Maffiózó

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Vatos Locos
#98543
Jóreggelt az úraknak<#integet2>
Na dobok egy kávét,cigit azt nyomjuk eheheh

Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!

vakardhal
#98542
szeintem nagyon is jó az !!!!😛,nem hogy nem rossz....

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

Hatvanibaro
#98541
hehehehe😄😄

nekem viszonylag nem rosz ez a stat 12-esen..😄

(Admin)

vakardhal
#98540
tegnap ökölell megcsaptam 2-3 embert fegyver ellen és -1-2 szint volt<#beka2><#eplus2>

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

vakardhal
#98539
ya mangoo val beszéltem,jujj kriszt megint...😄😄

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

Hatvanibaro
#98538
mango nem olyan reg el indult aludni😄😄 kriszti meg most jott a bulibol😄

attis mar nem soka jon szetem hihi

(Admin)

vakardhal
#98537
2en vaunk csak?....mki alszik ?nem értem?<#hehe><#vigyor2>

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

Hatvanibaro
#98536
<#worship>

(Admin)

vakardhal
#98535
onoff idõpont: 2009 Sep.6. - 4:41:22

onoff megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!
Opciók: Törlés
<#worship><#worship>
Sikeresen értékelted ezt a játékost.
8

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

Hatvanibaro
#98534
hihihi

(Admin)

vakardhal
#98533
úgy döntöttem hogy a deeny családot kezelésbe veszem,nem tud csak máson kereszül üzenni és addig tetszett neki a game amig jól jött ki belöle<#eplus2><#violent>

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

vakardhal
#98532
A Harc kimenetele
pikktibi vs. sylv3r89

sylv3r89 a gyorsabb, ezért õ kezd,
sylv3r89 nem talál el, így nem sebez rajtad!
Shotgun-t használva eltalálod sylv3r89-t 3856.32 sebeztél rajta!

A nyertes: pikktibi!
Súlyosan megsebesítetted sylv3r89-(e)t és ezzel megnyerted a harcot!
Elvetted a nála lévõ pénzt, ami $872 volt

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

Mangoo
#98531
Köszi! Gondoltam megpróbálom! <#eplus2>

AsRock 890FX Deluxe5 $ Gigabyte HD 6990 4GB DDR 5 $ AMD Phenom II X6 1100T Black Edition $ Corsair 12GB DDR3 2000MHz XMS3 Kit:3x4GB $ Corsair HX1000W $ Win7 Sp 1 x64

Steve Angelo
#98530
Gratula! Ez szép volt! 😊

SteveAngelo Tel: 21354

Mangoo
#98529
A Harc kimenetele
keki vs. vargacs33

vargacs33 a gyorsabb, ezért õ kezd,
vargacs33 eltalál UZI-t használva, 1.03-t sebez rajtad!
Katana-t használva eltalálod vargacs33-t 2819 sebeztél rajta!

A nyertes: keki!
Súlyosan megsebesítetted vargacs33-(e)t és ezzel megnyerted a harcot!
Elvetted a nála lévõ pénzt, ami $8,988 volt

Akkor én is egy ilyennel fejezem be!!<#eplus2><#eplus2>

AsRock 890FX Deluxe5 $ Gigabyte HD 6990 4GB DDR 5 $ AMD Phenom II X6 1100T Black Edition $ Corsair 12GB DDR3 2000MHz XMS3 Kit:3x4GB $ Corsair HX1000W $ Win7 Sp 1 x64

Steve Angelo
#98528
Azt hiszem, egy kicsit módosítok az edzéstervemen, hogy a jövõre nézve jobban mehessenek a dolgok...
<#nevetes1>

SteveAngelo Tel: 21354

Hatvanibaro
#98527
Joejt szia😊

(Admin)

Steve Angelo
#98526
Jó éjt neked is! Szia!

<#integet2>

SteveAngelo Tel: 21354

Mangoo
#98525
Börtönben vagy, hátralévõ idõ:
00:02:42

Ezzel el is köszönök! Mindenkinek jó8 és szép álmokat! Reggel majd egy kicsit Re! Sziasztok!<#integet2>

AsRock 890FX Deluxe5 $ Gigabyte HD 6990 4GB DDR 5 $ AMD Phenom II X6 1100T Black Edition $ Corsair 12GB DDR3 2000MHz XMS3 Kit:3x4GB $ Corsair HX1000W $ Win7 Sp 1 x64

Hatvanibaro
#98524
<#worship>
be ragadt <#violent>

(Admin)

Steve Angelo
#98523
A Harc kimenetele
SteveAngelo vs. onoff

SteveAngelo a gyorsabb, ezért õ kezd,
UZI-t használva eltalálod onoff-t 114.33 sebeztél rajta!
onoff eltalál UZI-t használva, 889.92-t sebez rajtad!

A nyertes: onoff!
onoff Csúnyán megsebesített, és ezzel megnyerte a harcot.
Elvette a nálad lévõ pénzt, ami $3,252
Jöhet a bosszú...

Valahogy ezt az eredményt vártam... :-)

SteveAngelo Tel: 21354

Hatvanibaro
#98522
mar ram is ram ferne egy erezd el a hajamat😄😄😄

(Admin)

Steve Angelo
#98521
Na igen, jól is esik néha egy szombati buli! Kár, hogy én ma dolgozom...

SteveAngelo Tel: 21354

Krszti1160
#98520
aha de nem én hajtottam most D:

asz erre | #98517 bõven holnap arra sem emlékeszem majd hogy mit csinéltam a 😄
Hatvanibaro
#98519
<#awink> jolvan az bulizni is kell 😄

(Admin)

Mangoo
#98518
Mivel? Megint motorral?

AsRock 890FX Deluxe5 $ Gigabyte HD 6990 4GB DDR 5 $ AMD Phenom II X6 1100T Black Edition $ Corsair 12GB DDR3 2000MHz XMS3 Kit:3x4GB $ Corsair HX1000W $ Win7 Sp 1 x64

Steve Angelo
#98517
Vagy úgy is mondhatnánk, hogy kész vagy mint a mateklecke... <#mf1>

SteveAngelo Tel: 21354

Mangoo
#98516
Szia Krszti!<#integet2>

AsRock 890FX Deluxe5 $ Gigabyte HD 6990 4GB DDR 5 $ AMD Phenom II X6 1100T Black Edition $ Corsair 12GB DDR3 2000MHz XMS3 Kit:3x4GB $ Corsair HX1000W $ Win7 Sp 1 x64

Krszti1160
#98515
Dehogy diszkóban voltam úgy hoztakkk haz a 😄
Hatvanibaro
#98514
jaja majd a fonok tudja h mit kell tennie..😄 rugos kesel ki nyir minekt 😄😄

(Admin)

Steve Angelo
#98513
Oké Fõnök! Oda figyelünk, hogy tiszta legyen a meccs! <#nevetes1>

SteveAngelo Tel: 21354

Hatvanibaro
#98512
Szia😄 es diszno torost jaccotal a playstesonon?😄😄😄

#98511: en is ott vagyok. de nincsen energia..:S😄

(Admin)

Steve Angelo
#98511
Tied is nagyon jó! Mehet felõlem a baráti harc! Én jelenleg Olaszban vagyok!

<#eljen>

SteveAngelo Tel: 21354

Krszti1160
#98510
Sziasztok be berúgtam mint a kutya be álltam mint a parasztkosárban a répa...
Alig látok valamit :S
Hatvanibaro
#98509
nem tudom ki nyerne😄 mert amenyivel jobb vagy XxXxXx-be en annyival vagyok jobb BbBbBb-be 😄

(Admin)

Hatvanibaro
#98508
<#eplus2><#boxer><#wilting><#banplz><#lama>

(Admin)

Hatvanibaro
#98507
jo a statot steve 😊

(Admin)

Steve Angelo
#98506
Jól van na, azért nem kell leüvölteni a hajam! Mondjuk az nehezen is menne, mivel már nincs...<#nevetes1> Ment a stat!

SteveAngelo Tel: 21354

Mangoo
#98505
Rendben! De ha valami szabálytalan lesz akkor mind a ketten mentek a kórházba!!<#eplus2><#eplus2><#banplz>

AsRock 890FX Deluxe5 $ Gigabyte HD 6990 4GB DDR 5 $ AMD Phenom II X6 1100T Black Edition $ Corsair 12GB DDR3 2000MHz XMS3 Kit:3x4GB $ Corsair HX1000W $ Win7 Sp 1 x64

Hatvanibaro
#98504
steve egy barati harc?😊

mangoo lesz a zsuri 😄😄

(Admin)

Mangoo
#98503
Köszi srácok!<#worship><#worship>

AsRock 890FX Deluxe5 $ Gigabyte HD 6990 4GB DDR 5 $ AMD Phenom II X6 1100T Black Edition $ Corsair 12GB DDR3 2000MHz XMS3 Kit:3x4GB $ Corsair HX1000W $ Win7 Sp 1 x64

Hatvanibaro
#98502
EN MEG 12😄 AKKOR IS MEHETNE EGY STAT CSERE😛

#98500: GRATULAAA😊 <#felkialtas><#felkialtas><#felkialtas><#felkialtas>

(Admin)

Steve Angelo
#98501
Gratula! <#eljen>

SteveAngelo Tel: 21354

Mangoo
#98500
Küldõ: admin - 0 Idõpont:2009 Sep.6. - 2:52:44

Szintet léptél! Új szinted: 39. További tulajdonságok amiket kaptál: Életerõ: +50, Éberség: 0, Energia: +2, Bátorság: +1

AsRock 890FX Deluxe5 $ Gigabyte HD 6990 4GB DDR 5 $ AMD Phenom II X6 1100T Black Edition $ Corsair 12GB DDR3 2000MHz XMS3 Kit:3x4GB $ Corsair HX1000W $ Win7 Sp 1 x64

Steve Angelo
#98499
Á, én még csak 15-ös szinten vagyok... 😊 Alig valamivel fölötted.

SteveAngelo Tel: 21354

Hatvanibaro
#98498
egy stat csere? kivancsi vagyok mennyit kell gyurnom h 21-es statom legyen hihi 😛

(Admin)

Hatvanibaro
#98497
<#eplus2><#eplus2>

(Admin)

Steve Angelo
#98496
Nem mondod... Na végre valami jó hír! <#mf1>

SteveAngelo Tel: 21354

LoSA
#98495
Én is lépek, kicsit "meguntam", így lelépek feküdni! 😊 Jó éjt!

Mangoo
#98494
De mennyivel nyugodtabb ilyenkor a topik! <#nyes><#nyes>

AsRock 890FX Deluxe5 $ Gigabyte HD 6990 4GB DDR 5 $ AMD Phenom II X6 1100T Black Edition $ Corsair 12GB DDR3 2000MHz XMS3 Kit:3x4GB $ Corsair HX1000W $ Win7 Sp 1 x64