de vidéki vagyok <#levele>

Nem az a baj,hogy nyakig vagyunk a szarban,hanem az,hogy lötyögtetik tito, lvl 42. sms:44217

Vatos Locos
#98229
<#eljen><#hehe>

Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!

AkAfinucsi
#98228
jaja.<#eljen><#eljen>

A lámpás én vagyok a többit mint a lámpát leoltom!

#98227
Mondom hogy mindenki itt lesz már lassan. Attól függ, ki mennyire lakik az Andrássy úttól. Kimelegedtetek, mi?
bgytito
#98226
Támadás


A Harc kimenetele
tito vs. PatrickBateman

tito a gyorsabb, ezért õ kezd,
Nem találtad el PatrickBateman-t így nem sebeztél rajta!
PatrickBateman eltalál Feszítovas-t használva, 1-t sebez rajtad!
Nem találtad el PatrickBateman-t így nem sebeztél rajta!
PatrickBateman nem talál el, így nem sebez rajtad!
UZI-t használva eltalálod PatrickBateman-t 1674.58 sebeztél rajta!

A nyertes: tito!
Súlyosan megsebesítetted PatrickBateman-(e)t és ezzel megnyerted a harcot

Nem az a baj,hogy nyakig vagyunk a szarban,hanem az,hogy lötyögtetik tito, lvl 42. sms:44217

zizuka05
#98225
Inkább szurkoljunk együtt az 1 óra múlva kezdõdõ Magyarország-svédország meccsen Geráéknak!

Ha egyszer nagy leszek...

atiiisanevem
#98224
hát nemtom, inkább apple mint ez a gyökér szuperhõs😄DD

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

#98223
re.

ez még mindig nem állt le a buzikról? kezd beteges lenni...<#fejvakaras>

Sms: 15556

zizuka05
#98222
"Látom egész nap itt égetted magad. Nem tudom miért érzel kényszert hogy bohócot csinálj magadból, de legalább jót röhögök."
ez most hatványozottan igaz rád...

Ha egyszer nagy leszek...

#98221
Persze!!! Kint voltam én is! Ellendemonstrálni. Le is fotóztalak öcsém, mert megláttalak. ITT VAGY TE. és AkAfinucsi barátod.
Benny04
#98220
15 perc múlva szervezek szb-t.
aki szeretne jönni, írjon

applecomputers
#98219

Megtaláltam a tablóképed Betét-man <#mf1>

antikarakter :D

bgytito
#98218
USA-ban van , lehet ütni 😊

Nem az a baj,hogy nyakig vagyunk a szarban,hanem az,hogy lötyögtetik tito, lvl 42. sms:44217

zizuka05
#98217
jó ez már elég szánalmas.inkább fejezzétek be.

Ha egyszer nagy leszek...

bgytito
#98216
Támadás


A Harc kimenetele
tito vs. PatrickBateman

tito a gyorsabb, ezért õ kezd,
UZI-t használva eltalálod PatrickBateman-t 1212 sebeztél rajta!

A nyertes: tito!
Súlyosan megsebesítetted PatrickBateman-(e)t és ezzel megnyerted a harcot!

Megvagy 😊))

Nem az a baj,hogy nyakig vagyunk a szarban,hanem az,hogy lötyögtetik tito, lvl 42. sms:44217

applecomputers
#98215
Tudod mi az érdekes te szarevõ ?
-Az hogy egész nap pofáztál, és csak a buzifelvonulás idején kussoltál be.
Úgyhogy ne terelj te kis ratyi.
Ha már úgy is a segglyukakhoz vonzódsz akkor tesség nézegesd ezt : <#action>

antikarakter :D

AkAfinucsi
#98214
nem veszitek észre h erre élvesz? nem kéne válaszolni neki és akkor talán nem írná a fasságait... majd jön szépen a házigazda és rendet rak 😉

A lámpás én vagyok a többit mint a lámpát leoltom!

zizuka05
#98213
😄😄😄

Ha egyszer nagy leszek...

zizuka05
#98212
mondjuk ez jogos.

Ha egyszer nagy leszek...

#98211
Mondom hogy szállingóznak vissza, tejfeles szájjal.
bgytito
#98210
Engem annyira nem zavar maga a kép, láttam már furcsább dolgokat is, de ez a fórum nem azért jött létre(gondolom), hogy ilyen kis PÖCSÖK ilyenekkel fárasszák a népet.

Nem az a baj,hogy nyakig vagyunk a szarban,hanem az,hogy lötyögtetik tito, lvl 42. sms:44217

#98209
emberek egy szb hez csatlakoznék
tel: 26141
applecomputers
#98208
Látom egész nap itt égetted magad. Nem tudom miért érzel kényszert hogy bohócot csinálj magadból, de legalább jót röhögök. <#mf1>

ui: Nem tolerálom a másságot, úgyhogy a saját és a pasijaid képét ne másold be ide <#ejnye1>

antikarakter :D

zizuka05
#98207
odaírta h ne nézd meg.ha megnézted magadra vess^^

Ha egyszer nagy leszek...

bgytito
#98206
Te "PatrickBateman", melyik országban vagy?
Odamennék kicsit megcsapkodni a szádat,amiért ennyi "szép" képpel áldasz meg itt minket😊

Nem az a baj,hogy nyakig vagyunk a szarban,hanem az,hogy lötyögtetik tito, lvl 42. sms:44217

#98205
am bombás lenne
#98204
am bombás lenne
#98203
Látom te értelmes gyerek vagy.
#98202
vki 1ember szb? 41662
zizuka05
#98201
nem hiszem annyi ratyi lenne itt.bár ki tudja.

Ha egyszer nagy leszek...

#98200
Na vége a felvonulásnak. Gondolom ide is hamar visszatalálnak, egyre több fórumozó fenn lesz.
davidgeszt
#98199
Xd ,asse lesz
zizuka05
#98198
Nah mind1 akkor hagyjuk ezt😄 inkább szervezek szb-t ha már tippversenyt nem tudok:S.írjatok:67641

Ha egyszer nagy leszek...

davidgeszt
#98197
nem neked ment😊
davidgeszt
#98196
69% és 4szer egymás után nem sikerül:S
atiiisanevem
#98195
kicsit idegesít már hogy semmi sem sikerül :/

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

#98194
AkAfinucsi
#98193
nm

A lámpás én vagyok a többit mint a lámpát leoltom!

davidgeszt
#98192
AkAfinucsi idõpont: 2009 Sep.5. - 17:43:24

AkAfinucsi megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!
Opciók: Törlés
thx<#worship>
zizuka05
#98191
Sztem 2-0 ide.

Ha egyszer nagy leszek...

Vatos Locos
#98190
<#wink>

Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!

davidgeszt
#98189
Börtönben vagy, hátralévõ idõ:
00:05:24
help
atiiisanevem
#98188
1-3

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

zizuka05
#98187
Üdv mindenkinek.helyzet?
Ma Magyarország-svédország.aki megtippeli a végeredményt az mindenkitõl kap 10000$-t. Benne van mindenki?😄😄

Ha egyszer nagy leszek...

atiiisanevem
#98186
Sikeresen kizsebeltél valakit. Szereztél: 46 XPt És kerestél: $20-t
rekóóóóóóóóóóóórd😄

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

Mangoo
#98185
Grat!<#eljen><#worship>

AsRock 890FX Deluxe5 $ Gigabyte HD 6990 4GB DDR 5 $ AMD Phenom II X6 1100T Black Edition $ Corsair 12GB DDR3 2000MHz XMS3 Kit:3x4GB $ Corsair HX1000W $ Win7 Sp 1 x64

Vatos Locos
#98184
Köszönöm a gratokat<#worship>

Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!

davidgeszt
#98183
<#eljen>
atiiisanevem
#98182
<#eljen><#eljen><#taps>

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

LoSA
#98181
<#taps><#taps>
Grat!