Maffiózó

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

viktor0203
#98279
sziasztok!hazaértem végre...

Maffiózó:viktor0203 Tel:33726 Mosolyogj!Aholnap rosszabb lesz a mánál...

#98278
Eladtam 2 kocsit, volt nálam 24.000 és leraboltak kolumbiában. Valaki dobja már utánam a fiúkát :-)
#98277
majd el felejtettem: HAJRÁ MAGYAROK!

Sms: 15556

#98276
vagy most, hogy a felvonulás a végéhez közeledik és minden figyelem a meccsre terelõdik, õ is elmehetett nyugodtan tüntetni<#vigyor2>

Sms: 15556

Steve Angelo
#98275
Nekem ma megint csak 1-1-t adott... Már vagy harmadjára zsinórban.

SteveAngelo Tel: 21354

csaresz
#98274
õt keresem én is

AkAfinucsi
#98273
nem*

A lámpás én vagyok a többit mint a lámpát leoltom!

AkAfinucsi
#98272
szerintem már megvolt nála a pizsamalövés azértn me ír<#banplz>

A lámpás én vagyok a többit mint a lámpát leoltom!

#98271
szép munka! <#eljen>

Sms: 15556

vakardhal
#98270
athos idõpont: 2009 Sep.5. - 19:51:32

athos megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!
Opciók: Törlés<#worship><#worship>

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

vakardhal
#98269
Küldõ: admin - 0 Idõpont:2009 Sep.5. - 19:50:40

Szintet léptél! Új szinted: 24. További tulajdonságok amiket kaptál: Életerõ: +50, Éberség: 0, Energia: +2, Bátorság: +2
Opciók: Törlés - Válasz😛😛

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

csako666
#98268
A biztonsági kamerád felvette, ahogy tuzaali megpróbálja feltörni a garázsod! Helyszín: Olasz
Opciók: Törlés - Válasz

ha valakinek van fölös energiája, adna neki egy taslit?
thx!

Már nem érik be azzal, hogy \"mi\" éhenhaljunk. Azt akarják hogy némán, beletörődve tegyük. Lvl: 250 és a RESET között, SMS:111

#98267
azért mondtam, hogy nem az idõsebbekkel van a baj sõt! Csak ez a kis hülye gyerek cseszett fel, nem mindenkire értettem csak rá!<#vigyor2>

Sms: 15556

Vatos Locos
#98266
athos megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!
Sikeresen értékelted ezt a játékost.
290
Köszönöm!

Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!

csaresz
#98265
na basszus.ennyiért mentem korházba<#falbav>
Küldõ: carlos - 39536 Idõpont:2009 Sep.5. - 19:46:57

47.000
Opciók: Törlés - Válasz

Steve Angelo
#98264
Én sem vagyok mai csibe, de szerintem eddig még mindenkivel megtaláltuk a közös hangot, ha beszélgetésbe kezdtünk... Szóval nem a kor számít. <#nevetes1>
És egy régi klasszikust idézve: "...Az, hogy ki mennyire hülye, annak a lakóhelyhez semmi köze..."

SteveAngelo Tel: 21354

csaresz
#98263
fúúú de durva

A Harc kimenetele
csaresz vs. carlos

csaresz a gyorsabb, ezért õ kezd,
Nem találtad el carlos-t így nem sebeztél rajta!
carlos eltalál P90-t használva, 2543.07-t sebez rajtad!

A nyertes: carlos!
carlos Csúnyán megsebesített, és ezzel megnyerte a harcot.

top5 1je volt...azért kiváncsi vok mennyi pénz volt nála

#98262
szb hez csatiznék
tel 26141
bgytito
#98261
Thx

Nem az a baj,hogy nyakig vagyunk a szarban,hanem az,hogy lötyögtetik tito, lvl 42. sms:44217

csaresz
#98260
nézzetek már szét merre van tuzaali
ha lehet a "támadás"gombbal nézzétek.olasz,holland,usa kilõve

Vatos Locos
#98259
<#eljen><#taps>

Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!

#98258
grat grat <#taps>

Sms: 15556

bgytito
#98257
Küldõ: admin - 0 Idõpont:2009 Sep.5. - 19:41:56

Szintet léptél! Új szinted: 16. További tulajdonságok amiket kaptál: Életerõ: +50, Éberség: +10, Energia: +1, Bátorság: +1
Opciók: Törlés - Válasz

Nem az a baj,hogy nyakig vagyunk a szarban,hanem az,hogy lötyögtetik tito, lvl 42. sms:44217

Vatos Locos
#98256
<#eljen><#taps>

Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!

#98255
köszönöm! <#worship>

Sikeres edzés! 44.5 alkalom edzéssel szert tettél 44.9005...

Sms: 15556

bgytito
#98254
<#eljen>

Nem az a baj,hogy nyakig vagyunk a szarban,hanem az,hogy lötyögtetik tito, lvl 42. sms:44217

#98253
Szintet léptél! Új szinted: 30. További tulajdonságok amiket kaptál: Életerõ: +50, Éberség: 0, Energia: +1, Bátorság: +1

Sms: 15556

#98252
Félre ne érts nem az idõsebbek van bajom egyáltalán! Sõt sztem korhatár nélküli a játék! Bocsi, ha rosszul jött le az írásból, sajnálom! Arra akartam következtetni, hogy 30 éves létére( ha egyáltalán annyi, amit kétlek!) ilyen gyermeteg módon viselkedik, eléggé szánalmas, hogy azon éli ki magát, hogy a jórészt fiatalabbakból álló társaságot próbálja szidni és megszégyeníteni, amit persze csak õ hisz, hogy így van! MÉgegyszer bocsi, ha rosszul fogalmaztam volna!

Sms: 15556

csaresz
#98251
na re...
látom ez a phassopó patrik még mindig ránk veri a nyálát...szánalom

AkAfinucsi
#98250
na én mentem meccset nézni szevasztok.

A lámpás én vagyok a többit mint a lámpát leoltom!

#98249
Nah, hellooo...én is elmúltam már 20, de még 25 is, mégis itt esz a fene ha ráérek.
#98248
okosabbik fél fejezze be

Ez uram egy hazugságvizsgáló gép. Igennel vagy nemmel válaszolhat a kérdésekre. Kezdjük a vizsgálatot. Kérem válaszoljon a következő kérdésre: Otthon tudják-e, hogy ön homoszexuális?

#98247
Ha 30 éves vagy akkor viszont elég szánalmas, hogy a jórészt húszon egy-két évesekbõl álló társasággal foglalkozol! Gondolom a saját korosztályod elég régóta kiközösíthetett, vagy képtelen vagy velük megtalálni a közös témát, mondjuk ez igaz ránk is fiatalokra, ha velünk se tudsz értelmes hangon beszélni, akkor már nem is merek belegondolni, hogy ki az az ember aki neked gyermeket szült, ha egyáltalán létezik ilyen...

Sms: 15556

vakardhal
#98246
mi van it máá........?😄

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

n3whous3
#98245
írok már normális reggel is ide, nehogy itt ... 😄

púúúúú

#98244
szb-re mennék sofõrnek, ha kellek

Ez uram egy hazugságvizsgáló gép. Igennel vagy nemmel válaszolhat a kérdésekre. Kezdjük a vizsgálatot. Kérem válaszoljon a következő kérdésre: Otthon tudják-e, hogy ön homoszexuális?

#98243
Én kérdeztem tõle,hogy mivel foglalkozik, de nem árulta el. Annyit mondott, hogy elég beteg helyen dolgozik. Mondjuk szerintem rendõr, de csak tippelek. :-)
AkAfinucsi
#98242
Ha 30 éves két diplomás családapa vagy akkor elég paraszt is egyben mert igen kicsi a szókincsed...

szerintem te az a fajta ember vagy akit vernek a suliba elveszik az uzsonnádat meg terrorizálnak a nagyok és csak ilyen helyeken tudsz emberkedni elég szégyen de nyugodtan csináld csak

A lámpás én vagyok a többit mint a lámpát leoltom!

zizuka05
#98241
csácsá

Ha egyszer nagy leszek...

bgytito
#98240
<#integet2>

Nem az a baj,hogy nyakig vagyunk a szarban,hanem az,hogy lötyögtetik tito, lvl 42. sms:44217

atiiisanevem
#98239
na megyek meccset nézni, hali<#integet2>

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

applecomputers
#98238
persze-persze <#kuss>

antikarakter :D

#98237
Csak szólok, hogy 30as, két diplomás családapa vagyok, vezetõ beosztásban és hatalmas szerszámmal. De miért ne muhaházhatnék???? Szopadék.
applecomputers
#98236
az egész irományodból ez a "muhahaha" a legszánalmasabb, ez árulkodik a legjobban arról hogy egy kisgyerek vagy. Gondolom valami rajzfilmbõl szedted <#levele>

antikarakter :D

#98235
Csáó ha lesz szb írjon valaki..
#98234
renick???
rajkonnen92
#98233
AkAfinucsi megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!<#worship>

Glory Man United Go Kimi Go

applecomputers
#98232
Ez te vagy meg apád <#nyes>
Látom a renickjeidet is beizzítottad.

antikarakter :D

#98231
Látszik rajtad, mert nem fejlõdött ki az agyad. Akkor most bizti telóról nyomod a vonatról.
#98230
Gyanítom, hogy a nagytöbbség nem a meccset fogja nézni, hanem siet valami utórendezvényre, afterpartira. Muhahahahaha!!!!